Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

keletas idėjų

raktų pakabukas
magnetukas
kosmetinė
prijuostė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 28 spalio 2009 - 21:47
Bet jūs ir visos pilnos įdėju biggrin.gif Vakštančios mūzos bigsmile.gif
Kitap nebegaliu išgirti gun_smilie.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nu tvarkarascio ideja tai thumbup.gif ale ir sugalvok tu man taip ax.gif o as tai tradiciskai galvoju prie dovaneles dadeti po kaledini zaisliuka. Man sitie labai grazus:
user posted image
user posted image
tik nera jie visai maziukai, pagal mano tempus vienam siuvinet kokia savaite uztruktu doh.gif tai ir nesumastau kaip cia padarius g.gif

MB zadu sita issiuvineti:
user posted image
nors buvo prasymas kad issisiuvineciau save, bet gal kada nors... lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu uz tema, tikrai sauniai ismastete. 4u.gif

Dantiste, o kaip tuos pirmus zaisliukus apdirbti taip? g.gif Na del viduriuko aisku, bet likusi dalis...
Atsakyti
O man būtų labai miela padaryti lininius maišelius ir į juos pridėti kokios nors arbatos, pavyzdžiui įdedi aviečių arbatos ir išsiuvinėji avietytes ant maišelio. Pas kažką mačiau buvo tikrai labai gražu, ir puiki dovana nes žiema tikrai gera su namiškiais atsigerti aviečių arbatos (ar kitokios).
Atsakyti
Man MB prašė, kad ant rankšluosčio(kur kasiulai pardavineja) išsiuvinėčiau ką nors.
dar šiandien maksimoje vaikščiodama pamačiau,kad yra pagalvių apvilkalų, kur medžiagėlės tankumas kaip lino, įvairių spalvų, tai mąstau, kad būtų galima ir kokį ornamenčiuką išsiuvinėti rolleyes.gif
kas dar... g.gif ai, va dar galvojau pasiūti puodukų "suknyčių", kad butų patogiau karštą puoduką laikyti bigsmile.gif na pagrindą įsivaizduoju iš vilnos nuveltą, o ant nuvelto gražuolio siūvinį pritaikyti.
Butelio etiketes galima sukurt, wc popieriaus laikiklius išsiuvinėti(kažkur paruoštukų mačiau)
Dėžutes aptraukti galima. Užrašų knygutes, kaip kažkas kad minėjo.
Laikrodžius dar galite. nors nelabai įsivaizduoju, kaip ten viską pritaisyti reiktų schmoll.gif bet schemų tiktai mačius esu cool.gif
Jei giminėj ar šeimoje mažų lelių turite, tai galima įvairius seilinukus, buteliukų dėklus susiuvinėti smile.gif
Dar galima nedidelę/es servetėles išsiuvinėti, ant kurių kalėdinę žvakutę padėti butų galima.
tiesa, kas čia klausė dėl kalėdinių žaisliukų. tai aš tokį turiu : user posted image čia juostelėmis gražiai susiūta. (jei kam reiktų schemos, tai AŽ)
Vnž tik spėk siuvinėti, kiek minčių, tik kad Kalėdos taip greit neatbėgtų schmoll.gif santa2.gif
Atsakyti
Nu ir ideju, merginos uzderejo!!! thumbup.gif yra apie ka pamastyt mirksiukas.gif tik viena problema kad laiko neuzteks visoms igyvendint lotuliukas.gif nes ir to norisi ir ano... doh.gif
Man tai tie kaletiniai zaisliukai labai patiko thumbup.gif ypac burbulas i2kas

Tiesa sakant, apie raktu pakabukus ir as galvojau, bet GA juos apziurejau ir nusivyliau, nedarysiu schmoll.gif Pirmiausia uz toooki sssss... (sorry) tiek moket ir ikist siuvinuka is 20 kryziuku ir dovanot doh.gif nepykit, merginos, bet man cia visiskas nelygis doh.gif Gaila 16Lt (man rodos) atiduot uz toki absurda. ax.gif Nieko nenoriu izeist kam tai priimtina ir kas daro, tik issakau savo nuomone blush2.gif Uz 16 Lt kiek kanvos gali nusipirkt ir is siulu likuciu padaryt daug mielesniu niekuciu nei tas... Atsiprasau uz savo ziauria nuomone blush2.gif

QUOTE(ausramor @ 2009 10 28, 21:26)
Buciau tiesiog be galo dekinga, jei parodytum procesa, kaip ta dekla darysi, nes nelabai supratau... doh.gif

.......is savo siuvinejamos medziagytes suformuociau norima penalo forma, o viduje isiuciau koki storsni pamusala.


Butinai parodysiu procesiuka akiniu dekliuko drinks_cheers.gif
O del penalo tai panasiai ir mastau, tik kol dar nedarau tai sukasi mintys galvoj kokia forma jo daryt, kad merginai patogus butu ir kad man paciai igyvendinamas doh.gif

Merginos, dar reikia nusprest ar siame puslapy pasirodom su padarytom dovanomis ar siuvinejimo? Del schemu ir procesu jau susitarem
Atsakyti
QUOTE(Gytė @ 2009 10 29, 10:49)
Merginos, dar reikia nusprest ar siame puslapy pasirodom su padarytom dovanomis ar siuvinejimo? Del schemu ir procesu jau susitarem


Butinai drinks_cheers.gif
Atsakyti
na manau i tema bus ir manieji darbeliai

maišelis dovanėlei ir kojinė (galima kabint ant eglutės, kojnės aukštis 12cm, plotis 8,5cm)
user posted image

jei kokiu klausimu yra klauskit per az, nes kita kart neuzeini ir nematai
Atsakyti
Na ką, parodau, jei nesikartosiu savo pernykščias dovanų idėjas, gal kam pravers:

maišeliai įpakuoti nedidelei dovanėlei,
prijuostėlės buteliams,
atvirutė,
mielas aksesuaras ant plastikinės kanvos, prikabintas prie dovanėlės, kuris gali tarnauti kaip žaisliukas ant eglutės,
maišeliai arbatžolėms

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šiųmetiniam dovanų fondui dar sisteminu mintis blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti

O dovaneles, tiesiog ne reikia, o butina parodyti smile.gif

Gyte nekantriai lauksiu akiniu dekliuko gimimo procesiuko rolleyes.gif

laujus tavo pernykstes dovaneles superines thumbup.gif ypac gsuzavejo maiseliai arbatai wub.gif

bandysiu eit ieskot tu wc laikikliu paruostukiu g.gif

Jetau kiek ideju kilo-tik va kada speti viska padaryti...mat as dar ir studente... unsure.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausramor: 29 spalio 2009 - 11:16