Įkraunama...
Įkraunama...

Šiltnamis

QUOTE(*Inga:) @ 2010 02 18, 13:52)
Aš taip pat gakvoju apie sierą, bet pas mane dar pilnas šiltnamis sniego, tai gal geriau degt kai ištirps g.gif . Pasidalinkit patirtim.

Mergičkos,nežinančioms nieko apie sierą,turiu mažą patarimuką ax.gif Nepamirškite,kad siera - chemija. Šiltnamį dezinfekuoti su siera reikia VIENĄ MĖNESĮ prieš agurkų,pomidorų daigų sodinimą, taip pat jei mėgstate anksti pasisėti ridikėlius, salotas.
Atsakyti
gal kas savom jėgom pasistatę polikarbonatinį šiltnamį? Labai tokio noriu., o pirkti brangu.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 27, 12:22)
Mergičkos,nežinančioms nieko apie sierą,turiu mažą patarimuką ax.gif  Nepamirškite,kad siera - chemija. Šiltnamį dezinfekuoti su siera reikia VIENĄ MĖNESĮ prieš agurkų,pomidorų daigų sodinimą, taip pat jei mėgstate anksti pasisėti ridikėlius, salotas.

O jei tame šiltnamyje pasodintos braškės,tulpės,tai negalima dezinfekuoti su sieros šaške? g.gif Su kuo tada geriau dezinfekuoti?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 27, 16:15)
O jei tame šiltnamyje pasodintos braškės,tulpės,tai negalima dezinfekuoti su sieros šaške? g.gif Su kuo tada geriau dezinfekuoti?

g.gif na,šiuo atveju net nežinau ką pasakyt.... Dėl tulpių nėr ko jaudintis,nevalgomos.Tačiau siera gali nudžiovinti ne tik tulpių,bet ir braškių daigus jei jos bus pradėjusios vegetuot.Gal tuomet su siera nerizikuokit, jei nėra mirtinos būtinybės g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 27, 16:15)
Su kuo tada geriau dezinfekuoti?

Aš tik SM forume sužinojau, kad reikia dezinfekuoti. Niekad to nedariau. Mano dezinfekcija būna serenčiai biggrin.gif
Atsakyti
As shiltnamius dezinfekuoju rudeni . Pomidoru siltnami apseju garstyciomis , o agurku siltnami apseju avizomis .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 02 27, 18:43)
As shiltnamius dezinfekuoju rudeni . Pomidoru siltnami apseju garstyciomis , o agurku siltnami apseju avizomis .

Na garstyčiomis dar gal patikėsiu,kad kažkiek dezinfekuojasi? g.gif O vat avižomis???Čia gal daugiau dirvožemį patręšiate?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 02 27, 17:43)
As shiltnamius dezinfekuoju rudeni . Pomidoru siltnami apseju garstyciomis , o agurku siltnami apseju avizomis .

Kur perkate sėklas? Jei pirkti mažuose pakeliuose labai brangiai kainuoja. Per kiek laiko sudygsta? Galvoju, jei priešsėliui darže tiesiog panaudoti: anksti pavasarį užsėti, o vėliau sėti ir sodinti, kaip įprastai. Tik įdomu, kiek kainuoja. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 27 vasario 2010 - 19:34
pernai už garstyčių maišelį mokejau 6 litus,ten gal koks pusė kg buvo ...nežinau tiksliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantilė: 27 vasario 2010 - 21:19
Garstyciu seklu kilogramo kaina 9 lt . O avizu neprisimenu . Perkam kalvariju turguje pas ukininkus .
Esu skaiciusi , jog avizos geriausiai ishvalo dirva , kurioje buvo auginti agurkai . O po pomidoru reiktu seti garstycias net tris kartus rudeni , norint isdezinfekuoti shilnamio zeme .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 02 28, 19:24)
Esu skaiciusi , jog avizos geriausiai ishvalo dirva , kurioje buvo auginti agurkai . O po pomidoru reiktu seti garstycias net tris kartus rudeni , norint isdezinfekuoti shilnamio zeme .

Na manau nei avižos nei garstyčios tikrai nedezinfekuos šiltnamio nuo ligų? g.gif Pvz. nuo maro kaip jos gali dezinfekuoti?Man atrodo avižos ,garstyčios praturtina tik dirvožemį.Čia tas pats kaip pupeles,nereikia nurauti,palikti šaknis,kad irgi pagerintų dirvožemį?O dezinfekuoti nuo ligų man atrodo reikia jau imtis chemijos? g.gif O įdomu išpurškus stiklus su chlorkalke,nes kiek girdėjau,kai kas taip daro? g.gif
Atsakyti
siemet ir as labai gundausi pasistatyt siltami, vietos turim sociai smile.gif . I labai brangu nesinori investuot, bandysim statyt plevelini. gal kas savu siltnamiu foto ir samata galit imest ax.gif ir ar imanoma "tilpti" i kokius 300-400 lt g.gif
Atsakyti