QUOTE(sena niekšė @ 2009 12 02, 16:30)
Fruzina, rašėt, kad jei vaikas drausmingas ir mokosi, tai jam nėra ko bijoti mokytojos agresijos. iš dalies... bet kiek aš pati prisimenu -- nu mėgo mokytojos išsirėkt tiesiog ant visų, tiesiog išsirėkt -- nesvarbu kad ją gal užpykdė TIK Algiukas ir Antanukas. bet kriokia jinai vistiek ant visos klasės. nors toj klasėj ir Marytė, ir Sigutė, ir Kristinutė labai pavyzdingos mergytės, bet jos irgi atsiima savo dalį mokytojos nenuotaikos. kaip jums tai?
Taigi, kad ir dabar sėkmingai taip vyksta - ateina auklėtoja į kažkokios pamokos pradžią ir ima rėkti ant visos klasės, nors prasižengę ar ko nepadarę vos keli. Manot smagu tiem, kurie niekuo dėti klausyt? Tikrai ne. Ir kokia ten gali būt pagarba mokytojai... Kalbu apie 9 klasę šiuo atveju.
QUOTE(Fruzina @ 2009 12 03, 11:57)
Mūsų laikais kitaip neklausė, na gal šnibždėjosi per pamokas, gal šiaip judrūs buvo, o dabar , štai tau realūs pavyzdžiai-pavyzdžiui žaidžia per pamokas su telefonu, leidžia muziką iš telefono, atsistoja ir išeina iš pamokos, žvengia visu garsu, pasako mokytojai -eik tu durne šikt, pi... nach...., ir t.t.
Nu jau nereik. Susitvarko tie mokytojai. maniškio sūnaus pažymių knygelėj yr atisyklės, kad naudojant telefoną pamokų metu jis gali būt atimtas ir atiduotas tėvams tik mokslo metų pabaigoje. Kartą atima, manot dar tas vaikis ar jo klasiokai naudoja? O jei tik rėkia atimsiu/parašysiud vejetą/etc, nu tai ko nori iš mokinių? Pritariu rašiusiems, kad ne vieta nesusitvarkančiam pedagogui mokykloje ir tiek.
QUOTE(zinulė @ 2009 12 05, 23:38)
Niekas nenori, kad vaikas 7-8 kl žinotų, kuo nori būti, bet kai to nežino 12 kl. Užtai paskui ir rašo 20 pasirinkimų, ai, gal kur nors įstosiu. Po metų, o dažniau po pirmo semestro, meta. Gal dažniau išmesti būna. Ir vėl viskas iš naujo.
Ir baigę studijas būna kad supranta, jog nežino ko nori, arba nori ne to. Ypač tie, kam visi dalykai gerai sekėsi, o gilesnio sudominimo iš mokytojų nebuvo.
AI, aš, beje, noriu, ka dmano vaikai jau iki 10 klasės sužinotų, kas jiem įdomu, ko nori ir ko siekti gyvenime. Dukra žino, tikiuos sūnus irgi žinos. tas leidžia gilinti žinias tik tose srityse/dalykuose, kurie bus svarbūs, kitus gi tik peržvelgiant.
QUOTE(akagintaras @ 2010 01 12, 15:00)
Dar vienas Lietuvos pilietis, supratęs tikrąją popieriaus svarbą gyvenime:
Vilniaus universiteto studentas sudegina nieko verta diploma
Hmmm, na degint gal ir neverta - gi jei nebūsi pats sau ponas ir norėsi dirbt kažkam, be popieriuko gali ir nepatekti. Nors... mano vyras popieriuką įsigijo jau būdamas kitų gerokai labiau diplomuotų vadovu ir puikiu savo srities specialistu, nes kaip ir nejauku tapo būt tik su viduriniu išsilavinimu.