Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka,52 tema

[quote=vida777,2009 10 31, 20:42]
aciu uz nauja pastoge biggrin.gif !
jo joo, privatumo... siandien vos viena moteriske isprasiau is savo kiemo. As jai aiskinu: "ko jus norit, cia juk privatus sklypas?", o ji man - "na tai kas, taigi dar nebaigtas!" doh.gif .



thumbup.gif Vos nenumiriau is juoko smile.gif
Ale kartu prisiminiau savus kaimynus smile.gif

Jie suni musu sklypo gale sikino smile.gif Tiksliau kaimyne smile.gif
O kiek tolimesni kaimynai, supyke, kad mes isigijome zeme, per kuria jie savavaliskai buvo kelia pasidare - vazinejo tiesiai man po langais. smile.gif rolleyes.gif Va tokie stai kaimynai Pagiriuose smile.gif O kai papraseme laiutis niokoti musu nuosavybe, doh.gif doh.gif oho, koks karas isiliepsnojo doh.gif Del sios priezasties, teko atsisakyti minties apie gyvatvore ir pradeti isirengineti normalia tvora..
Papildyta:
Merginos, o gal kas nors is Jusu turi nebrangius aplinkos planuotojus?

Jau metus bandau nuspresti kaip sudelioti musu sklypa, bet, deja, niekaip... Nes pas mus sklypas netaisyklingos formos - apverstos L raides formos - tas apatinis L raides bruksnelis stacias smile.gif jame yra namas... o va ilgoji dalis - visiskai tuscia... nera fantazijos smile.gif Gal kas pazystat kokius gabius studentus? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 11 01, 14:29)
bigsmile.gif na ir grazuolis,kazin Lietuvoje toks auga,ir saknu ilgis ydomu g.gif ,nes galiu trumpasaknius tik sodinti.
Papildyta:
user posted image
grazuolis.

o as net nepazinau, kad cia pukenis blush2.gif .
as irgi negaliu ilgasakniu augalu namo priekyje ir palei garazo siena sodinti verysad.gif , tai nusprendziau sodinti rododendru (rytine puse) gyvatvore palei garaza.

QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 02, 09:37)
apie daržo ir sodo paplanavimą pas jus galiu klausti patarimo ar ieškoti kitos temos  ax.gif ...

na, nebent darzas ir sodas ne prie namo biggrin.gif ...
man tai nereikia nei darzo, nei sodo blush2.gif , arba tada reiketu ieskoti obels, kuri uzaugintu 2 obuolius per metus.


Vakar ziurejau laida apie Amerikos apzeldintojus - stogu, parku, miniatiuriniu kiemu apzeldinimas.
Jau kaip patiko vieno architekto ideja - tiesiog labai labai originali . Visame plote suformuoti labai taisyklingos formos sodai su medziais, gelynai, vejos, takeliai... o esme tame, kad tuose taisyklinguose geometriniuose plotuose auga tiek kulturiniai augalai, tiek piktzoles, o veja tiesiog nepjaunama thumbup.gif . Toks grynas laukinis sodas tarp Niujorko dangoraiziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 02 lapkričio 2009 - 10:54
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 02, 10:37)
4u.gif  ačius už balionėlius,bet nereikia  mirksiukas.gif

apie daržo ir sodo paplanavimą pas jus galiu klausti patarimo ar ieškoti kitos temos  ax.gif turiu plotą tam skirtą,bet neįsivaizduoju kiek kam skirti vietos 4asmenų šeimai,kad nebūtų per daug  g.gif

labas darbstuoles, vis uzklystu cia pas jumis. ana karta klausiau kuo atskirti darza g.gif dabar sugalvojau: o jei as ji atskirciau ligustru g.gif pasidaryciau iki 1,5 m aukscio ir nesimatytu ir saule neustotu o ir gulint kubile nebutu matyti darzo g.gif
as turiu darza ir soda. pas mane taip pat 4 asmenu seima, bet tu pati turi zinoti savo poreikius ir kas tau ta darza priziures. as kai megstanti zemes darbus tai turiu normalaus dydzio darza, kuriame siemet ir bulviu 2 vagas turejau ax.gif o iskaitant su busimu prieskoniu darszeliu mano darzas yra 19 metru ant 8 man per akis, jame telpa ir siltnamis
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 02, 10:53)
na, nebent darzas ir sodas ne prie namo  biggrin.gif ...

man tai nereikia nei darzo, nei sodo  blush2.gif , arba tada reiketu ieskoti obels, kuri uzaugintu 2 obuolius per metus.

Jau kaip patiko vieno architekto ideja -

kieme kieme namo daržas bus biggrin.gif

ogo kokia tu nereikli biggrin.gif

QUOTE(troja3030 @ 2009 11 02, 11:02)
tu pati turi zinoti savo poreikius ir kas tau ta darza priziures.

pati aš jį prižiūrėsiu cool.gif doh.gif biggrin.gif ir *SIM*SIAUS* pagalbos lauksiu biggrin.gif
oi bus juoko iš manęs pirmais metais lotuliukas.gif jau dabar burna šiepias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 02, 09:37)
apie daržo ir sodo paplanavimą pas jus galiu klausti patarimo ar ieškoti kitos temos  ax.gif turiu plotą tam skirtą,bet neįsivaizduoju kiek kam skirti vietos 4asmenų šeimai,kad nebūtų per daug  g.gif

manau čia tinka 4u.gif
Mano daržas 5mx2m biggrin.gif Nedidelis, mes kol kas dviese, bet turbūt didesnio ir nedaryčiau. Auginu lysvelę braškių su žemuogėm, apie 15 pomidorų, agurkų ir pora cukinijų rolleyes.gif Pavasarį visą apmulčiuoju pjauta žole, kad ravėti nereikėtų cool.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 11 02, 10:53)
man tai nereikia nei darzo, nei sodo  blush2.gif , arba tada reiketu ieskoti obels, kuri uzaugintu 2 obuolius per metus.

Jau kaip patiko vieno architekto ideja - tiesiog labai labai originali . Visame plote suformuoti labai taisyklingos formos sodai su medziais, gelynai, vejos, takeliai... o esme tame, kad tuose taisyklinguose geometriniuose plotuose auga tiek kulturiniai augalai, tiek piktzoles, o veja tiesiog nepjaunama  thumbup.gif . Toks grynas laukinis sodas tarp Niujorko dangoraiziu.

Yra gi koloninių obelų - kurios šakų neaugina, o vaisius veda ant kamieno. Tai daug neužaugina mirksiukas.gif

Man toks sodas tai tik pažiūrėti gražu būtų, pati nenorėčiau. Kaip galima kokias usnis palikti augti blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Rudeninės spalvos mano sode

user posted image user posted image user posted image user posted image

Čia prieš porą savaičių, kai šalna buvo

user posted image user posted image user posted image

Labai gražiai medlieva nuraudonavo wub.gif Pradedu gailėtis, kad nelabai matomoj vietoj pasodinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2009 11 02, 12:57)
Labai gražiai medlieva nuraudonavo wub.gif Pradedu gailėtis, kad nelabai matomoj vietoj pasodinau doh.gif

palauk pavasario, paziurek kai zydes, pagalvok ar dar vis nori matomoj vietoj, o jei nori, tai kur, ir pasisodink dar viena.

Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 02, 12:26)
kieme kieme namo daržas bus  biggrin.gif


na pirmi metai ir pas mane buvo juokingi, ir siltnami teko is kaimyno parsitemti ir oi daug visko...

*SIM*SIAUS* pagalbos lauksiu o cia kieno pagalba g.gif nes labai panasi i manaja pavarde g.gif

QUOTE(Nuk @ 2009 11 02, 13:57)
manau čia tinka 4u.gif
Mano daržas 5mx2m biggrin.gif Nedidelis, mes kol kas dviese, bet turbūt didesnio ir nedaryčiau. Auginu lysvelę braškių su žemuogėm, apie 15 pomidorų, agurkų ir pora cukinijų  rolleyes.gif Pavasarį visą apmulčiuoju pjauta žole, kad ravėti nereikėtų cool.gif
Yra gi koloninių obelų - kurios šakų neaugina, o vaisius veda ant kamieno. Tai daug neužaugina mirksiukas.gif




