Įkraunama...
Įkraunama...

ORIFLAME kosmetika

GG pudros iš paskutinio puslapio kai kurių atspalvių jau nebuvo ir sekmadienį schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dye @ 2009 11 18, 17:22)
GG pudros iš paskutinio puslapio kai kurių atspalvių jau nebuvo ir sekmadienį schmoll.gif

keistai kazkaip..tik prasidejo galioti katalogas, o jau nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 18, 16:24)
keistai kazkaip..tik prasidejo galioti katalogas, o jau nera unsure.gif

Mane tai sunervino,nes užsakė klientės net dvi tas pudrytes,o visa kita sau užsakymą darau,tai kol nebus tų pudrų tai neapsimoka man u-žsakymo daryt,paskui mokėk du kart už pristatymą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2009 11 18, 18:05)
Mane tai sunervino,nes užsakė klientės net dvi tas pudrytes,o visa kita sau užsakymą darau,tai kol nebus tų pudrų tai neapsimoka man u-žsakymo daryt,paskui mokėk du kart už pristatymą. doh.gif

as irgi susinervinau, nes sita pudryte wub.gif tik ja ir naudoju..jau apsidziaugiau, kad uzsipirksiu daugiau, tai se, kad nori, nei vienos negausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mid de Aur @ 2009 11 17, 21:58)
Rašo, antras pristatymas paštu - 5 Lt (be užsakymo mokesčio), jei tik iš rezervo arba VK/PP nariams. mirksiukas.gif



QUOTE(lekstina @ 2009 11 18, 02:57)
Už antrą į namus - 5 lt. Užsisakinėju ir aš  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2009 11 18, 12:43)
Sveikos,
mane domina ta kaledine  Butelio dekoracija. Kaip kazin su plociu.Ar kas matet? tilptu putojancio vyno butelis(pvz. Martini Asti)? Nes bijau, kad nusipirksiu, o paskui netiks  doh.gif


Pernai ant sampano buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kitame kataloge yra melyna dekoracija thumbup.gif
Siandien paemiau uzsakyma-laikrodi gavau ax.gif
Berniukams magnetas-galvojau,kad bus didesnis mirksiukas.gif
Negavau valiklio tik.
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2009 11 18, 16:24)
keistai kazkaip..tik prasidejo galioti katalogas, o jau nera unsure.gif

Yra išankstinis užsakymas iš sekančio katalogo, gal per jį ištuštėjo? g.gif Ar kas bandė daryti išankstinį užsakymą? Ar jį darant sumažinamos kainos, kai užsisakai tam tikrus gaminius, kaip paprasto užsakymo gale? mastau.gif
Atsakyti
Įsivaizduojat,katik pasitikrinau savo pirkinių krepšelį ir žiūriu yra ta GG pudrytė,tai katik išsiunčiau savo užsakymą thumbup.gif thumbup.gif nors rašė,kad tik rytoji ji turi atsirast biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti