Įkraunama...
Įkraunama...

kaip švenčiat naujuosius metus?

Atskirai švenčiam tik tuo atveju, jei MB dirbt išpuola, o šiaip tai kartu, suprantu kai kokie darbiniai baliai atskirai, ar kokių draugų gimtadieniai su kuriais nelabai kita pusė bendrauja, bet čia kažkaip keistoka g.gif
Atsakyti
kartu-kartu biggrin.gif
Atsakyti
Praitais metais buvom tik ka susipazine, bet kartu sventem smile.gif siais metais irgi butu nepriimtina svesti atskirai smile.gif
Atsakyti
O as labai nesureiksminu tu svenciu, tuo labiau, tokiu, kaip Naujieji metai. g.gif Preitais metais sventem atskirai, ir siais tikriausiai ne kartu svesim. Nes neturim bendru draugu schmoll.gif Tai jam linksmiau su savo kompanija, man smagiau su savaja.smile.gif
Kaledas tai svesim TIK kartu, nes tai seimos svente, o Naujieji - eilinis balius ir tiek.
Atsakyti
Nu nežinau - jeigu iš reikalo, tai galima ir atskirai pašvęsti, jeigu vienas dirba ar panašiai. Bet čia jau pats vyras pasakė - kad arba su mano draugais abu, arba eik viena su savo draugais. Kažkaip negražu iš jo pusės - aš nusprendžiau, o tu dabar taikykis prie manęs. Skaudu man būtų tai išgirdus..
Atsakyti
Jeigu esate kartu, tai ir reiktu tokia svente kartu pasitikti. Nebent Jums tai tera dar vienas vakarelis, isgertuves.
O siaip tai siulyciau ieskoti kazkokio kompromiso, gal galite is pradziu vienur pabuti, paskui kitur, jeigu ne per toliausiai tos 2 vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju Naujuju sventimo atskirai g.gif .
Kaip ir kaledas, taip ir naujuosius siemet jau 8 karta svesim kartu rolleyes.gif . kazkaip niekada nekilo nesutarimo del to, kur ir su kuo svesti mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(taly @ 2009 11 06, 23:58)


Man atrodo kažkas čia negerai... Kodėl jis nemėgsta Jūsų draugų? Aš tai tikrai supykčiau išgirdus tokį jo pasakyą, tuo labiau, kad pasiūlymą, kur švęsti Naujus, Jūs pateikėt pirma... Gal tikrai ieškokit kompromiso? Šiaip ar taip, pabandykit išaiškinti jam, kad nesvarbu su kuo švęsi, svarbu, kad kartu. ax.gif Suprantu, kai dubliuojasi kokios nors kitos šventės, pavyzdžiui, Jūs išeinant draugės gimtadienio švęsti, o vyras su draugais į barą, bet kažkaip Nauji metai yra Nauji metai ir, manau, juos derėtų sutikti kartu. 4u.gif

QUOTE(Vadovė @ 2009 11 07, 18:31)
o aš atskirai švenčiu.labai deja verysad.gif jau kokie 8metai tikrai.Vyras nepripazysta jokiu svenciu


Gal jis koks jehovistas? g.gif

Mes tai kartu švenčiam nebent MB išpuola dirbti.
Atsakyti
Atvirai sakant Kaledos man didesne svente,nei Naujieji metai,tai beje esu ikalus jau ir SB smile.gif bet zinoma svenciam ir Naujus metus smile.gif Dar neteko svest atskirai,net kai su vaiku gulejom ligonineje,tada taip nutiko kad sutikom Naujus metus visi trys butent ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle/22 @ 2009 11 12, 16:20)
Neisivaizduoju Naujuju sventimo atskirai g.gif .
Kaip ir kaledas, taip ir naujuosius siemet jau 8 karta svesim kartu rolleyes.gif . kazkaip niekada nekilo nesutarimo del to, kur ir su kuo svesti mirksiukas.gif .

drinks_cheers.gif dar nei karto nesventeme atskirai schmoll.gif
Atsakyti
Visada kartu,dar nepasitaike,kad atskirai smile.gif
Atsakyti
Visada kartu.. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti