Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (V dalis)

QUOTE(nigma @ 2010 01 10, 20:48)
na nzn kaip maitinimas, bet siaip man sea gull  thumbup.gif

sea gull paciame Hurgados centre ,vieta super.

QUOTE(Digniuke @ 2010 01 10, 21:01)
Kaip gaila... Na aišku, ne ilsėtis važiuotume, o kuo daugiau pamatyti. Tik prisiskaičiau, kad žemesnių žvaigždučių viešbučiuose būna tarakonų, viskas nešvaru ir tt.. tai nesinori mokėti pinigus už betvarkę.

nebutinai.Esu ilsejusis Moon Valey 2+ .Visai netoli sea gull,vieta gera,mano nuomone,centras Sakala salia.Buvo labai svaru,tvarkinga,jokiu problemu neturejau susitariant .Tik,pamenu,problema buvo maistas,jo vakarienei pritrukdavo,pasirinkimas skurdokas.Ir pliazas perejus gatve labai prastas,reikedavo pasieskoti kitos vietos.Bet kai beveik kasdien praleisdavau ekskursijose,man Moon Valey itiko.
Atsakyti
QUOTE(nigma @ 2010 01 10, 22:11)
na manau kad kaina visai nebloga radot  ax.gif viesbutis tikrai geras, centre paciam  smile.gif

Jeigu aš viską teisingai supratau biggrin.gif
http://www.easytrave...t...amp;page=[]=7&d[]=10&d[]=11&d[]=14&c=12&r=21
va čia yra kainos smile.gif Tik nesuprantu kuo skiriasi ten vienam žmogui kambarys 1 ir 2 .. ? gal galite paaiškinti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2010 01 10, 22:17)
Jeigu aš viską teisingai supratau biggrin.gif
http://www.easytrave...t...amp;page=[]=7&d[]=10&d[]=11&d[]=14&c=12&r=21
va čia yra kainos smile.gif Tik nesuprantu kuo skiriasi ten vienam žmogui kambarys 1 ir 2 .. ? gal galite paaiškinti? smile.gif


Mažesnė kaina asmeniui kai dviviečiame gyvens du, o didesnė kaina kai dviviečiame gyvens vienas
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 01 07, 23:33)
Mes isskridom lapkricio 21 diena is Vilniaus. Ir viskas vyko taio,kaip aprasiau.Beje is vakaro dar gavome is STAR1 zinute su priminimu,kur ,kada reikia buti ir kur isiklijuoti viza:)

Atsargiai su STAR1, jei skrendate i Taba. Grizome penktadieni is sio kurorto. Del vizu buvo problemu, tik neaisku, ar jos atsitiktines, ar samoningos. Uz vizas mes sumokejome Lietuvoje, nors Sinaujaus pusiasalyje (kur yra Taba) ju nereikia, taciau agenturoje reikalauja nusipirkti ir apie tai nenoriai pasako (jei pats nezinai ir neuzsimeni). Tai va, Lietuvoje ju neisdalino ir neiklijavo, paskui, atskrydus i Egipta, irgi nieko nedave ir pravare pro patikros postus. Susedus i autobusus ir paklausius del vizu, pasake,kad tai sutvarkys veliau. Veliau nieko nesutvarke, taciau vieni turistai grietai uzklause del vizu, kadangi turejo problemu keliaudami i Kaira (ten jau viza reikalinga), ir tik tada STAR1 atstovai teikesi paaiskinti, kad vizas gali isdalinti, bet jos nebus galiojancios, kadangi nera sienos kirtimo antspaudo. Bet is karto apie tai ne zodzio neuzsimine doh.gif
Taigi isdalino vizas griztant i Lietuva ir pasiule jas panaudoti kitai kelionei i Egipta, padovanoti ar parduoti kam nors doh.gif Tikriausiai nebutu net isdaline, jei kazkam nebutu kile problemu, juk dauguma turistu galvoja, kad sumokejo uz viza, ivaziavo i sali, reiskia, viskas gerai. O STAR1 kaip tycia nereklamuoja ekskursiju i Kaira ir atkalbineja ten vaziuoti, sakydami, kad per sunki kelione ir grupes nesusirenka. Matyt, tai daro samoningai, kad nekiltu klausimas del vizu.
REIKALUAKITE VIZU LIETUVOJE!!!!
Atsakyti
ir dar kai trečia asmenį priima į dvivietį kambary, dar šiek tiek pigiau. Tam trečiam lovą paildomą atneša
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 01 10, 22:21)
Mažesnė kaina asmeniui kai dviviečiame gyvens du, o didesnė kaina kai dviviečiame gyvens vienas

