Įkraunama...
Įkraunama...

Drėgmės surinktuvas

gal kas statybose naudojote dregmes surinkikli, koki rinkotes?
Atsakyti

QUOTE(Irmute.m @ 2011 11 23, 15:11)
Pigiau tikrai niekur neradau. Manau reik rytoj daryt pavedimą, kad penktadienį gautume, nes savaitgaliai nedirba.

Už kiek sutarėt?
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2011 11 23, 20:56)
Už kiek sutarėt?


595 su atsiuntimu
Atsakyti
Jau nusipirkau, laukiam ryt atvykstant smile.gif Parašysiu apie rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmute.m @ 2011 11 24, 09:16)
595 su atsiuntimu


Aš 600 su atvežimu biggrin.gif
QUOTE(Irmute.m @ 2011 11 24, 10:48)
Jau nusipirkau, laukiam ryt atvykstant smile.gif Parašysiu apie rezultatus smile.gif

drinks_cheers.gif Laukiu ir aš šiandien biggrin.gif
Atsakyti
Mes turime taip pat DH 720, ir čia kažkas minėjo, kad jis garsiai dirba. Na taip, garsą jis skleidžia, tačiau tikrai ne labai stiprų. Be to, juk drėgmės surinkėjas nedirba visą parą non stop. smile.gif Na aišku, mes kai tik nusipirkome, tai pirmas 3-4 paras tikrai labai daug naudojome, kol sunormalizavom drėgmę visame bute. Tačiau dabar, įjungiam jį 3-4 kartus per savaitę kelioms valandoms. Ir įjungiam išeidami iš namų, taip kad tas garsas tikrai bent jau mums tai netrukdo smile.gif
Atsakyti
Gavom ir mes jau šiandien, tai kai gryšiu namo, bandysiu paleist smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite/naudojate tokius sausintuvus? kuris būtų geresnis kažin? neįsivaizduoju kokia namie drėgmė, bet visi nauji, tik pakeisti plastikiniai langai beveik nuolat aprasoję... butas 65 kv.m.
http://www.buitene.l.......rt&Itemid=1

arba
http://www.buitene.l.......rt&Itemid=1
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 25, 16:28)
Gal kas turite/naudojate tokius sausintuvus? kuris būtų geresnis kažin? neįsivaizduoju kokia namie drėgmė, bet visi nauji, tik pakeisti plastikiniai langai beveik nuolat aprasoję... butas 65 kv.m.


Dėl šitų niejko nežinau, man šiandien atvežė DESA DH 720, dukra įjungė prieš 1 valandą, jau 5 cm bakelio vandens prikaupė, reiškia renka gerai. Ir šiaip kiek teko konsultuotis, šis modelis atitinka galingumo ir kainos santykį.
Atsakyti
QUOTE(Irmute.m @ 2011 11 25, 17:40)
Dėl šitų niejko nežinau, man šiandien atvežė DESA DH 720, dukra įjungė prieš 1 valandą, jau 5 cm bakelio vandens prikaupė, reiškia renka gerai. Ir šiaip kiek teko konsultuotis, šis modelis atitinka galingumo ir kainos santykį.

mačiau aš jį, kaina priimtina sakyčiau. o kaip skleidžiamas garsas? labai garsiai (kaip čia kažkas minėjo)? ir jį reikia tampyti po kambarius nuolat kažin? na, žinoma, jūs tai geriau žinosit po kurio laiko, pasinaudojusi... bet aš nesuprantu iš kur ta drėgmė namuose... atrodo ir langai geri, nauji, bet jau buvo žymiai geriau, kol jie buvo mediniai, jokio rasojimo nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 25, 17:02)
mačiau aš jį, kaina priimtina sakyčiau. o kaip skleidžiamas garsas? labai garsiai (kaip čia kažkas minėjo)? ir jį reikia tampyti po kambarius nuolat kažin? na, žinoma, jūs tai geriau žinosit po kurio laiko, pasinaudojusi... bet aš nesuprantu iš kur ta drėgmė namuose... atrodo ir langai geri, nauji, bet jau buvo žymiai geriau, kol jie buvo mediniai, jokio rasojimo nebuvo biggrin.gif

Dazniausiai ir prasideda didesnes bedos,pakeitus medinius langus i plastikinius.
Atsakyti
Pas mane langai rasoja minimaliai,na per kokį pirštą nuo apačios,o drėgmė kambariuose 80% karsta.gif mastau.gif doh.gif
Atsakyti