Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliuojam?

Tikras vyras tik pasitrumpins "ten" (jeigu dama prašys) ir pažastys.
O šiaip klausimas moterims: kodėl atsiranda tokių, kurios depiliuojasi viską , bet rankas palieka ? Jei bobu, taip juokingai atrodo ;]]
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 02, 01:33)
Tikras vyras tik pasitrumpins "ten" (jeigu dama prašys) ir pažastys.
O šiaip klausimas moterims: kodėl atsiranda tokių, kurios depiliuojasi viską , bet rankas palieka ? Jei bobu, taip juokingai atrodo ;]]

Kadangi aš "viską" ne depiliuodavau, o skusdavau, tai rankų tikrai neliečiau, nes nėra noro turėti dar gauruotesnes rankas, kurios dar ir badysis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2012 11 02, 19:22)
Kadangi aš "viską" ne depiliuodavau, o skusdavau, tai rankų tikrai neliečiau, nes nėra noro turėti dar gauruotesnes rankas, kurios dar ir badysis  schmoll.gif



O tai kojos ir kitos vietos nesibado ? ;]]]
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 02, 00:33)
Tikras vyras tik pasitrumpins "ten" (jeigu dama prašys) ir pažastys.
O šiaip klausimas moterims: kodėl atsiranda tokių, kurios depiliuojasi viską , bet rankas palieka ? Jei bobu, taip juokingai atrodo ;]]

Mat kaip g.gif O as galvoju, is ko pazinsi "tikra vyra" biggrin.gif
O kas del moteru, tai gal joms ir galvas nusidepiliuot, kad tamstai nebutu juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 02, 01:33)
O šiaip klausimas moterims: kodėl atsiranda tokių, kurios depiliuojasi viską , bet rankas palieka ? Jei bobu, taip juokingai atrodo ;]]

O kaip pas Jumis, huh? biggrin.gif Kai tarpkojį vašku plėšot tai tuo pačiu ir rankas susitvarkot?
Ir ne "jei boBu", o "jei boGu".
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 03, 18:57)
O tai kojos ir kitos vietos nesibado ? ;]]]
kojom sau veido neliečiu, tai netrukdo tiek biggrin.gif
visgi pagrindinė priežastis neskusti rankų yra ne badymasis
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 09 13, 08:36)
Musu proteviai gi ilgus plaukus augino iki vokieciu okupacijos  g.gif
Gal galima plačiau ir detaliau? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2012 11 03, 22:02)
kojom sau veido neliečiu, tai netrukdo tiek biggrin.gif
visgi pagrindinė priežastis neskusti rankų yra ne badymasis


Tai koks ?


QUOTE(Verutea @ 2012 11 03, 20:46)
O kaip pas Jumis, huh? biggrin.gif Kai tarpkojį vašku plėšot tai tuo pačiu ir rankas susitvarkot?


O kas jums sakė , kad su vašku ? ;]]

Patrumpint nebūtinas vaškas.
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 04, 00:41)
Tai koks ?

QUOTE(Little feet @ 2012 11 02, 20:22)
Kadangi aš "viską" ne depiliuodavau, o skusdavau, tai rankų tikrai neliečiau, nes nėra noro turėti dar gauruotesnes rankas, kurios dar ir badysis  schmoll.gif




Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2012 11 04, 00:26)



biggrin.gif Pražioplinau tongue.gif

Bet tai visgi kam tada skusti kojas, jei rankas paliekam ?
Beje tikrai atrodo ne kaip, kai yra rankos neskustos ;]]
Atsakyti
QUOTE(lasara @ 2012 11 04, 02:54)
Bet tai visgi kam tada skusti kojas, jei rankas paliekam ?
Beje tikrai atrodo ne kaip, kai yra rankos neskustos ;]]

Nes plaukai skirtingi ant kojų ir rankų. nepamiršk, kad vienos labiau plaukuotos, kitos mažiau. o su tokiu požiūriu, tai kai kurioms tektų ir nugarą, sprandą, papilvę, užpakalį skusti
daug kas atrodo ne kaip, jei nepatinka - nežiūrėk, easy smile.gif man pvz negražu stipriai apžėlę vyrai, bet aš neaiškinu jiems, kodėl jie tų plaukų nešalina, nes juk "atrodo ne kaip" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little feet @ 2012 11 02, 20:22)
Kadangi aš "viską" ne depiliuodavau, o skusdavau, tai rankų tikrai neliečiau, nes nėra noro turėti dar gauruotesnes rankas, kurios dar ir badysis  schmoll.gif

Pazinojau mergina ,kuri depiliuodavosi rankas doh.gif na nekaip atrode tie bepradedantys nuo skutimo ataugineti plaukeliai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Verutea @ 2012 11 03, 21:46)
O kaip pas Jumis, huh? biggrin.gif Kai tarpkojį vašku plėšot tai tuo pačiu ir rankas susitvarkot?
Ir ne "jei boBu", o "jei boGu".

O as ir skaitau ,ir galvoju prie ko cia tos bobos lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti