Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

QUOTE(Avocetė @ 2011 09 23, 12:44)
Sutinku - garsas nepakenčiamas. Mane net dieną jis erzina. Kas įdomiausia intrukcijoj nurodytas tylus veikimas  lotuliukas.gif

manau kad kai įjungs šildymas susinormalizuos drįgmė namie, o kol jo nėra teks drėgmę traukti

Matyt glušas instrukciją rašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2011 09 23, 11:27)
o pastoviai laikote prietaisa ijungta?
man nepatinka, kad jis (DH720) garsiai veikia. nakciai palikti isvis neimanoma, kartais net dienos metu tas burzgimas nervint pradeda. bet isjungus pernakt dregme iki 95 pakyla  doh.gif
Papildyta:

nu kaip jums gerai, kad dregme susinormalizavo. Pas mane kol ijungtas aparatas, tol gerai, bet isjungus dregme vel stipriai pakyla  verysad.gif


kaip minejau jis pas mane visada vonioje,nes ten pagrindinis dregmes saltinis...tai as duris uzdarau ir ramu mirksiukas.gif ijungiu kai maudomes arba skalbinius pakabinu..kai as ji buvau pastacius virtuveje tai tada ir reikedavo visada laikyti ijungta,bet kai nunesiau kur pagrindinis dregmes saltinis tada nebereikia jo laikyti visa diena ijungto ir daug greiciau dregme pasisalina!
Atsakyti
Labas smile.gif

Ar yra tyliai veikiančių drėgmės surinkėjų, kurie tuo pačiu ir orą valytų? Kažkada lyg skaičiau apie tokius, bet seniai g.gif

QUOTE(neraj @ 2009 10 13, 09:57)
turiu elektrini, pirkome is "Erbi" tiksliai nepameu kaip ta parduotuve vadinasi, jau gal metai gal kai turime, veikia kuo puikiausiai per dvi dienas kazkur tris litrus vandns ispilu  doh.gif  bet va dregmes matuoklis is karto rodo normalia dregme tada 60,  o kai jis isjungtas net ir iki 85 pakyla doh.gif  tuo paciu jis ir pasildo , ir ora valo, as juo labai patenkinta, cia kazkas buvo mineja, kad is ten pirktas sugedo ir neveikia, nu man jis aciu dievui tarnauja dar  smile.gif


koks čia modelis? 4u.gif gal kartais užeisit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 09 25, 17:43)
Labas smile.gif

Ar yra tyliai veikiančių drėgmės surinkėjų, kurie tuo pačiu ir orą valytų? Kažkada lyg skaičiau apie tokius, bet seniai g.gif
koks čia modelis?  4u.gif gal kartais užeisit biggrin.gif


Mano dregmes surinkejas vis tas pats ir vis dar puikiai veikiantis , va pora dienu kaip jau pajungem , nes kaip visada iki sildymo didele dregme, jis valo ora, sone turi toki filtra vis istraukiu ir pravalau dulkem buna apkibes, dirba kazinau negarsiai, man jis netrukdo, na nakti gal ir nervintu, nes megstu ramybe smile.gif I ta parduote Erbi buvau kazkada uzsukusi bet vasara, dregmes surinkeju maciau, bet ar ju dabar vis dar yra negaliu pasakyti. Jei rasit , tikrai pirkit kaina nedidele, o veikia va prasau kiek laiko. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, prašau patarimo. Paskaičiau šią temą ir man susidarė įspūdis, kad tų surinkiklių yra labai įvairių-vieni pigesni, kiti-brangesni. Kaip žinoti, kokio reikia? Ir dar klausimas-o kaip jūs tą drėgmę pamatuojat? ar tie aparatai pamatuoja?
Pas mane namuose drėgmė tikrai didelė-dabar masiškai pradėjo pelyti, rūbai spintose atrodo, kad drėgnis. Kiek supratau iš pasisakiusių, kad surinktuvai pradėjo išspręsti tokią problemą. Tik va-kaip išsirinkti?
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2011 09 27, 10:49)
Sveikos, prašau patarimo. Paskaičiau šią temą ir man susidarė įspūdis, kad tų surinkiklių yra labai įvairių-vieni pigesni, kiti-brangesni. Kaip žinoti, kokio reikia? Ir dar klausimas-o kaip jūs tą drėgmę pamatuojat? ar tie aparatai pamatuoja?
Pas mane namuose drėgmė tikrai didelė-dabar masiškai pradėjo pelyti, rūbai spintose atrodo, kad drėgnis. Kiek supratau iš pasisakiusių, kad surinktuvai pradėjo išspręsti tokią problemą. Tik va-kaip išsirinkti?


Pirkit buitini, ne pati pigiausia ir ne pati brangiausia ir neapsiriksit.
Aparatu buna ivairiu, vieni dregmes kieki rodo displejuje, turejau anksciau toki, dabartinis turi tik rankenele su padalomis, nusistatau ties kokiu dregmes procentu noriu kad issijungtu, pvz. 60 proc. Jei dregme mazesne, tai aparatas net neisijungia, jei didesne, tai isijungia ir isdziovines iki 60 proc. issijungia.

Jusu atveju, jei jau rubai pelyja, tai net nereiketu svarstyti ir matuoti, pas Jus yra dregmes perteklius.
Atsakyti
Q dry energy

gal kas turite tokį? verta pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 10 05, 09:05)
Q dry energy

gal kas turite tokį? verta pirkti? 4u.gif



Ziurint kokiu tikslu siekiant ir kur naudosit.
Standartiniam butui niekad tokio nepirkciau, tikrai neverta tokio brangaus pirkti. Uz 700 galima nusipirkti tikrai gera sausintuva. Aisku, be tu visu pribumbasu, kurie aprasyti Jusu prietaise, kitas klausimas, ar ju is tikruju reikia, jei norint tiesiog sausinti buta.
Atsakyti
Man reikia, kad sausintu, ora valytu ir tyliai dirbtu g.gif Pigiau nieko neradau, dauguma tik sausina, o didzioji dalis dar ir burzgia kaip velniai doh.gif As busiu per dienas namie, nenoriu klausytis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 10 05, 10:12)
Man reikia, kad sausintu, ora valytu ir tyliai dirbtu g.gif Pigiau nieko neradau, dauguma tik sausina, o didzioji dalis dar ir burzgia kaip velniai doh.gif As busiu per dienas namie, nenoriu klausytis sad.gif



Maniskis pvz. tikrai tyliai dirba, gerai sausina, aisku, oro nevalo, bet nelabai suprantu nuo ko ta ora reiketu valyti? Issisiurbi du kart savaitej, dulkes prasisluostai ir viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2011 10 05, 13:06)
Maniskis pvz. tikrai tyliai dirba, gerai sausina, aisku, oro nevalo, bet nelabai suprantu nuo ko ta ora reiketu valyti? Issisiurbi du kart savaitej, dulkes prasisluostai ir viskas ok.


O koki modeli jus turite ?
Atsakyti
Nuo dulkiu ora valyti pas mus reikia, prie gatves gyvenam, prinesa, o mazam alergija neaisku nuo ko, gal nuo pelesio, gal nuo dulkiu, o gal nuo dar kazko. Gal kas pigesni varianta turite?
Atsakyti