Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(..vijana.. @ 2011 04 21, 15:30)
Ar pas ka yra kurkliu? verysad.gif Pas mane to "gerio" pasirode siltnamyje verysad.gif Kaip kovoti? Gal kas susidurete?

iš savos praktikos galiu parašyt tik tiek - niekaip. Kova su vėjo malūnais. Investavau į plastikinius kiaurus vazonėlius. Sodinu daigus į juos ir vėliau perkeliu į šiltnamį ( pomidorai kurkliams nepatinka, labiau agurkai kenčia).
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 04 21, 09:20)
Ačiū pasiskaičiau, tačiau be abejones nezinau ar tai pasiteisins, bet darysime truputi kitaip:

Kadangi turime tik viso labo 9 lankus, juos desime  kas 70 cm.
Paveikslelyje labai graziai parodyta, jog reikia juos sujungti, kadangi mes tokio plastikinio vamzdzio neturime, tai risime is vidaus su spagatu.
O lenteles vel gi, jei kas turi, jas deda, o mes kadangi ju neturime tai nedesime.
Ir del pleveles... pas mus plevele  3 metru plocio tai tikrai neiseina be sudurimu uzdeti, tai padarysim koki 40 cm perdengima ir ant virsaus desime tinkla del vejo apsaugos.
Taip, pasirodo, seneliai darydavo ir kiek pamenu viskas ok su tuo siltnamiu budavo  thumbup.gif

Pas mus lankai kas metrą sudėti, puikiai laikosi treti metai. Tik storesni, negu anoj nuorodoj.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2011 04 22, 11:49)
Pas mus lankai kas metrą sudėti, puikiai laikosi treti metai. Tik storesni, negu anoj nuorodoj.


Pas mus irgi storesni "senoviniai" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 04 22, 08:13)
iš savos praktikos galiu parašyt tik tiek - niekaip. Kova su vėjo malūnais. Investavau į plastikinius kiaurus vazonėlius. Sodinu daigus į juos ir vėliau perkeliu į šiltnamį ( pomidorai kurkliams nepatinka, labiau agurkai kenčia).

Na, viena paguoda, kad pomidorai nepatinka verysad.gif siandien viena bjurybe pagavau, skaiciau, kad reikia pilti vandeni su aliejumi, tai taip ir padariau, nezinau ar nuo to vandens, ar seip pasiseke, biggrin.gif bet vienas islindo.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2011 04 22, 12:45)
Na, viena paguoda, kad pomidorai nepatinka verysad.gif  siandien viena bjurybe pagavau, skaiciau, kad  reikia pilti vandeni su aliejumi, tai taip ir padariau, nezinau ar nuo to vandens, ar seip pasiseke,  biggrin.gif bet vienas islindo.

Megsta jie ir pomidorus,zinoma kol jauni,tik ka pasodinti,kartais koki 10 sugrauzia,oveliau apgadina kazkiek,bet jau nepajegia kieto stiebo nugrauzt.Man laaabai daug zalos pridaro netik siltnamyje.Nepaprastai megsta salotas ir visus kopustinius,bulves ir geliu svogunelius,zodziu,viska,isskyrus cesnakus.As siltnamyje ikasu kokius indelius 0,5l sulyg zeme ir ipilu vandens iki puses ir lauke taip darau.Ikrenta ir paskesta,bet tai vienetai.Jau betvarkydama 1 kampa siltnamio 3 pagavau.Sekmes kovojant su bjaurybem.
Atsakyti
sakykite, gal jau butu galima paprikas istremti i siltnami (plevelini), nes tokios jau nemenkos jos man uzaugo ir ant palanges nebetelpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2011 04 23, 16:29)
sakykite, gal jau butu galima paprikas istremti i siltnami (plevelini), nes tokios jau nemenkos jos man uzaugo ir ant palanges nebetelpa  doh.gif

Maniškės jau keletą dienų šiltnamyje rolleyes.gif
Atsakyti
Kaimyne parsiveze pora karuciu nuo rudens gulejusiu obuoliu isspaudu i siltnami kaip komposta,gal kas apsviestumet ar tinka darzovem ir gelem toks reikalas.Daug ten tu isspaudu,vis mastau gal i alpinariuma bent nepakenktu?Jei kas zinot buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 04 26, 17:22)
Kaimyne parsiveze pora karuciu nuo rudens gulejusiu obuoliu isspaudu i siltnami kaip komposta,gal kas apsviestumet ar tinka darzovem ir gelem toks reikalas.Daug ten tu isspaudu,vis mastau gal i alpinariuma bent nepakenktu?Jei kas zinot buciau dekinga.

obuolių išspaudos rūgština dirvožemį. Reiktų dar papildomai įterpti dolomitmilčių. Tik jie ne taip greit neutralizuoja rūgštį. Tiesa, dar gerai būtų žinoti, kokie obuoliai. Nevisi jie labai labai rūgštūs.

Į daržą rudenį versčiau, tačiau alpinariume... Nebent jame auginat rūgščiamėgius 4u.gif
Atsakyti
[quote=Gaudvilė,2011 04 26, 18:35]

Obuoliai ivairus,nes ten tas isspaudas pila zmones,kurie uzsiima sulciu spaudimo bizniu.O alpinariuma tik pradedu irenginet,tai pamaniau jei ant dugno isspaudos,o ant virsaus gera zeme tai gal nieko tokio.Zodziu neturiu daug zemes,tai taupimo sumetimais ir norejau isspaudu.O ruosti kompostui tai gal siek tiek ju ir nepamaisytu?Gal dar ir rododendram patiktu?
Atsakyti
Kai sėjau ridikėlius visi stebėjosi, kad aš taip anksti (pirmi metai, ką aš žinau, bet pamaniau, kad bus gerai g.gif ). Dabar paskaičiavau, kad aš juos pasėjau tik balandžio 3d. blush2.gif Bet man tik tądien uždengė mini šiltnamėlį.
O tikrasis šiltnamis dar be žemių ir be plėvelės stovi. Šiandien prisiskaičiau jūsų, paskambinau MB ir pasakiau, kad šiandien kaip nori, bet žemės turi būti į šiltnamį atvežtos. Dabar stovi mano šiltnamis toks liūdnas ir vienišas
Atsakyti
O savo siltnami mes tik siandien nugriovem. Ir vargsus ridikelius ir salotas teko paaukoti,nespejo jie uzaugt.Labai delto liudna,bet ka padarysi.Uztat nauja siltnami turesiu. O tai jau linksmiau.
Atsakyti