Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 05 lapkričio 2009 - 23:29
Valiooooooo turim naują temą thumbup.gif Tęsiam 4u.gif
Kas esat čiupinėję, o gal matėte šias medžiagas:
user posted image
user posted image
user posted image
Galvoju gal užuolaidas naktines pasisiūti tiktų? Ir ar ta žalia tokia pat ryški? O ten kur kakaviniai paukšteliai ar tokio pat atspalvio kaip paveikslėlyje?
Atsakyti
QUOTE(stebuklaz @ 2009 11 06, 08:41)
Valiooooooo turim naują temą  thumbup.gif Tęsiam  4u.gif
Kas esat čiupinėję, o gal matėte šias medžiagas:

Galvoju gal užuolaidas naktines pasisiūti tiktų? Ir ar ta žalia tokia pat ryški? O ten kur kakaviniai paukšteliai ar tokio pat atspalvio kaip paveikslėlyje?

Sveikos naujoje temoje smile.gif
Šitie įdėti audiniai, manau, skystoki, "perkeliukai" tokie. Galiu ir klysti, aišku, nes sprendžiu iš kainos rolleyes.gif

Stebuklaz, esu čiupinusi ikejoje va šiuos audinius (na, tuos brangesnius, po 19,99zl):
user posted image
user posted image
http://www.ikea.com/...oducts/40120656
Labai faina medvilnė, tvirta tokia, tanki. Patalynei jau netiktų tokia biggrin.gif
Prašiau REnaldo, kad parvežtų man keletą metrų, neparvežė, žadėjo kitą kartą, vėl neparvežė, tai ir nebeprašau unsure.gif Ieškosiu, kas nupirktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 06 lapkričio 2009 - 09:23
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 06, 09:20)

Prašiau REnaldo, kad parvežtų man keletą metrų, neparvežė, žadėjo kitą kartą, vėl neparvežė, tai ir nebeprašau unsure.gif Ieškosiu, kas nupirktų


o tai pagal ka jis sprendzia kad parvezti ar ne parvezti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 11 06, 11:42)
o tai pagal ka jis sprendzia kad parvezti ar ne parvezti ?  g.gif

Na, daiktus juk ten pats pasiimi, įsimeti į krepšį ir valio. O va audinį pats neatsimatuosi, reikia konsultanto/darbuotojo, kad atkirptų.
O jis gal neturi laiko, gal dar kas, nežinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 06, 11:54)
Na, daiktus juk ten pats pasiimi, įsimeti į krepšį ir valio. O va audinį pats neatsimatuosi, reikia konsultanto/darbuotojo, kad atkirptų.
O jis gal neturi laiko, gal dar kas, nežinau unsure.gif

Aš mačiau, kad patys pirkėjai atsimatuoja tos medžiagos... blush2.gif Bet gal ten merginos tokios aktyvistės buvo... gal rimtai tik pardavėjai gali atmatuoti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stebuklaz: 06 lapkričio 2009 - 11:36
QUOTE(stebuklaz @ 2009 11 06, 08:41)
Valiooooooo turim naują temą  thumbup.gif Tęsiam  4u.gif
Kas esat čiupinėję, o gal matėte šias medžiagas:
user posted image
user posted image
user posted image
Galvoju gal užuolaidas naktines pasisiūti tiktų? Ir ar ta žalia tokia pat ryški? O ten kur kakaviniai paukšteliai ar tokio pat atspalvio kaip paveikslėlyje?

pirmas ir trečias laaaabai skysti. naktinėm užuolaidom nelabai. patiko man jie, čiupinėjau, bet tikrai ne tokiam reikalui.
vidurinis kietas. kietesnis, nei šiaip įprastos naktinės. bet aš pasisiuvau, su oranžiniais obuoliukais biggrin.gif


audinius tikrai pats atsimatuoji, atsikerpi, pasisveri (pagal svorį kainą apskaičiuoja), užsilipini lipduką, ir į kasą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienės_pūkas: 06 lapkričio 2009 - 11:40
labukas! 4u.gif

nesiseka, reika jusu pagalbos - gal kas uzmatete IKEA kokia konstrukcija, atliekancia siuksliu dezes funkcija virtuveje - na, isvaziuojantis konteineris ar siukliazdeze, tvirtinama prie dureliu ir pan., nu niekaip neberandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 06 lapkričio 2009 - 11:57
Sveikos, va kur jus visos pradingot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 11 06, 12:39)
audinius tikrai pats atsimatuoji, atsikerpi, pasisveri (pagal svorį kainą apskaičiuoja), užsilipini lipduką, ir į kasą

O aš mačiau, kad matavo ikejos darbuotoja (čia apie vieną iš Vokietijos ikejų) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashaya: 06 lapkričio 2009 - 11:59
QUOTE(Kashaya @ 2009 11 06, 12:49)
O aš mačiau, kad matavo ikejos darbuotoja (čia apie vieną iš Vokietijos ikejos) smile.gif

galima paprašyt pagalbos, jei reikia smile.gif
aš visada pati, ir visi aplink patys. kažin, ar gali būti skirtinga tvarka g.gif
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkas @ 2009 11 06, 12:52)
galima paprašyt pagalbos, jei reikia  smile.gif
aš visada pati, ir visi aplink patys. kažin, ar gali būti skirtinga tvarka  g.gif

Na, ko gero moterys, pirkusios audinį, tikrai prašė pagalbos. Aš irgi būčiau prašiusi, jei būčiau sugalvojusi pirkti smile.gif
Atsakyti