Įkraunama...
Įkraunama...

PS foto klubas

QUOTE(Muggy @ 2011 08 04, 20:01)
Kaip butu galima nuotraukoje pasviesinti tik zmogaus veida nelieciant kitu kuno daliu?


Galima pasižymėti vietą, kurią nori šviesinti, patch tool įrankiu ir reguliuoti šviesumą. Tik naudojantis šiuo metodu geriausia šviesinti minimaliai.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 08 04, 20:00)
Galima pasižymėti vietą, kurią nori šviesinti, patch tool įrankiu ir reguliuoti šviesumą. Tik naudojantis šiuo metodu geriausia šviesinti minimaliai.

Dekui labai uz patarima 4u.gif . Bandziau pasizaisti as su juo, siaip visokius apgamukus ir spuogiukus labai gerai nuima, bet su visu veidu tai sunkokai gaunasi, gal dar nelabai as moku su juo elgtis tinkamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muggy @ 2011 08 06, 11:23)
Dekui labai uz patarima  4u.gif . Bandziau pasizaisti as su juo, siaip visokius apgamukus ir spuogiukus labai gerai nuima, bet su visu veidu tai sunkokai gaunasi, gal dar nelabai as moku su juo elgtis tinkamai  g.gif


Muggy, suklaidinau Tave - lasso tools pasižymėti reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 08 06, 16:20)
Muggy, suklaidinau Tave - lasso tools pasižymėti reikia  blush2.gif

Tai tuo tool pasizymi ir per nustatymus reguliuoti reikia ane? Jetau, koks tamsus miskas man tas PS doh.gif , ypac tie irankiai, o dar actions visokiu prisisiunciau, tai dabar nezinau ka su tais daryt biggrin.gif

Aciu airv uz pagelba 4u.gif

Isbandziau ta tool, jee, veikia! thumbup.gif . Geras daiktas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muggy: 06 rugpjūčio 2011 - 19:14
Sveikos,

Gal galit aprasyti zingsniukais arba imesti kokia nuorodele, kaip padaryti tokias akytes?

user posted image
Atsakyti
hereja, yra actionai akiu ryskinimui/sviesinimui mirksiukas.gif aisku, ir nufotkint reik atitinkamai mirksiukas.gif is sh vasko neisspausi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paprasciausiai tai pasizymi su lasso tool akis ir pasarpini ar pasviesini, bet kaip Bonda minejo turi but nufotkinta taip, kad akyse blikiukai butu, t.y. sviesa jose atsispindetu ir sufokusuota i akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
iškilo ir man klausimų naudojant photoshopą blush2.gif
turiu vieną plug in'ą, bet kaip jį įkelti į photoshop'ą ir kaip jį naudoti tai nežinau blush2.gif blush2.gif gal kuri galėtų papasakoti, kaip reiktų jį įkelti ir naudotis? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Viena is nuotrauku uzsakovui, iskirpau ir sumazinau, nes dariau nuotrauka RAW formatu, kadangi ji buvo ireminta i a1 dydzio rema.

Pries Photoshop:

user posted image

Po Photoshop:

user posted image

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(hereja @ 2011 08 13, 13:58)
Sveikos,

Gal galit aprasyti zingsniukais arba imesti kokia nuorodele, kaip padaryti tokias akytes?

user posted image


Nebandei filter/render/lens flare? Pasirink man atrodo 3 is virsaus, kur baltesne blyksne. Taippat galima atsisiusti visokiu sepeteliu specialiai fotoshopui, pasirink balta spalva ir gal iseis kas nors panasaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ieatpandas: 26 rugpjūčio 2011 - 15:25
QUOTE(BElge @ 2010 05 28, 13:26)
Jei turi PS, Coffeeshop bloge odai lyginti rasi reikiamus action'us. Ten žemiau bus Retouching paragrafėlis, pabandyk Glamour glow arba Perfect portrait


Mano vienas is megstamiausiu photoshop uzsiemimu redaguoti ir tvarkyti veidus! blush2.gif Naudokite patch tool kad nuimtumet visokius spuogelius ir visokius smulkuicius. Tuomet, padarykite duplicate layer, pasirinkite lasso tool apveskite veida, pasirinkite filter/noise/reduce noise pasirinkite strength pagal jus, preserve detail i kaire puse, pagal jus taip pat o reduce colour noise taip pat i kaire man atrodo.O poto kur uzejot uz veida tiesiog aptrinkite. O paprastesnis budas tai su lasso pazymekit veida, tuomet filter/blur/gaussian blur. Panasus efektas gausis, islygins oda. Tik nepamirskit istrinti isblukima nuo akiu,lupu, nosies snerveliu ir antakiu 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ieatpandas @ 2011 08 26, 19:09)
Mano vienas is megstamiausiu photoshop uzsiemimu redaguoti ir tvarkyti veidus!  blush2.gif Naudokite patch tool kad nuimtumet visokius spuogelius ir visokius smulkuicius. Tuomet, padarykite duplicate layer, pasirinkite lasso tool apveskite veida, pasirinkite filter/noise/reduce noise pasirinkite strength pagal jus, preserve detail i kaire puse, pagal jus taip pat o reduce colour noise taip pat i kaire man atrodo.O poto kur uzejot uz veida tiesiog aptrinkite. O paprastesnis budas tai su lasso pazymekit veida, tuomet filter/blur/gaussian blur. Panasus efektas gausis, islygins oda. Tik nepamirskit istrinti isblukima nuo akiu,lupu, nosies snerveliu ir antakiu  4u.gif .



Ojej, kaip ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif neskaičiau visos temos, iš karto sorry, bet skubiai reik pagalbos blush2.gif ar įmanoma pereksponuotas (išdegintas ) vietas ištaisyti? g.gif
Atsakyti