Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Kapūstienė

QUOTE(stuleju @ 2011 06 08, 18:15)
Gal kas taresi su sia gydytoja del gimdymo priemimo? Ar lengvai ji sutinka? Ar nelabai?  4u.gif

Nelabai lengvai,ji daug nestuke.gif turi. Jai jau tarsiesi tai pries pat gimdyma,anksciau ji tikrai nesitars.
Atsakyti
QUOTE(NaujokeS @ 2011 06 13, 16:59)
Sveikos mamytes,

Gal galit kuri atsiusti i AZ Kapūstienės mobilaus numeriuka, buciau labai dekinga 4u.gif
Kita savaite man jau planinis cezaris noreciau pabandyti susitarti su sia gydytoja, nes kuo toliau tuo labiau pradejau bijoti  verysad.gif  nes su niekuo konkreciai nesusitariau, o mano gydytoja isejo atostogu  verysad.gif

Geriau neskambinti, o asmeniskai nuvaziuoti ir pasikalbeti.
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2011 06 14, 09:54)
Geriau neskambinti, o asmeniskai nuvaziuoti ir pasikalbeti.


O registraturoje jeigu pasuki pasako kda gydytojas buna Mazylyje? Nes gi nebutinai priima nesciasias, bet ir budi arba kokiame skyriuje dirba, kaip as suprantu?
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2011 06 14, 11:08)
O registraturoje jeigu pasuki pasako kda gydytojas buna Mazylyje? Nes gi nebutinai priima nesciasias, bet ir budi arba kokiame skyriuje dirba, kaip as suprantu?



Kapustienė būna kiekvieną dieną, dažniausiai dirba patologijos skyriuje.
O pirmame aukšte konsultuoja ketvirtadieni iki 12 val. ir penktadieni 9-10val..
Atsakyti
Zodziu, isitikinau dar karta - gydytoja super smile.gif Labai maloni, labai rupestinga, labai rami ir profesionali smile.gif Likau labai patenkinta jos prieziura pries, per ir po gimdymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stuleju: 18 birželio 2011 - 16:46
As taip pat tariuosi su sia gydytoja ir norejau paklausti ar su ja lengva susitarti del PC? Mat is pradziu mano daktare buvo nuteikusi kad del prasto regejimo teks daryti cezari o as ir pati labiau prie jo linkau nusiteikiau moraliskai o si daktare pasake kad tai nera pakankama indikacija cezariui, dar nieko tikliai neatsake ar darys ar ne bet man idomu ar ja eina ikalbeti tokiam dalykui ir kiek tai kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ryte1 @ 2011 10 07, 17:32)
As taip pat tariuosi su sia gydytoja ir norejau paklausti ar su ja lengva susitarti del PC? Mat is pradziu mano daktare buvo nuteikusi kad del prasto regejimo teks daryti cezari o as ir pati labiau prie jo linkau nusiteikiau moraliskai o si daktare pasake kad tai nera pakankama indikacija cezariui, dar nieko tikliai neatsake ar darys ar ne bet man idomu ar ja eina ikalbeti tokiam dalykui ir kiek tai kainuoja?

Manau bus sunku ax.gif Si gine l.gera ir jai sako kad tau nebutina CP,gal but i nereikia g.gif . Juk jai kas bus ne taip padrys eksra CP.
Atsakyti
QUOTE(ryte1 @ 2011 10 07, 17:32)
As taip pat tariuosi su sia gydytoja ir norejau paklausti ar su ja lengva susitarti del PC? Mat is pradziu mano daktare buvo nuteikusi kad del prasto regejimo teks daryti cezari o as ir pati labiau prie jo linkau nusiteikiau moraliskai o si daktare pasake kad tai nera pakankama indikacija cezariui, dar nieko tikliai neatsake ar darys ar ne bet man idomu ar ja eina ikalbeti tokiam dalykui ir kiek tai kainuoja?


As nuo nestumo pradzios kazkodel taip pat buvau itikejusi del CP, nes leliukas buvo uzpakaliuku i apacioje. Bet si gine net nesileido i kalbas, kad kas bus ne taip. Vis pasakydama, kad leliukas dar neapsisukes, tikino, kad laiko daug ir viskas bus gerai. Ir ka as galiu pasakyti, pries gimdyma kelios savaites, maziuke pasisuko smile.gif Todel manau si gine darys viska, kad pagimdytumete pati be jokio isankstinio nusiteikimo daryti priesingai smile.gif Tereikia tiketi, kad galite pagimdyti pati su sios gines pagalba ir viskas bus super drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labuka, norėjau paklausti, ar jums buvo taip pasitaikę, kad nepavyko užsirašyti konsultacijai pas Kapūstienę? Man pasakė, kad neregistruoja pas šią gydytoją nieko, nieko nepriima, kad daug darbo turi... g.gif kaip pas ją patekti? gal asmeniškai mobiliu įmanoma susitarti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bixe @ 2011 11 16, 13:54)
Labuka, norėjau paklausti, ar jums buvo taip pasitaikę, kad nepavyko užsirašyti konsultacijai pas Kapūstienę? Man pasakė, kad neregistruoja pas šią gydytoją nieko, nieko nepriima, kad daug darbo turi...  g.gif  kaip pas ją patekti? gal asmeniškai mobiliu įmanoma susitarti...  blush2.gif

Pas ją dažnai taip. Geriausiai nueiti ir susirasti ją GN
Atsakyti
Ačiū už informaciją. kažkaip keistai, nes ir telefonu pasakė, kad nebent su ja asmeniškai tartis, galvoju hm g.gif tai kaip suprantu, "asmeniškai" pakalbėti reiškia kad jau su kokiu "lauknešėliu" ateiti, jeigu noriu kad ji mane globotų rolleyes.gif na, žiūrėsim kaip čia man pavyks su ja susikalbėti... unsure.gif kažkaip norėčiau pas ją lankytis.
Atsakyti
QUOTE(bixe @ 2011 11 16, 19:12)
Ačiū už informaciją. kažkaip keistai, nes ir telefonu pasakė, kad nebent su ja asmeniškai tartis, galvoju hm  g.gif  tai kaip suprantu, "asmeniškai" pakalbėti reiškia kad jau su kokiu "lauknešėliu" ateiti, jeigu noriu kad ji mane globotų  rolleyes.gif  na, žiūrėsim kaip čia man pavyks su ja susikalbėti...  unsure.gif  kažkaip norėčiau pas ją lankytis.



Laukneselio siai gydytojai tikrai nereikia nesti, tiesiog paaiskinti kodel norit pas ja lankytis. Ji turi daug pacienciu ir matyt nebespeja su darbais. Uztenka tiesiog zmogiskai su ja pasikalbeti ir nusiteikti laukti ilgose eilese vizitu metu.
Atsakyti