Įkraunama...
Įkraunama...

Notaro paslaugos

Sutartis teoriskai galioja ir be notaro patvirtinimo jei ji yra pasirasyta abieju saliu. Geriausia butu su teisininku pasitarti, arba kreiptis is karto i teisma, tik laiko tai uzims nemazai ir ar verta nervus gadinti.
Atsakyti
Tai va! Buvau pas teisininkus.Jo atsakymas:imk ka duoda,ir dziaukis!!! Jokiu dvigubu rankpinigiu negausi,ir is tos sutarties jokios naudos cry.gif
Tai kam tada visi jas raso? A? Netikekit niekuom!!!!! Va likau prie suskilusios geldos,ir nieks man jau nebepades.

Aciu visiems perskaiciusiems.
Atsakyti
O kodėl iš šitos sutarties jokios naudos?O kodėl jie galėtų visai neatiduoti pinigų?O kaip su nuomos sutartimis?
Atsakyti
Picute, mano ziniomis ta sutartis galiojanti ir jos turi laikytis, jei duosi i teisma, tai dar ir teismo islaidas galesi prisiteisti. Tiesiog jam pagrasink, kad duodi i teisma ir prisiteisi, o ka jis mano tipo tau neberupiu ir pasakyk, kad prisiteisi ir tai, kad sumoketu islaidas visas
Atsakyti
QUOTE(Picute @ 2005 08 02, 11:38)
Tai va! Buvau pas teisininkus.Jo atsakymas:imk ka duoda,ir dziaukis!!! Jokiu dvigubu rankpinigiu negausi,ir is tos sutarties jokios naudos  cry.gif 
Tai kam tada visi jas raso? A? Netikekit niekuom!!!!! Va likau prie suskilusios geldos,ir nieks man jau nebepades.

Aciu visiems perskaiciusiems.


o kodėl teisininkas taip paaiškino? blink.gif Juk sutartys ir atsakomybės sąlygos pagal sutartis ne šiaip sau įrašomos. Gal gali parašyti, kaip tiksliai skamba ta sutarties nuostata.
Atsakyti
QUOTE(Picute @ 2005 08 02, 11:38)
Tai va! Buvau pas teisininkus.Jo atsakymas:imk ka duoda,ir dziaukis!!! Jokiu dvigubu rankpinigiu negausi,ir is tos sutarties jokios naudos  cry.gif 

Aciu visiems perskaiciusiems.

Ar preliminarią sutartį sudarinėjote patys, ar su kokio atstovo pagalba? Šiaip, reikėtų pamatyti ką jūs ten vienas kitam pažadėjot g.gif . Iš esmės, galimas dalykas, jog tas niekadėjas savininkas neturi jokio turto ( namą jau pardavė), tada bus ilga kelionė per teismo institucijas, o rezultatas abejotinas g.gif Ar tas teisininkas, kuris tau pasufleravo nereikalauti baudos, skaitė sutartį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Picute @ 2005 08 01, 20:02)
Atsisake parduoti nama.

Kaip motyvuoja jis savo atsisakymą parduoti namą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Picute @ 2005 08 01, 20:02)
Pirkom nama! Sudarem preliminare sutarti (ne pas notara).Pardavem 2 butus  cry.gif  Ir se tau!!!!!! Atsisake parduoti nama.Sutarti nurodyta,kad man priklausytu dvigubi rankpinigiai,bet jie atsisako moketi.Imk savo dali,arba nieko negausi,nes pardavejas pagyvenes zmogus ir galesi su juo tasytis! Ar galima realiai kazko tiketis??? Ar buvo kam nors taip??  doh.gif



nereikia nuleisti ranku, yra ivairiu teisininku, tas i kuri kreipetes, turbut tiesiog nenori terliotis ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 08 02, 14:35)
nereikia nuleisti ranku, yra ivairiu teisininku, tas i kuri kreipetes, turbut tiesiog nenori terliotis ir viskas...


Sutarti sudarinejom be jokiu notaru.T.y. tik pirkejas ir pardavejas,na su artimais zmonemis zinoma. Kalba eina ne apie rankpinigiu grazinima,o rankpinigiu ir plius dar tokios pacios netesybu sumos.Rankpinigius jie sutiko atiduoti,bet daugiau,nieko! Nors sutartyje parasyta,kad atsisakius parduoti,pardavejas grazina dvigubus rankpinigius. Tai va.Savo pinigus paemiau,sutarti suplesem,garsiai nusikeikiau ir viskas cry.gif Sakot i teisma...! O ar kas nors realiai ejot i teisma,su notaro nepatvirtinta pleriminaria sutartim??????????
Atsakyti
QUOTE(Picute @ 2005 08 03, 20:57)
Sakot i teisma...!  O ar kas nors realiai ejot i teisma,su notaro nepatvirtinta pleriminaria sutartim??????????

Preliminariosios sutarties neprivaloma tvirtinti notariškai schmoll.gif . Tikrai galėjai reikalauti baudos mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit pas save prasymo teismui forma (kai yra nepilnameciu vaiku ir nori parduoti buta)? bye1.gif
Atsakyti
pavyzdi duoda teismo rastinej.
Atsakyti