Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

vis paskaitau pas jus ka pietums gamint, jus cia moteriskes pavarot. ikisiu trigrasi del triusienos - turi ta kvapa savo kaip ir kiekviena mesa, man jis nelabai patinka, tai as visad pirmiausia triusi apverdu stiprioj kmynu arbatoj, visi kvapai dingsta, o ir prieskonis toks visai neblogas gaunasi
Atsakyti
[quote=Šiandien,2009 11 13, 18:11]
Koldūnų apkepas. paprasta bet gardu thumbup.gif

Apkepam koldūnus orkaitėje (jeigu išimti kątik iš kameros - 40 min, jeigu atšaldyti apie 20 min.)

Užpilam padažo ( 0,5 litro pieno
100 gr sviesto
2 kaupini šaukštai miltų
prieskonių
norejau paklaust apie siuos koldunus,nes mano seimyna labai megsta juos,o cia labai patiko sis receptas.gal biski kvailai pasirodysiu blush2.gif ,bet klausiu,koldunus kept orkaitej,o aliejaus turbut reik patept ant skardos,ar juos taip sausai paskrudint blush2.gif
Atsakyti
[quote=gabani,2009 11 14, 10:55]
[quote=Šiandien,2009 11 13, 18:11]
Koldūnų apkepas. paprasta bet gardu thumbup.gif

Apkepam koldūnus orkaitėje (jeigu išimti kątik iš kameros - 40 min, jeigu atšaldyti apie 20 min.)

Užpilam padažo ( 0,5 litro pieno
100 gr sviesto
2 kaupini šaukštai miltų
prieskonių
norejau paklaust apie siuos koldunus,nes mano seimyna labai megsta juos,o cia labai patiko sis receptas.gal biski kvailai pasirodysiu blush2.gif ,bet klausiu,koldunus kept orkaitej,o aliejaus turbut reik patept ant skardos,ar juos taip sausai paskrudint blush2.gif
[/quote]


Labas, aš patepu visą skardą (šiuo atveju indą) aliejumi. šeip reiktų riebalais jeigu turit. wink.gif Čia dėl to kad nepriliptų, nes pas mane orkaitė neturi ventiliatoriaus, tai nepasiskirsto tolygiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 11 14, 00:55)
o as taip ir liksiu neragavus triusienos,nupurto parduotuvej prie saldytuvo pamacius  fear.gif Namie auginu dekoratyvini,tai jie man neasocijuojasi su maistu leksteje ....Sorry,niekam negadinu apetito,zinau,kad dekoratyvinis ne tas pats,bet nugalet to jausmo negaliu  4u.gif

Oj, aš irgi tokių negaliu valgyti. Išvis mažai mėsos bevalgau unsure.gif Pagrinde miltiniai patiekalai, salotos, vaisiai...smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aš.: 14 lapkričio 2009 - 13:27
QUOTE(Šiandien @ 2009 11 14, 11:25)
pas mane orkaitė neturi ventiliatoriaus, tai nepasiskirsto tolygiai.  smile.gif

Biski ne i tema, bet paklausiu blush2.gif . O kam tas ventiliatorius? Pas mane yra, bet as jo nenaudoju, nes nezinau kam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2009 11 14, 15:05)
Biski ne i tema, bet paklausiu  blush2.gif . O kam tas ventiliatorius? Pas mane yra, bet as jo nenaudoju, nes nezinau kam  biggrin.gif

ventiliatorius tam,kad tolygiai karstis pasiskirsto orkaitej.nu bent jau as taip suprantu,ir kepant orkaitej visad jungiu kepimo rezima su ventiliatorium. ir aciu SIANDIEN uz info,lypdysim savo ranku koldunus ir kepsim orkaitej,nu isivaizduoju kaip skanu bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabani: 14 lapkričio 2009 - 14:38
laukiam svečių thumbup.gif lavašas
user posted image
lavašą ištepiau tepamu sūreliu su lašiša, išdėsčiau lašišą, krapus, susukau, palaikiau truputį, supjausčiau, prieš patiekiant, truputį pašildau mikrobangėj, taip skaniau thumbup.gif
Atsakyti
Oho bigsmile.gif gražiai atrodo:)
Atsakyti
[quote=mazge1979,2009 11 14, 15:56]
laukiam svečių thumbup.gif lavašas

atrodo tikrai gražiai ir skaniai 4u.gif
o aš nemėgstu lašišos, idomu, ką būtų galima dėti vietoj jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 11 14, 19:18)
atrodo tikrai gražiai ir skaniai 4u.gif
o aš nemėgstu lašišos, idomu, ką būtų galima dėti vietoj jos g.gif



na, galima gi deti viska, ka megstate. jei nenorite lasisos, dekite koki kumpeli salto rukymo as pan. zodziu, laisve vaizduotei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reff: 14 lapkričio 2009 - 18:49
QUOTE(mazge1979 @ 2009 11 14, 16:56)
lavašą ištepiau tepamu sūreliu su lašiša, išdėsčiau lašišą, krapus, susukau, palaikiau truputį, supjausčiau, prieš patiekiant, truputį pašildau mikrobangėj, taip skaniau thumbup.gif

o jums lavašas sukamas nesuskyla? Na man niekaip nesigauna jo gražiai susukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2009 11 14, 19:48)
na, galima gi deti viska, ka megstate. jei nenorite lasisos, dekite koki kumpeli salto rukymo as pan. zodziu, laisve vaizduotei  mirksiukas.gif

man su lasisa irgi nepatinka... todel didziaja dali visada darau su krabu lazdelem, issivinioju jas ir sudedu ant lavaso smile.gif
http://www.supermama...p;qpid=32062814
patepk visu pirma pati lavasa majonezu, kol deliosi kitus produktus, jis siektiek isigers ir suminkstes wink.gif
Atsakyti