Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip vadinate (kreipiatės į) savo vaikus?

as savo dukreles ivairiai vadinu smile.gif zuikuciu, saulyte....... bet i mane kreipiasi jus taip
jas auklejau. mano seimoje visados i mama ir teti kreipdavosi jus noredami pareiksti pagarba vyresnejam. as irgi taip ismokinta smile.gif ir palaikau mano tevu tradicija smile.gif ir dukros nieko pries mirksiukas.gif o kaip jus mamytes manote apie tai?
Atsakyti
QUOTE(gka @ 2011 11 04, 23:35)
as savo dukreles ivairiai vadinu smile.gif zuikuciu, saulyte....... bet i mane kreipiasi  jus  taip 
jas auklejau. mano seimoje visados i mama ir teti kreipdavosi jus noredami pareiksti pagarba vyresnejam. as irgi taip ismokinta  smile.gif ir palaikau mano tevu tradicija  smile.gif ir dukros nieko pries mirksiukas.gif o kaip jus mamytes manote apie tai?

na, man asmeniškai kreipinys JŪS į artimiausius žmones- tėvus skamba labai šaltai. pati į savo tėvus kreipiuosi TU, tai ateityje mokysiu ir savo dukrą į mane kreiptis TU. JŪS- tai jau kiti vyresni žmonės.
bet vėlgi, aš taip buvau mokyta, toks mano supratimas ir nuomonė o juk kiekviena mąstom kitaip smile.gif

Atsakyti
Savo grazuoles vadinu mazybiniu vardu,saulelemis,grazuolemis,spinduleliais,aisku ir vardais. smile.gif
Atsakyti
Brangenybe wub.gif kartais braske wub.gif Ji pati praso ja vadinti "brangenybe su braskemis" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gka @ 2011 11 05, 00:35)
as savo dukreles ivairiai vadinu smile.gif zuikuciu, saulyte....... bet i mane kreipiasi  jus  taip 
jas auklejau. mano seimoje visados i mama ir teti kreipdavosi jus noredami pareiksti pagarba vyresnejam. as irgi taip ismokinta  smile.gif ir palaikau mano tevu tradicija  smile.gif ir dukros nieko pries mirksiukas.gif o kaip jus mamytes manote apie tai?


Man tai nepriimtina, as savo mamai sakau TU, ir mano sunus man taip pat, Jus man labai jau saltai skamba, ir visai nepanasu i pagarba....
O maziuka vadinom ir zuikuciu, ir kukuliuku smile.gif smile.gif , ir viresnelio neskriaudziam mirksiukas.gif
Atsakyti


Visaip, dažniausiai mažybiniu vardu, dar kliunkiu, aukseliu dažnai vadinam. Man asmeniškai primtinesnis kreipinys į tėvus Tu, Jūs tarsi oficialumo sieną pastato... ax.gif
Atsakyti
Zuikiu, pupa, mažiuke, uogyte ir t.t. Na ir vardu, aišku. smile.gif
Atsakyti
Maziukas, kaciukas, sunukas... tik nemegstu vadinti mazybiniais vardais.
Atsakyti
Abi dukreles tenka vadint princesem, nes vyresnioji pasake " MES ESAM JUSU PRINCESES" lotuliukas.gif
Atsakyti
As saviski vadinu zuijkiu, mazuciu ir varduku wub.gif
Atsakyti
Dažniausiai mažybiniais vardais, zukiukais, pupiukais, saulemis.
Atsakyti
As saviski vadinu zuikiu, mazuciu, katuku, burbuliuku ir vardu. smile.gif
Atsakyti