A... Tai viskas gerai. Bet kaina mažesnė, kai tik pusryčiai ir vakarienė. Kažin kas geriau...? Be to, girdėjau, kad 4 žvaigždučių ir aukščiau viešbučiuose visi gėrimai nemokami, ar teisingai? ar čia įeina tik į "Viskas įskaičiuota"?
Ir dar, aš truputį nesigaudau. Jeigu internete rašo, tai vadinasi toks pasiūlymas tikrai yra? ar gali nebūti jau lėktuve vietų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digniuke: 10 sausio 2010 - 21:27
mums sake jei labai norim pazinti tikraji Egipta, geriausia imti pazintine kelione kruizu po Nila. vat tada labai daug pamatysim, ir kainos dbr normalios, bet mes kadangi issigandom to lakstymo, lagaminu tampymo, pasirinkom poilsine, nes tiesiog norisi subine pavartyt prie juros ar baseino ir kokias 4 isvykas pasidaryt smile.gif


jei internete yra nereiskia, kad vis dar yra ta kelione, mums taip buvo kai rinkomes net kelis kartus - viena karta mes patys nespejom sutikimo duot ir jau buvo pasibaiges pasiulymas (nors internete dar buvo), o kita karta viesbutis nepatvirtino rezervacijos, nors jau kaip ir sumokeje avansa buvom ir pradeje tvarkytis viska kelionei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SummerXXX: 10 sausio 2010 - 21:30
QUOTE(xde @ 2010 01 10, 22:17)
sea gull paciame Hurgados centre ,vieta super.
nebutinai.Esu ilsejusis Moon Valey 2+ .Visai netoli sea gull,vieta gera,mano nuomone,centras Sakala salia.Buvo labai svaru,tvarkinga,jokiu problemu neturejau susitariant .Tik,pamenu,problema buvo maistas,jo vakarienei pritrukdavo,pasirinkimas skurdokas.Ir pliazas perejus gatve labai prastas,reikedavo pasieskoti kitos vietos.Bet kai beveik kasdien praleisdavau ekskursijose,man Moon Valey itiko.


Buvau Moon Valey ir dar ten važiuočiau thumbup.gif tik pliažas ten tragedija, bet susirasti kitą ne problema. Beje maistas man labai patiko. Buvo nedaug, bet viskas labai skanu ir niekada nieko netrūko. Gryžus iš ekskursijos apie 23,00 val, valgykla užsidaro 22,00 val, bet mumis pasodino ir dar primaitino kaip ponus, ko nesu suslaukus kituose geresniuose viešbučiuose ax.gif Mokėjau 560 lt 7n, manau pailsėjau beveik dykai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 01 10, 22:31)
Buvau Moon Valey ir dar ten važiuočiau  thumbup.gif  tik pliažas ten tragedija, bet susirasti kitą ne problema. Beje maistas man labai patiko. Buvo nedaug, bet viskas labai skanu ir niekada nieko netrūko. Gryžus iš ekskursijos apie 23,00 val, valgykla užsidaro 22,00 val, bet mumis pasodino ir dar primaitino kaip ponus, ko nesu suslaukus kituose geresniuose viešbučiuose  ax.gif  Mokėjau 560 lt 7n, manau pailsėjau beveik dykai  thumbup.gif

O kada čia buvo? ar įmanoma dar tokiom kainom kelionių atrasti? ;/
Atsakyti
QUOTE(Digniuke @ 2010 01 10, 22:34)
O kada čia buvo? ar įmanoma dar tokiom kainom kelionių atrasti? ;/


Už tokią kainą aš buvau gegužės mėn, bet kiek pamenu ir rudenį buvo panaši kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 01 10, 21:09)
Kokia tvarka geriau aplankyti musulmoniškas šalis manau jums paaiškins agentūroje, kur pirksite kelione. Kiek teko girdėt iš važiavusių į Jordaniją ir Izraelį, kad išvengti tos problemos tai vizas klijuoja ne į pasą o ant kažkokio lapelio, po to jas išmeta. Kiek tame teisybės nežinau  rolleyes.gif

Jei kalbame konkreciai apie ekskursijas i Jordanija ir Izraeli, tai mums lietuviu gidai Egipte pasake, kad jokio skirtumo kokia tvarka vykti nera. Musu grupeje buvo keli zmones, kurie vyko i abi ekskursijas ir jokiu problemu neturejo. Mes vykome tik i Izraeli, jokiu vizu nereikia, tik praeini pasienio postus ir gauni antspauda.
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 01 10, 22:38)
Už tokią kainą aš buvau gegužės mėn, bet kiek pamenu ir rudenį buvo panaši kaina  4u.gif

Na tam Sea gull irgi ne kosmosas, apie 1000lt su viskuo gaunasi... jeigu imtume tik pusryčus ir vakarienę smile.gif reikia rytoj sužinoti ar yra vietų!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digniuke: 10 sausio 2010 - 21:44