Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Oj man ir sunku su tuo valgymu doh.gif nejauciu sotumo jausmo, o iki Nauju turiu numesti 20 kg ax.gif Nezinau kaip cia bus, taip norisi pavalgyti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,


vargstu ir apie savaitę jau. Kol kas - 2kg rolleyes.gif . Tik tas alkio jausmas kažkoks beprotiškas. Taip sunku save suvaldyti, o atrodyti lieknesnei be galo norisi. Įdomu kas ką nugalės: alkis ar grožis g.gif . Laikausi 7 d. kefyro dietos, tai į kefyrą jau ne tik, kad žiūrėt, bet ir pagalvot nesinori. doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(erikuza @ 2012 07 29, 08:36)
rei ir man susiimt.tik man to rysto nebelieka po numestu 10kg o jie paskui greit grysta ax.gif  ziema sportavau prisiziurejau ka valgau tai is 97kg bebuvo 84 kg siandiena vel tie 96 doh.gif  o taip noris 75 pasiekt.as tada jauciuos  thumbup.gif nenoriu but perdziuvus ,visgi trys gimdymai,stresas ir t.t.atrodo ir stengiuos neryti,bet ka bevalgau viskas i kuna eina,o dar auginu mazyli,namie bunam tai saldytuvas po ranka doh.gif  tik nesuprantu judu tikrai daug,vaikas mano aktyvus spek suktistai kg jei nekrist tai bent nebekilt turetu.


Ir mano situacija panasi. Sedziu namie su mazyle, tiesa sakant atrodo tiek daug ir nesedziu, visad judesi smile.gif vaikiuka apibegiot, o dar ir kiemas savas ir darzas. Grizta vyras is darbo ir vyresnele, reike pataisyt vakariene (apetitu abu nesiskundze smile.gif )

Bet va susiemiau, kai dicke isejo i darzeli, jai pietu gamint nebereike. Valgau griestai 3 kartus per diena nustatytu laiku, nustatyta maista ir jo kieki. Man taip lengviau negu tiesiog pasakyti sau, kad nuo siandien valgysiu maziau.
Dar papildomas stimulas lazybos blush2.gif
Taigi siekiu savo tikslo ir linkiu visoms stiprybes ir sekmes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2012 09 20, 11:23)
Ir mano situacija panasi. Sedziu namie su mazyle, tiesa sakant atrodo tiek daug ir nesedziu, visad judesi smile.gif vaikiuka apibegiot, o dar ir kiemas savas ir darzas. Grizta vyras is darbo ir vyresnele, reike pataisyt vakariene (apetitu abu nesiskundze smile.gif )

Bet va susiemiau, kai dicke isejo i darzeli, jai pietu gamint nebereike. Valgau griestai 3 kartus per diena nustatytu laiku, nustatyta maista ir jo kieki. Man taip lengviau negu tiesiog pasakyti sau, kad nuo siandien valgysiu maziau.
Dar papildomas stimulas lazybos  blush2.gif
Taigi siekiu savo tikslo ir linkiu visoms stiprybes ir sekmes.  4u.gif

saaunuole taip ir toliau nepasiduok.as vel zadu sportuot kol prisiverciu sunku bet pradejus paskui faina.
Atsakyti
Kur dingo temos autorė?
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2012 10 04, 08:58)
Kur dingo temos autorė?

turbut istirpo mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Vika Pika,kur dingai?tiek zmogiuku ikvepei mesti svori,o pati lauki kito pirmadienio???
Atsakyti
na mergaites tikrai idomu kaip jum sekasi? smile.gif
Atsakyti
Šiandien pirmadienis - išsiviriau ryžių, žadu laikytis to pažado "nuo pirmadienio" O kaip jums sekasi? smile.gif
Atsakyti