Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir vaistukai (antidepresantai)

QUOTE(Sabalyte @ 2013 11 15, 17:01)
Man būna irgi akyse tarsi užtemimas, atrodo žiūri ir viskas liejasi akyse. Dėl tirpimo galūnių, tai turbūt trūksta magnio, man buvo taip, net naktimis prabusdavau, tai koja, tai ranka, net atrodo galva aptirpus, tai pagėriau Magnesium Diasporal ir praėjo.


Geriu aš jį irgi...
Atsakyti
Liepa nepanikuok taip, tai visiskai normalus, salutinis vaistu nutraukimo poveikis tau.. Turi tiesiog tai iskesti be panikos, visa tai praeina.. Tik siektiek laiko reikia.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamile83 @ 2013 11 15, 21:08)
Liepa nepanikuok taip, tai visiskai normalus, salutinis vaistu nutraukimo poveikis tau.. Turi tiesiog tai iskesti be panikos, visa tai praeina.. Tik siektiek laiko reikia..  4u.gif


Dėkui už padrąsinimą..
Atsakyti
QUOTE(Sabalyte @ 2013 11 13, 23:13)
Joviteliau, nuteik save, kad tokia būsena kenkia daug labiau kūdikėliui ir nesigraužk - su tokia būsena gali prisivesti save iki rimtesnių problemų. Kas gyvenime lemta, nepakeisim. Daug moterų, taip save saugojusių nėštumo metu, atrodo, nieko nevartojo, o pagimdo vaikučius su apsigimimais ir atvirkščiai - alkoholikės, narkomanės gimdo sveikus vaikus (aišku ne visada). Bandyk grįžti prie mažesnės dozės, gal užteks, jei ne - gydytoja padidins. Kiek pati domėjausi, tai tikrai daugeliu atveju, moterys, vartojusios antidepresantus, gimdo sveikus vaikučius. Taip bus ir tau, pamatysi, tik nesigraužk ir nesinervink dėl šitos situacijos - tu padarei ir tikrai padarysi viską, kas geriau vaikučiui. Šiuo atveju, vaistai, manau, yra tikrai geriau nei tokia tavo būsena  smile.gif

Aciu uz gera zodi, lai jis buna dievuliui i ausi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2013 11 15, 15:29)
Sakykite, tos, kurios nutraukė vaistus ar būdavo kažkas iš mano išvardintų: užtemsta akyse, kai matai tik tamsius ratilus - pagulėjus praeina. Po to va šiandien nutirpo kairės rankos plaštaka, beveik nejaučiau pirštų... Labai išsigandau, tada pradėjo tirpti liežuvis... Nežinau verkti norisi, kodėl vyksta tokios nesąmonės sad.gif

Na tai ir man daznas atvejis kaip nutirpsta rankos, veidas gana daznai nutirpes buna, ir akyse buna tamsu unsure.gif
Atsakyti
Labas,

Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas dar tik 3 mėn., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..
Atsakyti
QUOTE(MėlynakėAltruistė @ 2013 12 15, 12:17)
Labas,

Aš esu tokioje kryžkelėje, nebežinau kaip elgtis.
Dėl generalizuoto nerimo ir panikos atakų taip pat gėriau AD, bet neplanuotai pastojus teko nutraukti.
Nėštumas dar tik 3 mėn., o man būna negerumų jau. Na rodos viską kentėčiau, bet va šią naktį buvo užėjęs priepuolinis galvos svaigimas, jo labiausiai bijau, nes jis būna toks stiprus, kad negaliu pasikelti iš lovos. Šią naktį paskambinau į greitąją, man liepė išgerti raminančių ir plečiančių.
Viskas aprimo, bet esu pasimetime, ką daryti toliau, nes aš dabar gyvenu su didele baime, kad tai pasikartos.
Mąstau apie antidepresantus, bet tuo pačiu bijau ir dėl vaiko sveikatos. Esu nusivylusi labai, kažkaip tikėjausi, kad kažkaip išlauksiu šį periodą be rimtų vaistų...

Padėkit, patarkit man kas nors..

kodėl jūs nesikonsultuojat su gydytoja? juk iki 12 savaitės reikia nueit pirmai apžiūrai. Tuo pačiu išpasakojat savo baimes
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 12 15, 13:29)
kodėl jūs nesikonsultuojat su gydytoja? juk iki 12 savaitės reikia nueit pirmai apžiūrai. Tuo pačiu išpasakojat savo baimes


Konsultavausi jau ir su ginekologe ne kartą, ir su psichiatru savu.
Abu sako kentėk kiek gali, o kai nebegalėsi visai, tada žiūrėsim. Man sako, kad įrodymu, jog vaistai gali pakenkti nėra, bet niekas ir neduos garantijos, kad viskas bus gerai...

Tokie atsakymai tik dar labiau glumina...
Atsakyti
Na, čia jums niekas geriau nepatars nei gydytojai... Galite tik pasiskaityti kitų patirtį smile.gif
Atsakyti
Sveikos, esamos, būsimos mamytės 4u.gif
Mums jau 30 sav., vartoju Asentra (sertraliną) jau trečius metus, bandžiau nutraukti, tai gailiuosi, nes viskas vėl prasidėjo iš naujo. Taigi, pastojusi to kartoti nesiryžau...
Kaip laikotės tos, kurios geriat vaistukus ir maitinat? Gal yra tokių, kurios nutarė mažiukus valgydinti dėl to mišinėliais? Pasakokit smile.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes, prisijungiu ir aš prie panikuojančių mamyčių. Man jau 15sav. vakar pajutau pirmuosius vaiko judesius ir aplanke panikos ataka doh.gif Prieš pastojimą geriau seroxat sužinojus, kad laukiuosi nutraukeme su gydytoja. Bijau, kad vėl nereikėtų sugrižti prie vaistų g.gif
Atsakyti
Gal kam teko seroxat'a keisti i kazka kito?
Daug metu vartoju ji,bet panikos vel grizta ir vis dazniau,taip bijau ir nenoriu to,tiek pastangu padejau kad pakilciau is juodziausios duobes,negaliu ten vel grizti...
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes, prisijungsiu ir as. Esu naujoke, vaikiukas pirmas po jo gimimo, trecia diena pasirode depresijos pozymiai, tai buvo siaubingas jausmas:nuovargis, nerimo priepuoliai, erzino viskas ir vyras ir vaikas, nebeturejau jegu niekam nieko daryti, negalejau vaiko, atsikeldvau po prakaitu, ir taip istisai, kankinausi menesi. Dabar geriu antidepresantus ,,asentra'',jau menesi pirma karta juos naudoju, jauciuosi geriau, bet pirmadieni vel buvo atsikartoje, siuo metu vel geriau, bet dar nesinori ko daryti, tikiuosi iseisiu as is tos bjaurasties.. Nes jausmas siaubingas...
Atsakyti