Įkraunama...
Įkraunama...

PS foto klubas

Sveiki, gal kas galėtų padėti 4u.gif fotošope kažką primaigiau, ir dingo skiltis "history" prie " actions", kur galima būdavo pažaidus su actionais gražint foto į pradinę būklę, ir šiaip peržiūrėt istoriją nuotraukos keitimo. gal kas žinot kaip susigražint? 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Marile @ 2011 10 21, 09:55)
Sveiki, gal kas galėtų padėti  4u.gif  fotošope kažką primaigiau, ir dingo skiltis "history" prie " actions", kur galima būdavo pažaidus su actionais gražint foto į pradinę būklę, ir šiaip peržiūrėt istoriją nuotraukos keitimo. gal kas žinot kaip susigražint?  4u.gif

user posted image

window->History mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 10 21, 10:09)
window->History  mirksiukas.gif


ačiūūūū oro_buckis.gif
Atsakyti
Sveikos, bandau ir as perprasti photoshopo subtilybes ax.gif

Galbut kuri padesite -bandau parsisiusti Actiona, taciau uzstrigau ties ta vieta, kur Load Actions, niekaip neatsidaro man tas langelis, kuriame pamatyciau si uzrasa ir galeciau pabaigti savo darba -galbut kuri is praktikos su tuo susidurete ir zinote apie ka as cia ir kaip tai isspresti 4u.gif ?
buciau labai dekinga 4u.gif

Atsakyti
Liniuxxx, atsidarai action, desineje puseje yra tokia maza rodyklele, isskleidi ja ir ten yra load action..., o man dabar kai parsisiunciu automatiskai isiraso i PS...

Klausimas mano toks, kaip jus tvarkote didelius raudonio plemus ant veido, plotas isties didelis, ne tik zandukas...praktiskai visa puse doh.gif , buciau dekinga uz nuorodas i joutube, nes nemoku turbut uzvardinti...nerandu,dekinga
Atsakyti
juratike, aciu tau 4u.gif

ziuriu sita temuke visai mirus, o gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 11 30, 12:15)

Klausimas mano toks, kaip jus tvarkote didelius raudonio plemus  ant veido, plotas isties didelis, ne tik zandukas...praktiskai visa puse doh.gif , buciau dekinga uz nuorodas i joutube, nes nemoku turbut uzvardinti...nerandu,dekinga


su selective color, red "sekcijos" slankiklį į kairę pastumk wink.gif tik layerį atskirą pasidaryk, ir veidą atskirai tvarkyk, nes jei yra raudonų detalių nuotraukoj, tai nuo visko raudonis nusiims..
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 12 21, 22:49)
su selective color, red "sekcijos" slankiklį į kairę pastumk wink.gif tik layerį atskirą pasidaryk, ir veidą atskirai tvarkyk, nes jei yra raudonų detalių nuotraukoj, tai nuo visko raudonis nusiims..

o kaip galima atskirai veida tvarkyti, pasidarai layeri ir kaip ta veida pasizymeti, kad tik jis redaguotusi, o ne visa nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
gal galetumete pagelbeti, kazka primaigiau ir dingo ta sekcija kur leyerius rodydavo, dabar spaudziu new layeri, bet neatsiranda doh.gif dekui
Atsakyti
QUOTE(snapper @ 2012 01 19, 00:26)
o kaip galima atskirai veida tvarkyti, pasidarai layeri ir kaip ta veida pasizymeti, kad tik jis redaguotusi, o ne visa nuotrauka  blush2.gif

kaip suprantu i nauja layer'i reikia nukopijuoti pazymeta vieta ir tada tvarkyti
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2012 01 19, 18:08)
kaip suprantu i nauja layer'i reikia nukopijuoti pazymeta vieta ir tada tvarkyti

aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote kodel man patvarkius nuotraukas su FS actions ir issisaugojus jas save as kompiuteryje ju nerodo, matai tik ikona su geltonu gvazdiku?
Atsakyti