Įkraunama...
Įkraunama...

Šuns vilna

Kur deti suns vilna?Kur sukarsti ,suverpti...ir man tai idomu.Gerai butu Vilniuje ax.gif
Atsakyti
mezgu iš šuns vilnos, nieko neverpiu, tiesiog megzdama vilnos siūliuka, dedu kur-ne -kur šuns vilnos ir sumezgu, gaunasi šiltos kojinės ir kitos smulkmenos:)
Atsakyti
Auksas+, o ar vilną nereikia prieš tai sukaršti?
Aš taip bandžiau megzti iš triušio vilnos, ne kas gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2009 12 27, 23:19)
aha... o ir babkiu gerai sutaupytumet  thumbup.gif


O siaip as manau kad gal kazkam vertetu imti mokintis verpti pacioms, paskui kursus verpimo aidarytume.
As tik pamenu kaip mociute verpdavo, vis pirstus pasispjaudydama kad sudrektu, ir is kuodeliuko vilna pesdavo plona ploba gija rolleyes.gif
. Toks mielas sirdziai prisiminimas islikes  wub.gif



QUOTE(rimulėėė @ 2010 09 25, 19:11)
labutis

Aš ieškau šuns vilnelės ar siųlų. Apsirgau artritu ir gavau šuniuko vilnos pirštines. tai tikrai liuks per priepuolius. Dabar reik kojines nusimegst. Ale kur gaut siūlų ar vilnos. Babute ko gero rasčiau.  ax.gif



QUOTE(vaitkute @ 2010 10 04, 12:39)
Ir man reikia suns vilnos siulu, bet kazi kur rast  g.gif


vilna karsia ir siulus pardavineja su suns vilna
UAB Litwool ,
taip pat siulus galima nusipirkti parduotuvei Vilniuj "Vilnos namai"
ju puslapis www.wool.lt
taip pat jie rengia edukacines programeles kaip verpti rateliu ir verpste
uzklauskit ju apie verpima mirksiukas.gif ismoksit su verpeste nebereiks bobukiu ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už informaciją smile.gif
Atsakyti
wool.lt internetineje parduotuveje tai nerandu suns vilnos. As ketinu veldama ikloti kuoksteliais sluoksniais su avies vilna, tai tikiuosi, kad kazkas gausis. dar desiu is abieju pusiu reta audini, kad laikytu ir neisbyretu tie sunu plaukeliai. Galvoju deti naturalu silka sifona, jis plonutis
Atsakyti
labai laukiu vilnos su suns vilna.
Atsakyti
QUOTE(dosaba @ 2012 07 20, 23:05)
labai laukiu vilnos su suns vilna.

Laba diena,
Mes senokai Jusu vertinimui paleidom karsini su suns vilna. Vilna panaudota 29mikrono balta zelandisku aviu. Laukiam atsiliepimu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2012 05 07, 18:33)
vilna karsia ir siulus pardavineja su suns vilna
UAB Litwool ,
taip pat siulus galima nusipirkti parduotuvei Vilniuj "Vilnos namai"
ju puslapis www.wool.lt
taip pat jie rengia edukacines programeles kaip verpti rateliu ir verpste
uzklauskit ju apie verpima  mirksiukas.gif ismoksit su verpeste  nebereiks bobukiu ieskoti  mirksiukas.gif


Aciu labai,pasiskambinau viska susizinojau ko reikejo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feme: 11 sausio 2013 - 15:34
sveikutes, aš taip pat turiu nemaža kieki šuns vilnos, namie gyvena Niufaundlendas ir du Barzdotieji koliai, jei kam reikia rašykit smile.gif
Atsakyti
Parasykit laiska info.wool@gmail.com
jie superka suns vilna, arba keicia
i siulus paprastus arba su suns vilna mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes šuns vilna vežam į karšyklą. Ten kiek minėjo, ją sumaišo su avies ir padaro siūlus. Tai labai superinis dalykas: ir šilta, ir šuns vilnos nereikia be reikalo išmesti biggrin.gif
Atsakyti