Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (V dalis)

QUOTE(Udrius @ 2009 11 09, 19:02)
Buvau prieš porą metų - šiaip jei niekas nepasikeitė, tai tikrai bučiau už šį viešbutį, viskas buvo super...


Gal galetum papasakoti koks ten papludimys? Ar yra koralinis rifas, kad butu galima paplaukioti su vamzdeliu ir paspoksoti i visas grozybes?
Atsakyti
QUOTE(Ziurzius @ 2009 11 09, 21:01)
Austrados noreciau paklausti,ar tiesa kad vienas restoranas skirtas rusams,kitas uzsienieciams.Dar skaiciau kad registraturoj geriau rusiskai nesneket,nes duos prasta kambari.O ar yra kambariu pro kuriuos matytysi jura (nors is tolo),ar galima gauti geresni kambari idejus 10 doleriu i pasa ir kaip ta "idejimo procedura" atlikti?Mat skrendu su 1.3 metu dukryte,tai noreciau kokio ramesnio kambario.

mes pries kelias savaites kitoj Pyramisoj buvom, kelem vaika ant administracijos baro, su juo pradejo bendrauti, jam pasiule vaizda i jura. mano vaikas 4,5 m., biski sneka rusiskai, tai suprato ka administratoriai siulo ir dar as jam baksnojau, kad linkciotu smile.gif o pasu is musu net nejame, tik atprintintus lapus.
Atsakyti
QUOTE(anuka @ 2009 11 09, 22:37)
Gal galetum papasakoti koks ten papludimys? Ar yra koralinis rifas, kad butu galima paplaukioti su vamzdeliu ir paspoksoti i visas grozybes?

Jis yra antroje eilėje, tai iki jūros teks eiti į kitą viešbutį. Arba pavažiuoti, čia kaip pageidausite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2009 11 09, 22:07)
Jis yra antroje eilėje, tai iki jūros teks eiti į kitą viešbutį. Arba pavažiuoti, čia kaip pageidausite smile.gif


