Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

[quote=liepux,2010 02 21, 09:10]
[quote=siaudai,2010 02 20, 18:37]
gera pradžia, tikiuosi tokia pat ir pabaiga mirksiukas.gif
[/quote]
Na vairavimas tai emociju suvaldymas jai sugebesi jas suvaldyt tai viskas bus gerai o jei ne tai antra karta jau ne taip baisu,aš čia iš savo patirties jau greit metai o aš dar neužmirštu kaip buvo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=tapse,2010 02 21, 11:21]
Aha, taip ir yra. Tik gaila, kad tas jaudulys pakiša koją verysad.gif Žinoma, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir pavyks iš pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
Panos (vilnietės tongue.gif ), kokiu laiku paprastą dieną geriausia egzą laikyt? Na, kada mašinų mažiausia ir pan? Žinau, kad 6dienį idealiausia, bet mane dabar domina darbo dienos. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa88 @ 2010 02 21, 20:07)
Panos (vilnietės tongue.gif ), kokiu laiku paprastą dieną geriausia egzą laikyt? Na, kada mašinų mažiausia ir pan? Žinau, kad 6dienį idealiausia, bet mane dabar domina darbo dienos. Ačiū  4u.gif


Man tai mano instruktorius buvo rekomendaves egzamina laikyti pirmoje dienos puseje nuo kokios 10 val. iki 13.30 val. ...nors siaip tai aplink Vilniaus regitra visada tas eismas nemazas doh.gif
Atsakyti
man vat kilo klausimas, o koks turėtų būti egzaminuotojas, kad jo nebijotumėm? Kažkaip pasiskaičiau aš čia ir baisu pasidarė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2010 02 23, 14:31)
man vat kilo klausimas, o koks turėtų būti egzaminuotojas, kad jo nebijotumėm? Kažkaip pasiskaičiau aš čia ir baisu pasidarė doh.gif

biggrin.gif patarimas pries egzaminus neskaityti SM forumu kad nekiltu didesnes baimes prisiskaicius visko mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2010 02 23, 15:31)
man vat kilo klausimas, o koks turėtų būti egzaminuotojas, kad jo nebijotumėm? Kažkaip pasiskaičiau aš čia ir baisu pasidarė doh.gif

bent jau man abu pasitaike faini,o bijojau tai ne tiek egzaminuotojo,o paties egzamino.
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2010 02 23, 15:31)
man vat kilo klausimas, o koks turėtų būti egzaminuotojas, kad jo nebijotumėm? Kažkaip pasiskaičiau aš čia ir baisu pasidarė doh.gif

mano pirmasis egzaminuotojas tokia itam[pa sukele, kad neatlaikiau jos ir susimoviau..... verysad.gif
o antrasis buvo toks tylus ramus, atrode kad jis kazkur savo mintyse paskendes ir jam visai neidomu ka as darau biggrin.gif
bet kaip pasirode ant galo, kai jau grizau i aikstele, pasake kokias klaideles dariau, pasirodo stebejo viska blink.gif biggrin.gif
bet baigesi gerai, islaikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2010 02 23, 15:31)
man vat kilo klausimas, o koks turėtų būti egzaminuotojas, kad jo nebijotumėm? Kažkaip pasiskaičiau aš čia ir baisu pasidarė doh.gif

O kodel tu jo turi bijoti ,tegu jis taves bijo o ištikruju nera jie tokie baisus,taip kad nebijok ir pirmyn 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
meginos, tos kurios laikete, ar klausinejo jus apie tepalus , protektoriu, stabdziu skysti ir pan. egzamino metu? nes regitroje radau info, kad uzduodami 3 klausimai apie automobilio valdyma g.gif kaip ten yra?

jau karta laikiau, neislaikiau deja verysad.gif bet man tokiu klausimu nebuvo..o gal juos pabaigoje uzdavineja??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ma-dama @ 2010 02 24, 14:48)
meginos, tos kurios laikete, ar klausinejo jus apie tepalus , protektoriu, stabdziu skysti ir pan. egzamino metu? nes regitroje radau info, kad uzduodami 3 klausimai apie automobilio valdyma  g.gif  kaip ten yra?

jau karta laikiau, neislaikiau deja  verysad.gif  bet man tokiu klausimu nebuvo..o gal juos pabaigoje uzdavineja???  unsure.gif

kai as laikiau tai manes paklause tik vieno kaip patikrinti ar veikia signalizacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tai klause pradzioje pries isedant i masina mirksiukas.gif
Atsakyti

kai as laikiau tai manes paklause tik vieno kaip patikrinti ar veikia signalizacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir tai klause pradzioje pries isedant i masina mirksiukas.gif

na idomus klausimas biggrin.gif
Atsakyti