Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbeliai!

Štai nauja tema mirksiukas.gif dar gražesnio prieš šventinio laiko 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 11 04, 17:14)
rodau paskutinį darbą... vargstu su ja jau antrą savaitę... po to kai padariau, sugalvojau pakeisti visą vidų... doh.gif beveik viskas piešta ranka, išskyrus drugelius ir dalį motyvo ant virsaus aplink drugelį; drugeliai spausdinti ; dangčio viduje dirbtinis veltinis dekoruotas tekstilinėmis gėlytėmis, juostele ir kristaliukais; ant viršaus taip pat keli kristaliukai priklijuoti :


wub.gif ..Aš be žodžių..Jau taip šilta ir gera darosi žiūrint į šią dežutę.. rolleyes.gif
Atsakyti
Na pasirodysiu ir as su vienu is pirmu darbeliu smile.gif
Servetele, juoda spalva pertapyta, ir sonai su vienkomponenciu sendinti. Dar laukia lakavimas (kaupiu darbelius, paskui visus kartu lakuosiu doh.gif ), vidu klosiu filcu. Dar galvoju kokia rankenele itaisyti virsuje, dangtelio vidury, viena is minciu yra susukta stora auksuota virve (ale kaip buna uzuolaidom suristi), arba koks "kutas". Na dar neapsisprendiau, kai kazka rasiu tai ir bus aisku ar cia tinka smile.gif Gal turit kokiu pasiulymu? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(versus* @ 2009 11 04, 18:14)
rodau paskutinį darbą... vargstu su ja jau antrą savaitę...

as manau...., kad teko pavark, bet ko nepadarysi del tokio grozio wub.gif

QUOTE(mildute6 @ 2009 11 04, 18:30)
Noriu parodyti keletą darbelių. Nieko prieš kritiką neturiu.  ax.gif

mane labiausiai suzavejo puodeliai, ypac tas su karne, kaip tu cia darei.....

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 04, 18:58)

grazi lekste

QUOTE(Gadriuke @ 2009 11 04, 22:22)
Na pasirodysiu ir as su vienu is pirmu darbeliu smile.gif

faina
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 11 04, 21:12)
wub.gif ..Aš be žodžių..Jau taip šilta ir gera darosi žiūrint į šią dežutę.. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gadriuke @ 2009 11 04, 21:22)
Gal turit kokiu pasiulymu? g.gif

gerai atrodo, o jei apie pasiulymus, tai gal tiktu ta auskine virvele ant dezutes virsaus aplink uzdeti? butu kaip ir perejimas g.gif ir atidarant butu uz ko paimti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
registruojuos ir as naujoj temoj smile.gif
atejau ne tusciom smile.gif dezute vynui smile.gif
naudota tok servetele ir lakas. Nusprendziau kad cia taip marga ir nesendinau 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikea: 04 lapkričio 2009 - 22:33
cia kelios geresnes foto
user posted image
user posted image
Atsakyti
ikea, gerai, kad nesendinai smile.gif butu per marga smile.gif saunii vynine wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2009 11 04, 22:46)
cia kelios geresnes foto


Viena mano mėgstamiausiu servetėlių. smile.gif Aš irgi nesendinčiau. drinks_cheers.gif Faina vyndėžė... thumbup.gif Man norėtūs didesnės nuotraukėlės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 04 lapkričio 2009 - 23:32
nematau Gadriukės darbo unsure.gif

kokia diskusija apie liaupses ir kritiką, negaliu patylėti tongue.gif smile.gif aš čia ateinu pasirodyti tik su pačiais geriausiais darbais, prie kurių pati neturiu kuo prikibti smile.gif ir tikrai ateinu liaupsių, nes kartais labai jų norisi, nors retokai palyginus .... tongue.gif

Kita vertus ateinu dar ir kaip žmogus, iš kurio galima pasimokyti gal kažkokios idėjos, ar technikos, ar požiūrio.

Labai seniai noriu padaryti eksperimentą, bet neturiu tokio darbo, kurio niekas nebūtų matęs ir norėčiau jį parodyti kitu vardu, labai įdomu ,kaip reaguotumėte, kartais atrodo,kad giriamas nikas , o ne darbas...
Atsakyti
Sobieska, tavo pirtele thumbup.gif , gerai kad sitoj niurybej (kalbu apie rudeni, tamsa ir mus pilkus, pavargusius zmones )yra zmoniu kurie pakelia nuotaika, man asmeniskai bobulia nereali lotuliukas.gif ,vien jau papai ko verti
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 11 05, 01:57)
nematau Gadriukės darbo  unsure.gif

kokia diskusija apie liaupses ir kritiką, negaliu patylėti  tongue.gif  smile.gif aš čia ateinu pasirodyti tik su pačiais geriausiais darbais, prie kurių pati neturiu kuo prikibti smile.gif ir tikrai ateinu liaupsių, nes kartais labai jų norisi, nors retokai palyginus ....  tongue.gif 

Kita vertus ateinu dar ir kaip žmogus, iš kurio galima pasimokyti gal kažkokios idėjos, ar technikos, ar požiūrio. 

Labai seniai noriu padaryti eksperimentą, bet neturiu tokio darbo, kurio niekas nebūtų matęs ir norėčiau jį parodyti kitu vardu, labai įdomu ,kaip reaguotumėte, kartais atrodo,kad giriamas nikas , o ne darbas...


aš kai iš viso mėgstu visur kištis, ir sakyt ko manęs neklausia, tai irgi išsipasakosiu lotuliukas.gif
Šiaip man Lachesės požiūris atrodo visiškai natūralus ir sveikintinas. Nes jei visos profės užries nosį ir neberodys darbų, tai iš ko mokysis, ims pavyzdį pradedančios, kur semsis įkvėpimo?
Aš pati dekupažą išbandžiau iš smalsumo, bet kai pamačiau, kad per tiek pat laiko kiek trunka gražiai iškirpti, kruopščiai užklijuoti, ir visaip kitaip apdoroti kokią gėlytę, aš galiu ją tiesiog nupiešti, tai apleidau tą užsiėmimą tongue.gif
Bet būtent Sobieskos, Mamuko Indriuko ir Lachesės darbai pakeitė mano nuomonę apie dekupažą. Ir manau ne tik mano, nes dažnai tyliai stebėdama šioje temoje darbus, matau kaip keičiasi motyvai, sprendimai, požiūris.

ir šiaip, toks retorinis klausimas ax.gif pasirodyti savo darbelį, kuriuo džiaugiesi, ir nori pasitikrinti ar ir kitiems jis toks pat gražus, ir galbūt sulaukti liaupsių, ar pačiam save tiek išsiliaupsinti, kad kitų nuomonė nebesvarbi -kur daugiau tuštybės? g.gif
Atsakyti