Sita as zinau. Ten trys Albatros tinklui priklausantys viesbuciai, kuriu paslaugomis taip pat galima naudotis, o einant iki juros tenka pereiti ju teritorijas. Bet mane pati jura ir galimybe panardyti su vamzdeliu toje vietoje domina. Ta prasme, panerti tai galima bet kur, taciau ar pamatyti ka grazaus galima? smile.gif Aisku, jei nesimaudei, tai nezinosi.
Atsakyti
Sveikos,
Ką tik grįžome iš Egipto, buvome apsistoję viešbutyje Coral sea holiday. Čia kažkas ieškojo, kur galima pamatyti žuvų nebijant priburbuliuoti. Aš esu tokia pati, tai man čia buvo super . Čia nebuvo gilumos, o į žuvites galėjai ištikrujų žiūrėti net ir nepanirus. Aišku, panirus vaizdas ohoho. thumbup.gif Šiaip ten neskesti, tiesiog gali tysoti ant vandens net nejudinant nei ranku, nei kojų, bet aš nenugalėjau savęs psichologiškai, tai turėjau žinoti, kad galiu bet kada atsistoti, tai čia koralai man buvo kaip tik: visalaik žemė po kojomis biggrin.gif Žuvu prisižiūrėjome į valias, na o pačio koralo grožio pamatyti nepatingėjome paplauktri su laivu stikliniu dugnu, iš grožio net kvapą gniaužė.Batus reikėtų turėti, nes šiaip dugnas neišmaloniųjų, tai maniškiai dar į šalis pavarinėjo rimtesnių koralų ieškodami, tai batus išvažiuodami išmetėm, na batai nelabai kokie buvo biggrin.gif
Aš tiesiog dėkoju Udriui už pagalbą ir rekomendacijas 4u.gif
Kas apie viešbutį: teritorija nuostabi, sutvarkyta, prižiūrėta. Na gal tik jautėsi chemijos kvapas, baseinai, juokiuosi, gal aštuoni, ištikrujų visų neapėjom, nes ištisai buvome prie jūros. Šiaip tai viešbutis labai tinkamas su vaikučiais, visi baseinai pritaikyti jiems, yra nemaža negilioji dalis na ir kitiems likusi, yra vyresnėliams dvi rimtesnės čiuožyklos viena uždara, kita atvira, yra mažesniems čiuožykla su kubilu, kuris, kai buname akvaparke labai nervina mano anūką, nes labasi nemėgsta, kai vanduo pilasi ant galvos biggrin.gif Yra du baseinai sujungti kaip kanalu: vienas bnaseinas aukščiau, kitas žemiau, tai vaikai su ratais davėsi iš vieno baseino į kitą. Jūra irgi ilgai negili.Na papėdint teko tiltu, kuris toks ilgokas, bet kažkaip to labai nesijausdavo. Potvynis budavo iš ryto, kuris atslugdavo apie 13 val, na ta prasme iš ryto giliau būna, o po pietų vanduo nukrenta. Pležia, na mes tokie pamiegaliai, tai tingėdavom užsiimti gultus iš anksti, tai doleris buvo visagalis biggrin.gif Prie baseinų su vietomis problemų nebuvo.
Maistas restorane nuostabus, pasirinkimas ohoho, mažiesiems kėdutės-staliukai, didesniems atskirai staliukai su kėdutėm ir maistas. Aišku, vaikai visi valgydavo su tėvais biggrin.gif Bet vaikiškas maistas irgi atskirai buvo, nežinau kas ten buvo, nes mūsų beibis, kaip juokėsi priėmime, jau paaugęs. Žmonių srautas didelis, bet to nesijuto, nes maistą įsidėti galėjai per 4 vietas, indai momentaliai nurenkami, stalai nuvalomi, paruošiami kitiems. Aišku, kėdes prieš sėdant pasivalyti reikėjo, nes stalą valo ūkiškai, brukšt viską žemėn, tai kas kur krito, ten ir liko, šiaip tai ištisai vaikščiojo berniukai su šluotom ir šlavinėjo, bet kėdes pasivalyti reikėjo biggrin.gif Bet čia smulkmena biggrin.gif Indai visalaik švarūs, stiklinės irgi. Labai skanūs kokteiliai bealkoholiniai su mango sultimis, ledai 4 rušių, juos dalino prie baseinų.Kad virškinimas nesutriktų ir neužpultų faraono liga, vartojome vietinę tekilą.Šiaip tai dantis valėm vandeniu iš krano, kokteilius gėrėm su ledukais ir nieko nenutiko biggrin.gif
Dėl apsirengimo vakarieniai: srautas nemažas, tai jokiu ten vakariniu drabužiu nereikėjo, nes kiti ir su šortais ėjo nuo jūros arba ne, tai pasipuošus atrodytum kaip balta varna biggrin.gif
Rusų kažkiek buvo, bet mes tik valgykloj ir prie jūros juos girdėjom, lietuvių tai iš viso nesigirdėjo.
Animatoriai anglai, nes viešbutis mėgiamas anglų, tai jau vaikiukus labai užėmė, na suaugusiems, mes gal ten nelabai supratom , bet kaip kokį vakarą, kartais ir nieko buvo. Vaikams ir dieninė auklė buvo, tai vedžiojo juos kaip žąsiukus su skanduotėm, dainelėm, eilėraštukais, bet tikriausiai irgi anglų kalba.
Aš grįžau namo jau su mintimi ten sugrįžti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 09 lapkričio 2009 - 23:31
QUOTE(anuka @ 2009 11 10, 00:22)
Sita as zinau. Ten trys Albatros tinklui priklausantys viesbuciai, kuriu paslaugomis taip pat galima naudotis, o einant iki juros tenka pereiti ju teritorijas. Bet mane pati jura ir galimybe panardyti su vamzdeliu toje vietoje domina. Ta prasme, panerti tai galima bet kur, taciau ar pamatyti ka grazaus galima? smile.gif Aisku, jei nesimaudei, tai nezinosi.

Kiek prisimenu, tai nelabai ką ten pamatysi, nors mačiau kad chebra nardė...
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas esate buve TROPIKANA AZURE CLUB 4*, Šarm el Šeiche?
Būčiau dėkinga už atsiliepimus.

QUOTE(Ziurzius @ 2009 11 09, 21:01)
Austrados noreciau paklausti,ar tiesa kad vienas restoranas skirtas rusams,kitas uzsienieciams.Dar skaiciau kad registraturoj geriau rusiskai nesneket,nes duos prasta kambari.O ar yra kambariu pro kuriuos matytysi jura (nors is tolo),ar galima gauti geresni kambari idejus 10 doleriu i pasa ir kaip ta "idejimo procedura" atlikti?Mat skrendu su 1.3 metu dukryte,tai noreciau kokio ramesnio kambario.

Dėl skirtingų restoranų-taip buvo pernai gruodžio pabaigoje, mus ,,priskyrė" prie rusų, šiaip tuo metu toks balaganas vyko, nes buvo Kalėdos, prieš jas uždarė 1 restoraną kelioms dienoms puošti Kalėdoms, teko visiems grūstis kitame. Restorano administratorius tikrai nekenčia rusų, iš restorano mesdavo lauk vyrus su šortais, nors į ,,užsieniečius" su šortais, sėdinčius prie kito staliuko, nekreipdavo dėmesio. Tas labai piktindavo.
Mes doleriu nedėjom, nes gavom padoru kambari, toki kaip viešbučio reklamoj, kiti lietuviai gavo kitam pastate, bet su tokiu pat apstatymu. Jūra nemanau, kad ten kur nors matosi, gal. Bet ji tolokai, o pastatai gal 3 aukštų. O kada jūs ir žiūrėsit į tą jūrą? Tik atsibudę, o po to vistiek išeisit iš kambarių. Ten kambariai su tokiom medinėm langinėm, kurios apsaugo nuo kaitros, mes jas laikėm uždarytas.
Atsakyti

Aš taip pat nesu buvusi, bet norėčiau šį sezoną apsilankyti Egipte. Norėčiau patarimo ar vykti į poilsinę kelionę ir nusipirkti ekskursijas, ar vykti į kruizą Nilu, ar lieka kieks nors laiko poilsiui kruizo metu?
Atsakyti
QUOTE(ErikiukasVilnius @ 2009 11 10, 15:36)
Pritariu. Egipte ziema tikrai nera silciausia. Silciausia vasara. Mes buvom siais metais liepos- rugpjucio menesi, tai Luksore karstis buvo +55, o Hurgadoje +40



Ir kaip sekėsi tokį karštį pakelti? Ko gero teko kambariuose per tą kaitrą sėdėt ar ten karštis kitoks? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2009 11 10, 15:41)
Ir kaip sekėsi tokį karštį pakelti? Ko gero teko kambariuose per tą kaitrą sėdėt ar ten karštis kitoks? blink.gif


Pirmas 2 dienas buvo kazkas baisaus, bet mes pries vaziuojant i ten skaitem ir zinojom koks karstis bus, todel jau is anksto tam nusiteikinejom. Tai va, pirmas 2 dienas pamirkom prie baseino, pripratom prie kaitros, o paskui i ekskursijas vaziavom, kuriose dar nebuvom buve, nardem, deginomes prie juros. As, asmeniskai, pakeliu karsti ir jo nebijau, o mano MB kiek sunkiau, bet su stipriu kremu, kepures ir vandens pagalba jam tas karstis nebuvo baisus.
Atsakyti
Prie viešbučio Sun Rise (Hadaba) yra patikima agentūra Sharm Entertainment arba dar kitaip jie save vadina "Шоколадный заец" taip ant stiklų yra užsiraše. Ją rekomendavo mano draugai kurie jau nesuskaičiuojama kartų ten buvo. Kiek naudojausi jais viskas vyksta pas juos sklandžiai ir laiku. Autobusas didelis, labai geras Mercedez Bez thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 07 sausio 2010 - 20:41
Tai kokiam viesbuty Deimante ilsejaisi? Kaip aptarnavimas, ar svaru, kaip maistas, ar su vaiku vaziuot 1.6 metuku galima?
Atsakyti