Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

Kadangi ne už kalnų Kalėdos, tai ieškau idėjų, kad galėčiau į jas įdėti dalelę savęs. Beieškodama idėjų nusprendžiau, kad būtų šaunu, jei galėtume jomis pasidalinti kartu ir išdrįsau sukurti atskirą temelę blush2.gif (P.S.Tikiuosi nenusižengiau forumo taisyklėm blink.gif )
Taigi pradedu temelę su savo idėjomis:
Skirtukas knygai;
Puodkelė;
Dėklas virbalams;
Maišeliai arbatai;
Siuvinėta staltiesė ar servetėlė...
Atsakyti
Kolkas aš nieko tokio įpatingo dar neradau...
Iš bėdos turiu šį puslapiuką:
KALĖDOMS
Atsakyti
aš sakyčiau, kad ne tik idėjom, bet ir schemom kalėdine tematika galėtume pasidalint, kaip galvojat?
Atsakyti
Mano idejos ax.gif
skirtukas (kartojuosi)
aprengta uzrasu knygele
deklas akiniams (dabar darau)

Dar turiu minti vaikams padaryt po PAMOKU TVARKARASTI. Isivaizduoju ji kaip metrika, A4 formato ireminta tik be stiklo, aisku su uzrasu PAMOKU TVARKARASTIS, issiuvineti 5 langai virsk kuriu uzrasas pirmadienis...penktadienis ir priklausomai pagal vaiko pomegius salia kazko issiuvinet- ar multiko herojai, ar geles, na zodziu kazkas mielo ju sirdziai. Remindama planuoju aptraukt kanva ant kamstines medziagos kad butu galima su smeigtuku ismeigt tos dienos pamokas susirasius ant tvirtesnio lapelio, ju irgi pridesiu dovanodama.... nezinau ar aiskiau parasiau ideja, bet dar labiau nezinau kaip igyvendinsiu, nes reiks daryt kai vaikai bus ne namie blush2.gif bet medziagyte jau nusipirkau doh.gif
Atsakyti
Zinoma, kad viskuo cia galetumem pasidalinti
Beje, atkeliu Florestinos(jei neklystu g.gif ) nuorodele i sia temele. Labai aciu jai 4u.gif
Viskas Kaledine tema(begales schemuciu ir tuo pacou ideju)
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 10 28, 20:26)
aš sakyčiau, kad ne tik idėjom, bet ir schemom kalėdine tematika galėtume pasidalint, kaip galvojat?


manau ne tik schemom, bei jei kuri daro ka nors idomesnio, tai galetu ir procesiukus det, kad matytume kaip vyksta darbas (pavyzdziui man labai praverte knygeles aprengimo pamokele thumbup.gif labai greit ir labai gerai pavyko tai padaryt)
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2009 10 28, 21:29)
Mano idejos ax.gif
skirtukas (kartojuosi)
aprengta uzrasu knygele
deklas akiniams (dabar darau)

Dar turiu minti vaikams padaryt po PAMOKU TVARKARASTI. Isivaizduoju ji kaip metrika, A4 formato ireminta tik be stiklo, aisku su uzrasu PAMOKU TVARKARASTIS, issiuvineti 5 langai virsk kuriu uzrasas pirmadienis...penktadienis ir priklausomai pagal vaiko pomegius salia kazko issiuvinet- ar multiko herojai, ar geles, na zodziu kazkas mielo ju sirdziai. Remindama planuoju aptraukt  kanva ant kamstines medziagos kad butu galima su smeigtuku ismeigt tos dienos pamokas susirasius ant tvirtesnio lapelio, ju irgi pridesiu dovanodama.... nezinau ar aiskiau parasiau ideja, bet dar labiau nezinau kaip igyvendinsiu, nes reiks daryt kai vaikai bus ne namie blush2.gif  bet medziagyte jau nusipirkau doh.gif


Superine ideja su tuo pamoku tvarkarasciu thumbup.gif
O kaip tu ta dekla akiniams darai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2009 10 28, 20:54)
Superine ideja su tuo pamoku tvarkarasciu thumbup.gif
O kaip tu ta dekla akiniams darai? g.gif


Deklui akiniams siuvu ant plastikines kanvos du staciakampius, tada juos tvirtinsiu prie lininio pamusalo, i vidu desiu pakietinima (del saugumo) ir sujungsiu. Jei viskas vyks kaip numatyta tai gal savaitgali pabaigsiu. Jei yra norinciu galesiu fotografuot procesa etapais ir po to nuotraukas sukelsiu, gal dar kas susidomes, arba atvirksciai papildys mane ir padatysit dar geresni mirksiukas.gif

Ne i tema (nors gal ir i tema- dovana vis vien...) bet dukra gimtadieniui uzsiprase penalo dovanu siuvineto..... minti brandinu kaip cia padaryt ji.....
Atsakyti
Gyte, nu su ta tvarkaraščio idėja tai pribloškei, nu šauniai sumąstei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 10 28, 21:03)
Gyte, nu su ta tvarkaraščio idėja tai pribloškei, nu šauniai sumąstei  thumbup.gif

bis.gif patentuoju
assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
Noriu savo kriksto dukrytei issiuvineti knygai skirtuka. Ji labai megsta Bratz leles, bet niekur nerandu schemuciu su jom... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytė @ 2009 10 28, 22:00)
Deklui akiniams siuvu  ant plastikines kanvos du staciakampius, tada juos tvirtinsiu prie lininio pamusalo, i vidu desiu pakietinima (del saugumo) ir sujungsiu. Jei viskas vyks kaip numatyta tai gal savaitgali pabaigsiu. Jei yra norinciu galesiu fotografuot procesa etapais ir po to nuotraukas sukelsiu, gal dar kas susidomes, arba atvirksciai papildys mane ir padatysit dar geresni mirksiukas.gif

Ne i tema (nors gal ir i tema- dovana vis vien...) bet dukra gimtadieniui uzsiprase penalo dovanu siuvineto..... minti brandinu kaip cia padaryt ji.....


Buciau tiesiog be galo dekinga, jei parodytum procesa, kaip ta dekla darysi, nes nelabai supratau... doh.gif

O kas del to penalo, tai pirkciau medziagainai penala-tokiu visai paparastu buna vienspalviu ir tiesiog apraukciau ji savo issiuvineta medziagyte. Arba is savo siuvinejamos medziagytes suformuociau norima penalo forma, o viduje isiuciau koki storsni pamusala.
Nors, ka as cia su savo patarimais... blush2.gif Vien paskaicius tavo fantastiska ideja su tvarkarasciu ir akiniu deklu, akys isoko ant kaktos... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausramor: 28 spalio 2009 - 20:30
Gyte, kokia šauni tvarkaraščio idėja thumbup.gif
Atsakyti