Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2009 11 13, 10:07)
O cia Musu mergaiciu gamintas tortas buvo? Matai, skoniai skiriasi ir nieko nuostabaus, kad mase liko leksteje, yra zmoniu, kurie masiu visiskai nevalgo. Taip pat, kaip ir as. Man visi kremai neskanus, as visada nuimu krema nuo torto, nesvarbu ar tai sviestinis, ar tai grietinele, ar tai beze, ar dar koks nors, net sokolada nuimu. Valgau tik torta.

nezinau, kieno. gal kazkur uzsakytas, nes atveztas is Vilniaus... tiek daug dar nezinojau... schmoll.gif
Atsakyti
Atejau su nuotraukom, gal kam bus idomu.

Darom meskiuka. Kadangi meskiuka dariua labai greitai, mazoji stovejo ir uz kelniu tampe, labai jai norejosi padet, tai ir meskiukas gal nelabai grazus, bet, cia tiesiog pavizdys. As vadinu sita meskiuka greitai padaromu.

padalinam bet kokia mase i 6 dalis. kojos, rankos, galva ir kunas ir siek tiek paliekam ausytem
user posted image
Padarom du ovalus ir sujungiam, bus galva su kunu. bei padarom letenom lasiukus tokius pailgus
user posted image
Visas detales sutvirtinam, kojas siek tiek palenkiam ir kokiu nors irankiu siek tiek ispaudziam pirstu vietoje
user posted image
Mazus mases rutuliukus suformuojam kaip ausytes ir su teptuko kitu galu siek tiek per vidury ispaudziam
user posted image
Is kitos spalvos padarom blynuka ir priklijuojam prie snukucio, bei padarom burnyte, siek tiek mase reikiakokiu nors irankiu patempti i apacia, galima i sona, ziurink kokios veido israiskos norit meskiuko
user posted image
Priklijuojam maza taskiuka kitos spalvos, bus nosyte, bei siek tiek praduriam akytes. Akytes t.b. labai arti nosytes, jeigu labai aukstai jas padaryt, meskiukias bus siek tiek i goublina panasus
user posted image
Istatom juodud taskiukus ir padarom antakius. Antakius galima padaryt is mases, galima nupiesti su dazais. As piesiau su dazais, tik mazoji uz rankos patrauke, tai ne taip padariau viena antaki, teko ir kita toki pat padaryt. Gavosi pas mane piktas meskis doh.gif lotuliukas.gif
user posted image

Taip pat akytes galima nupiesti, panasiai, kaip piesiau drambliukui, bet va sitas, kaip as ji vadinu, greitas meskiuko variantas. . Su fotografavimu man gavosi kazkur 10 min. Siap, meškiukui padaryti užtenka 3-4 minuciu kaz kur.

Si meskiuka dariau specialiai, kad parodyti Jums. Kita karta gal dar pafotkinsiu, kai darysiu kokias nors figureles, tik kartais prisimenu apie tai, kai jau figurele beveik padaryta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 13 lapkričio 2009 - 09:24
Asseni,mesk prie visu papuosimu virsutinej temoj ax.gif tikrai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 11 13, 10:43)
o jus man pasakykit, kuri papuosimu mase skaniausia valgyt? per vienas Krikstynas buvo toks grazus tortas, nu bet jau kokia neskani ta dengimo mase  schmoll.gif maciau pas keleta sveciu ji liko leksteje guleti ... dar nebuvau pradejus cia skaitinet, tai nezinau, is ko ji ten buvo pagaminta  g.gif

aš irgi pasisakysiu šia tema.

Dariau tortą savo vaiko gimtadieniui, dengiau mase. Tai stebėjau svečių elgesį su mase bigsmile.gif . Vienas vyrukas galėjo tą visą masę nuo torto nukrapštyt ir suvalgyt, besidietinanti moteris nukrapštė visą masę nuo gabalėlio ir neparagavo, knibinėjo po tortą, aš pati paragavau masės ir visgi pralėkus minčiai - taigi čia vien cukrus - taip pat nustūmiau į lėkštės kraštą. Kiti suvalgė iš mandagumo, kiti nesuvalgė..
Tik nereikia dėl to įsižeisti. Tiesiog žmonių skoniai, netgi alkis buvo nevienodas..

QUOTE(Asseni @ 2009 11 13, 11:23)
Atejau su nuotraukom, gal kam bus idomu.


na MAN tai baisiai naudinga pamoka. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 11 13, 08:08)
O kiek daugmaz,mergaites,aisingui rugsteles reikia?Na,kokiam vienam baltymui g.gif

as tai rugsteles is akies iberiu, nu mazdaud ant galo saukstelio paprastai. Bet as nematuoju sauksteliais, tiesiai i baltyma beriu, nieko aisingui nenutinka ir su siek tiek daugiau rugsteles wink.gif nori rugsciau dek daugiau, nori saldziau - dek maziau smile.gif
tik zinoma, kas per daug tas nesveika biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Asseni @ 2009 11 13, 09:02)
Matai, tema atidariua, bet neuzmaciau tavo posto  doh.gif . Na jau kita karta tada  mirksiukas.gif


nieko tokio irnesakyk.gif temos lekia kosminiu greiciu tai kitoj galima bus pakoreguoti pavadinima smile.gif
beje, figureles fantastisko bigsmile.gif o meskiuko gamyba tikrai vertetu i virsutine tema ikelti, tokiai kaip man tai tik ziurint i kompa ir lipinti, nes kitaip s.... gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 11 12, 22:59)


Ar ilgai sakute reikia plakt?O mikseriu negalima?


as plaku su mikseriu.....baltymas,citrinos rugstele ir cukraus pudra.......
Atsakyti
Zinot, mergaites, siek tiek del mases.

Manau, pas mus nelabai ta mase prigijo dar. Zmonems labiau patinka kremu puosti tortai. O va pvz, Rusijoje, tai gal 70 proc. tortu, jeigu ne daugiau yra su mase. Ir visi kuo puikiausiai ja valgo. Cia skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 11 13, 08:02)

o as vel su figurelem. Dabar figureles is pastilazo. Nepamenu, kas klause, ar galima ir is pastilazo, taip galima ir is pastilazo


figureles-tobulos,Asseni cia kaip suprantu is marcipano rodei pamokele su meskiuku,o su pastilazu irgi iskarto reikia ar galima detales klijuoti,ar reikia atkirai jas isdziovinti ir tik tada klijuoti,delioti?ir dar karteli noriu paklausti apie pastilazo konsistencija-ji neturi buti per minksta?t.y. sulipdei kokia ranka,koja,galva padarei ispauda ir ,,stovi,,?na,kaip plastelinas,t.y. nesideformuoja?(na,kai pasakojau apie balerinos veida,niekaip nepavyko isformuoti,tai turbut per minksta mase buvo?)

QUOTE(Asseni @ 2009 11 13, 09:07)
O cia Musu mergaiciu gamintas tortas buvo? Matai, skoniai skiriasi ir nieko nuostabaus, kad mase liko leksteje, yra zmoniu, kurie masiu visiskai nevalgo. Taip pat, kaip ir as. Man visi kremai neskanus, as visada nuimu krema nuo torto, nesvarbu ar tai sviestinis, ar tai grietinele, ar tai beze, ar dar koks nors, net sokolada nuimu. Valgau tik torta.

hihihi.gif bet juk torto viduj irgi kremas,belieka valgyti tik biskvitus tongue.gif
Atsakyti
Ačiū Asseni už pamokėlę 4u.gif nu kai žiūriu tai ne taip ir sunku tą meškiuką padaryt rolleyes.gif du rutuliukai, 4 lašiukai laugh.gif apie figūrėlių lipdymą anksčiau net minties tokios sau nedaleisdavau, o dabar - gal kada ir surizikuosiu blush2.gif Asseni, būk gerutė pafotkink ir kitas figūrėles kai darysi blush2.gif daaaaaaug aiškiau viskas blush2.gif

Jone, Skristyn - tortukai super jūsų thumbup.gif

Nu negaliu susilaikyt nepasakius - merginos, tose tūtelėse iš maximos kur rodėt, ten tikrai ne dažai schmoll.gif ten skirti jie dekoruot, papaišyt jau gatavus pvz. sausainius, ar kokias linijas ar ornamentus papiešt, gėlių centriukus iš bėdos galima pataškuot ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 11 13, 11:18)
hihihi.gif bet juk torto viduj irgi kremas,belieka valgyti tik biskvitus  tongue.gif

Cia kas kaip supranta cool.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti