Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(JurgaS @ 2011 04 11, 08:18)
Ačiukas  4u.gif  reiškia jau vėlu ją deginti  verysad.gif  kaip reiks vėl su tuo amaru kovoti, tai nežinau  g.gif

Siera ne nuo amaru,o nuo ligu...jei sapnuoju,pazadinkit blink.gif
Papildyta:
Tas samanu naikinimas butu gana naturalus-medzio pelenai.Susisuka samanos kaip nuo maro.Arba kalkes,kreida...Juk tai kaip ir privaloma kas kelintus metus.Siltas jusu siltnamis. Koks jis,i domu...O ridikelius pratinkit rankyte seti du-tris kartus reciau tongue.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
savaitgalį ir mudu su vyru ketiname savo jėgomis statytis šiltnamį, kam dar reikia iki pirmadienio senukuose akcija šiltnamio vamzdžiams (15 Lt/vnt) , konsultantas sakė kad jų pakankamai daug ir tikrai užteks norintiems.
Skaičiau apie šiltnamių plėvelę, tai užfiksavau, kad Kalvarijų turguje kaina 8Lt už metrą, gal kas dar matė kokią kitą kainą, jei taip prašau parašykite.
Atsakyti
QUOTE(Olmeca @ 2011 04 11, 15:10)
Skaičiau apie šiltnamių plėvelę, tai užfiksavau, kad Kalvarijų turguje kaina 8Lt už metrą, gal kas dar matė kokią kitą kainą, jei taip prašau parašykite.

4u.gif Gariunuose 200 mikronu metras 7,50 lt.Klausiau pries 2 savaites.O taip praktiskai visur po 8 lt.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 04 11, 12:17)
Mano šiltnasmyje po pernykščio mulčiavimo atsirado samanų (nes pievutėj, kurios žolę naudoju mulčiavimui jos auga)
Kažin ar tegul auga jos, ar naikinti?


pelenų pabarstyčiau. Bet..........mano dėdė sako, kad NEGALIMA pilti pelenų ten, kur auginami pomidorai (jam patarė taip pomidorų augintojas). Bet aš į kompostą beriu pelenus ir pomidorai nepyksta.
Atsakyti
sveikos ukininkes wink.gif
prisipazinsiu, kad jusu temukes neseku blush2.gif bet gal galite pasidalinti patarimais kaip siltnamyje isnaikinti skruzdeles? gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2011 04 09, 19:40)
Sėta kovo 7 ir 17 dieną:

user posted image

kokia gera ideja su sejinuku nuzymejimu thumbup.gif thumbup.gif , cia as jei gerai iziuriu vienkartiniai plastmasiniai peiliai?
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2011 04 11, 18:40)
* bet gal galite pasidalinti patarimais kaip siltnamyje isnaikinti skruzdeles?  gun_bandana.gif

**kokia gera ideja su sejinuku nuzymejimu  thumbup.gif  thumbup.gif , cia as jei gerai iziuriu vienkartiniai plastmasiniai peiliai?

*padėk dangtelį su medumi arba uogiene-visos į puotą subėgs lotuliukas.gif
**taip, vienkartiniai peiliai. Tik markeriu riekia rašyti, kuris atsparus vandeniui.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 04 11, 18:44)
**taip, vienkartiniai peiliai. Tik markeriu riekia rašyti, kuris atsparus vandeniui.

Arba minkštu paprastu pieštuku smile.gif Nes markeris kartais išblunka nuo saulės (buvo man toks dalykas nutikęs doh.gif , gerai, kad sodinimo schemą turėjau ), o pieštuko užrašas ilgus metus matosi, nors ir šiek tiek apsitrynęs.
Na, suprantama, kas nedaug augaliukų augina, tai nėra problemų kasmet peiliukus-etiketes pakeisti, bet aš savo kolekcijoj, o tuo pačiu ir darže, prapulčiau kas pavasarį užrašinėdama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 04 11, 20:47)
Arba minkštu paprastu pieštuku  smile.gif  Nes markeris kartais išblunka nuo saulės (buvo man toks dalykas nutikęs  doh.gif

Ačiū už patarimą dėl pieštuko.
Dėl markerio tai tikra teisybė. Nors ir perku atsparius vandeniui, bet pasitaiko nekokybiškų.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 04 11, 21:47)
Arba minkštu paprastu pieštuku  smile.gif  Nes markeris kartais išblunka nuo saulės (buvo man toks dalykas nutikęs  doh.gif , gerai, kad sodinimo schemą turėjau ), o pieštuko užrašas ilgus metus  matosi, nors ir šiek tiek apsitrynęs.
Na, suprantama, kas nedaug augaliukų augina, tai nėra problemų kasmet peiliukus-etiketes pakeisti, bet aš savo kolekcijoj, o tuo pačiu ir darže, prapulčiau kas pavasarį užrašinėdama  smile.gif

SVEIKI,
o kaip Jus tas schemas darot?
kažkada kai turėjau mažiuką gėlyną, tai ranka mėginau piešti ir ratukais žymėjau kur koks augalas, aišku labai netiksliai ir nepatogu. Gal kokių pvz galima įkelti?
pas mane augaliukai smulkūs, daug po visą plotą kur tik yra vietos išmėtyti, vieno gėlyno kaip ir neturiu..surašiau markeriu ir laiminga, tik prašiau vyrukų kad kur tų peilių neišnešiotų, o pasirodo jie išblukti gali.. doh.gif vasara pamenutai tušinuku rašyti užrašai saulėje ir didelėje drėgmėje (šiltnamyje) labai greit išbaldavo ir užrašų nė žymės, maniau markeriais ir lauke kitaip.
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2011 04 12, 18:59)
o kaip Jus tas schemas darot?

Nieko ypatingo ax.gif nuolatinis mano sąsiuvinis langeliais, kuriame pasibraižau sodinimo planą ir jame skaičiukais pažymiu veislės sodinimo vietą. Tiesa, prieš tai reikia sudaryti turimų veislių sąrašą ir kiekvienai veislei suteikti numerį. O tada tą numeriuką ir įrašau sodinimo schemoje.
Atsakyti
Sveikutės, matau jau temelė atgijo 4u.gif
Su pavasariu visas 4u.gif

Norėjau jūsų paklausti - gal kuri pirkot šiltnamį? Pamenu, anksčiau buvo atskira tema, bet dabar nematau...
Gal užmatėt, kur pigiai parduoda? Norėčiau 8m2. Kol kas pigiausią radau 1950Lt...
Turėjau plastikinį, vyro darytą, bet žiema ir rėmus sulankstė, ir aplaužė, tai žiūriu, kad maniškis niekaip neprisiruošia jo sutvarkyti... O taip jau norisi sėti gėrybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2011 04 13, 09:34)
Sveikutės, matau jau temelė atgijo  4u.gif
Su pavasariu visas  4u.gif

Norėjau jūsų paklausti - gal kuri pirkot šiltnamį? Pamenu, anksčiau buvo atskira tema, bet dabar nematau...
Gal užmatėt, kur pigiai parduoda? Norėčiau 8m2. Kol kas pigiausią radau 1950Lt...
Turėjau plastikinį, vyro darytą, bet žiema ir rėmus sulankstė, ir aplaužė, tai žiūriu, kad maniškis niekaip neprisiruošia jo sutvarkyti... O taip jau norisi sėti gėrybes smile.gif

http://siltnamiaipigiau.lt/ kažkokios akcijos šiltnamiams yra - labai jau pigiai jie gaunas g.gif
Žuvele mirksiukas.gif - kur kaimynystėje čia jūs taip statotės ( TV)? mes šiemet pirmąjį savo lankinį surentinėjam.
Atsakyti