Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinėse dovanėlėse dalis širdies

romanciuke, o kokio dydzio kerpi medziagytes? Siaip as kirpau 6x6 cm, o paskutiniosioms eilems ir 7x7 cm dydzio medziagytes. Lyg ir viskas nieko gavosi g.gif
Atsakyti
Ką tik grįžau iš pasižvalgymo po parduotuves burbulų Kaune. Nieko gero neradau verysad.gif

Pagal adresą nulėkiau pasižiūrėt į Artmaniją Savanoriuose, bet ten tokios parduotuvės neradau. Gal tik internetu prekiauja g.gif
Tada aplankiau Senamiesty 3 parduotuvėles ir jose tuščia. Tiesa, vienoj mažytėj, kur Vilniaus gatvėj "Jurastoj" gautos prekės ir tų burbulų, bet didžiausias tik 5cm, kitas kokių 3cm. Žada dar gaut ir 6cm. Taigi kaip ir nieko. Pasigriebiau kelis kur 5cm, nes labai jau knietėjo išbandyti rolleyes.gif Kaina to 5cm - 95 ct.

Gal kas pirkot didesnių? Kur radot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2010 11 25, 21:50)
as kai issikerpu ir didesnes ir mazesnes vis pirma sluoksni kai darau tarpas baltas lieka...  doh.gif  jau pradedu pergyvent, mat esu labai nekurybinga, galiu tik va pasiziurejus kazka padaryt, o kai jau fantazijos reikia tai stop... gal patarsit kaip jus darot? mano burbulai tie dideli 10 cm. aciu jums is anksto  ax.gif  4u.gif



Aš jau išbandžiau ir man tas tarpelis gavosi. Bet užmačiau internete, kad prieš darant, pirma galima prismeigti kvadratinį gabaliuką centre ir ant jo daryti. Išbandžiau. Viskas gerai gavosi. Jau vieną pasidariau. Gražu wub.gif Tik mano mažiukas - 5cm. Noriu didesnio burbulo, bet nerandu pirkti... g.gif

http://www.auksarank...feb8f4e704239eb
Atsakyti
Nu, merginos gal kuri radote tu burbulu Kaune vidutinio dydzio-6cm,7cm,8cm.Internetu galima nusipirkt tik 10cm-kazkaip norretusi mazesniu... g.gif
Atsakyti
dabar burbulu manija,bijau,kad kol nuzsiveze nerasi. Pas mus klp,gak kita savaite art manija uzsivez.
cia ir galima dovanot kaledom ir prikist skanestu
user posted image
Atsakyti
Grazus darbeliai smile.gif

As siandien nusipirkau plastikiniu bumbulu. Kaune Dauksos gatvej yra spalvu namai, ten ju yra 8, 10, 12cm. Tie 8cm idealaus dydzio smile.gif. yra ir internetinis psl http://www.spalvunam.....name]=burbula 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 09 gruodžio 2010 - 23:25
Sveikos, rodausi savo žaisliukus eglutei darytus ant tų burbulų
user posted image
Atsakyti
Ciole, grazuuu wub.gif


Kokio skersmens burbulai?
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 12 15, 11:14)
Ciole, grazuuu  wub.gif
Kokio skersmens burbulai?

didžiojo 10 cm., o tie du mažesni 8 cm. o tie patys mažieji 4-5 cm... (gerai nepamenu ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 12 15, 11:16)
didžiojo 10 cm., o tie du mažesni 8 cm. o tie patys mažieji 4-5 cm... (gerai nepamenu  ax.gif )



KOkio dydzio kvadratelius karpei? labai viskas graziai prigule 4u.gif

as irgi su jais darbuojuos smile.gif kiek laiko tau uztruko? man kazkaip viskas gaunasi leciau nei noretusi smile.gif. o kiek adateliu begales sueina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 12 15, 11:31)
KOkio dydzio kvadratelius karpei? labai viskas graziai prigule  4u.gif

as irgi su jais darbuojuos smile.gif kiek laiko tau uztruko? man kazkaip viskas gaunasi leciau nei noretusi smile.gif. o kiek adateliu begales sueina biggrin.gif

Kirpau 5x5 cm, tik centram 4x4 cm... Adatėlių didžiąjam sunaudojau 2 dėžutes, o tiems mažesniems po 1 dėžutę... 8 cm burbulus daraiu po 2-2,5 val.....
Atsakyti
Štai ir mano Kalėdiniai žaisliukai smile.gif

user posted image
Atsakyti