QUOTE(Ramera @ 2010 01 30, 23:36)
Jau beveik pilną ciklą matuojuosi temperatūrą ir norėčiau pasitarti, nes kyla šiek tiek neaiškumų su grafiku
Su gleivių stebėjimu man dar ne iki galo aišku, bet surašiau, kaip atrodė.
O dabar klausimas: man atrodo, kad ovuliacija buvo 20 ciklo dieną, nes tiek ovuliacinis pilvo skausmas buvo, tiek gleivių daugiausia. Tačiau pagal grafiką gaunasi lyg ir 22 diena? 21 ir 22 dienomis miegojau tik po tris valandas, šiaip daug streso buvo, ar galėjo dėl to temperatūra vėliau pakilti? 22 dieną gleivių jau beveik visai nebebuvo ir buvo tokios, kaip paprastom dienom. (24 dieną taškiukas baltas, nes pramiegojau ir matavau pusantros valandos vėliau nei visada.)
Ir dar tokiam grafikui iki kurios ir nuo kurios ciklo dienų būtų saugu mylėtis?
Ačiū už atsakymus
Pagal grafikiuką man irgi atrodo, kad ovuliacija Tau įvyko 22 CD
Man asmeniškai ovuliacija nevyksta tą dieną, kai būna gleivių pikas, o dieną po to, bet kiekviena mes esam vienintelė ir nepakartojama.
Vis dėlto keliose knygelėse esu skaičiusi, kad BT gali pakilti ir po kelių dienų po Ovuliacijos, taigi visai tikėtina, kad Tavo O buvo 20 CD. Stebėk save toliau

Bus dar vienas ciklas, atkreipk dėmesį kaip jausiesi jo metu, kokie bus Tavo pastebėjimai, gal pamatysi kokį dėsningumą, gal ir kito ciklo metu po dviejų dienų po ovuliacinio skausmo ir gleivių tipo šoks BT.
Apie mylėjimąsi. Mano Ovuliacija taip pat paprastai būna 20-22 CD. Anksčiausiai ovuliacija man buvo įvykus 18 CD. Spermatozoidai, jei tinkamos sąlygos gyvybingi gali būti daugiausiai 5 dienas. 18-5=13 CD. Iki 12 CD (tik nuo 12 CD dienos aš pradedu matuoti BT, nes anksčiau nematau reikalo, vistiek O nebus tuo laiku, o jei bus 18 CD aš ją pagausiu matuodama nuo 12CD) mudu su MB mylimės nesukdami galvos. Po to naudojam prezervatyvus, nes susilaikymo mudu nepripažįstam, tol kol pamatau, kad mano BT šoko aukštyn ir tokia išsilaikė 3 dienas. Nes BT gali pakilti ir dėl kitų priežasčių: sporto, alkoholio, jei nepailsima. Tada vėl mylimės be guminukų ir laukiam mano mmm.
Tačiau jokiu būdu Tau neperšu savo filosofijos ir planavimo būdo, tiesiog aprašiau, kaip elgiuosi pati turėdama labai panašų ciklą į Taviškį.
Jei kalbėtume konkrečiai apie šį ciklą mano nuomone 1-16CD imtinai yra nevaisingos. 17-22 imtinai yra vaisingos ir nuo 23 CD iki pat mmm truks nevaisingoji fazė. Bet neapsigauk su dienomis po O. Reikia 3 aukštų temperatūrų, kad įsitikinti, kad O tikrai įvyko, nes būna šiaip šoktelėjimų, o kitą rytą vėl BT žema. Todėl nereikia pulti laisvai mylėtis pamačius aukštą BT