o as pirma karta kai paseju ir susodinu viska tai raviu jau tada kai per zoles nesimato augalu doh.gif o paskui tik kas savaite pasimegaudama praeinu visas lysves, israunu kas isdygo ir supurenu zeme. si pavasari atvaziavo pas mus sveciu tai anyta nuleke i darza man tipo padeti bulves apkaupti, aisku ji pradejo tas 2 lysveles kaupti kaip kaupdama visus 2 hetarus....jokiu zoliu nerove o apkaupinejo ir jas paliko. tai atejusi jos sesuo ir sako: tu tik mauk is to darzo nes kai ateis tavo marti tai gera nepasirodys, sako tu paziurek koks jos darzas pavyzdinis, vagutes lygios su smailais krastais, viskas idealu o tu sako jai zoliu nerauni is bulviu doh.gif lotuliukas.gif daugiau niekas pas mane darze nesikuicia jis pAS MANE TIKRAI BUNA PAVYZDINIS
o klausykit ligustras ar platus buna g.gif
Atsakyti
Melsvės, viendienės, paparčiai laikomi gerais kaimynais pavasarinėms svogūninėms gėlėms, mat vėliau sulapoja. O kaip kaštonlapė rodžersija? Ar ji tinka tam reikalui? Ar jai reik būtinai visiško pavėsio, ar gali augti ir pusiau pavėsyje? Ar pakanti saulės vonioms?
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2009 11 02, 12:26)
ir *SIM*SIAUS* pagalbos lauksiu  biggrin.gif
oi bus juoko iš manęs pirmais metais  lotuliukas.gif  jau dabar burna šiepias  lotuliukas.gif

na padesiu jei gera busi lotuliukas.gif nors ir as nelabai nusimanau , bet gal biski daugiau nei tu apie ta reikala lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=Nuk,2009 11 02, 13:57]
/s2manau čia tinka 4u.gif
Mano daržas 5mx2m biggrin.gif Nedidelis, mes kol kas dviese, bet turbūt didesnio ir nedaryčiau. Auginu lysvelę braškių su žemuogėm, apie 15 pomidorų, agurkų ir pora cukinijų rolleyes.gif Pavasarį visą apmulčiuoju pjauta žole, kad ravėti nereikėtų noreciau paklausti apie ta mulciavima? o tai paskui ten nesusidaro kaip meslas ,einant kojos neslidineja smile.gif g.gif ,
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 11 02, 13:26)
palauk pavasario, paziurek kai zydes, pagalvok ar dar vis nori matomoj vietoj, o jei nori, tai kur, ir pasisodink dar viena.


jau žydėjo šį pavasarį ax.gif gražiai rolleyes.gif Nežinau ar antrai vietos atrasiu mastau.gif hihihi.gif
Esu numačiusi vietelę katalpai. Beje, būtų įdomu, jei kas nors pasirodytų, kaip dabar atrodo katalpa ax.gif
Be to, savaitagalį kaimynai atidavė didžiuuulę alyvą rolleyes.gif
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 11 02, 14:33)
Melsvės, viendienės, paparčiai laikomi gerais kaimynais pavasarinėms svogūninėms gėlėms, mat vėliau sulapoja. O kaip kaštonlapė rodžersija? Ar ji tinka tam reikalui? Ar jai reik būtinai visiško pavėsio, ar gali augti ir pusiau pavėsyje? Ar pakanti saulės vonioms?

melsvės, kiek pamenu iš merginų diskusijų, netinkamos šalia svogūninių, nes jų šaknynas 'suvalgo' svogūnėlius. Viendienių šaknys taip pat nemenkos g.gif
Papildyta:
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 11 02, 15:30)
noreciau paklausti apie ta mulciavima? o tai paskui ten nesusidaro kaip meslas ,einant kojos neslidineja smile.gif  g.gif ,

Nea, neslidinėja schmoll.gif Žolė greitai sudžiūsta ir tampa panašiau į šieną nei į mėšlą.
Atsakyti

Nea, neslidinėja schmoll.gif Žolė greitai sudžiūsta ir tampa panašiau į šieną nei į mėšlą.
[/quote]
o jus tik viena kart mulciuojat ?ar pastoviai kai jau sudziusta ir vel mulciuojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2009 11 02, 15:47)
o jus tik viena kart mulciuojat ?ar pastoviai kai jau sudziusta ir vel mulciuojat? g.gif

Reikėtų kelis kart pamulčiuoti, nes kai uždedi šlapią žolę - atrodo jos daug, o kai išdžiūna - sluoksnis sumažėja. Bet pirmą kartą labai storai dėti negalima - iššus augalai.
Po kiek laiko reikia pakartoti, bet aš šiemet neatradau daugiau laiko blush2.gif
Atsakyti