Įkraunama...
Įkraunama...

kaip švenčiat naujuosius metus?

QUOTE(Copacabana @ 2009 12 20, 14:21)
O čia kalba ėjo apie kitas šventes? Kam reikia hiperbolizuoti? Aišku, smagiau kartu, bet jeigu neišeina, tai kam daryti tragediją? Vaikiška  rolleyes.gif

nalabai suprantu kaip gali neiseiti, reiskia nenori kazkuris (nekalbu apie darba ir pan.)
Atsakyti
As uz tai kad tik kartu. kai atskirai pradedi svesti(kalbu ne tik apie Naujuosius), atsiranda neištikimybė, vėliau pasirodo kad ir skirtis reikia...
Atsakyti
Kas liecia Naujus Metus, Kaledas , Gimtadienius 4u.gif visada kartu svenciam, zinoma, kad smagiau kartu, o ne atskirai, pas mus draugu kompanija bendra thumbup.gif , puikiai visi sutariam:valio .
Viena karta per tuos metus kai esame kartu, sventem Naujuosius atskirai, nes as buvau isvykusi darbo reikalais, tai tikrai ne kas verysad.gif truko man MB wub.gif, jam taip pat unsure.gif .
Kas liecia, sorry uz toki zodi "pabledenimus" atskirai, tai cia kita kalba, nors ir tai pas mus buna thumbup.gif , nes kartais reikia atskirai pabuti, man tiek merginu kompanijom, o jam tiek vaikinu, bet tokias didziasias sventes, tai tikrai kartu smagiau svesti thumbup.gif .
Atsakyti
Neisivaizduoju taip sakancios savo antros puses, nei saves, visada kartu, galiausiai ieskome ir randame kompromisu. Mano nuomone, prasidejus laisvo laiko, svenciu sventimo askirai...neuzilgo reiktu laukti skyrybu.
Atsakyti
kad savaitgali koki islekti su draugais nori tai suprantu , bet sventes kazkaip atskirai nesiziuri... na nebet naujus noretu labai kur nors praleisti,kur man nepatinka smile.gif tada leisciau
Atsakyti
tikra svente tai kai zmogus gimsta arba mirsta.
Savo gimimo sventes mes su zmona savaime suprantama sventem atskirai.
Nu o laidotuves planuojam svesti kartu.
Beda tik ta, kad vienas is musu per ta svente bus trukes...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.192 @ 2009 12 21, 20:33)
tikra svente tai kai zmogus gimsta arba mirsta.
Savo gimimo sventes mes su zmona savaime suprantama sventem atskirai.
Nu o laidotuves planuojam svesti kartu.
Beda tik ta, kad vienas is musu per ta svente bus trukes...

gal jau ir data mirimo suplanave? megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
visas sventes kartu. atostogos kartu. dabar jau trise visur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 12 21, 22:44)
visas sventes kartu. atostogos kartu. dabar jau trise visur smile.gif


grupinis?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.192 @ 2009 12 21, 20:33)
tikra svente tai kai zmogus gimsta arba mirsta.
Savo gimimo sventes mes su zmona savaime suprantama sventem atskirai.
Nu o laidotuves planuojam svesti kartu.
Beda tik ta, kad vienas is musu per ta svente bus trukes...



Tai jei kartu svesit tai abu truke, bo kazkuris kazkaip uz borto jausis. pasikonsultuok su savo boba, gal pasiulys ka g.gif
o gal svesi vienas ir ji surengs pati tau ta svente lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2009 12 22, 14:43)
Tai jei kartu svesit tai abu truke, bo kazkuris kazkaip uz borto jausis. pasikonsultuok su savo boba, gal pasiulys ka g.gif
o gal svesi vienas ir ji surengs pati tau ta svente lotuliukas.gif


visu pirma mano zmona ne boba, o mazule.
O antra- nauji metai is tikruju turi buti gruodzio 25 diena, kai zeme isvaziuoja is tolimiausio nuo saules tasko...Atgimsta taip sakant.
Taip kad svenciat, patys nezinot ka.
Atsakyti
QUOTE(geriete:) @ 2009 12 20, 19:11)
As uz tai kad tik kartu. kai atskirai pradedi svesti(kalbu ne tik apie Naujuosius), atsiranda neištikimybė, vėliau pasirodo kad ir skirtis reikia...

Pritariu. Atskirai galima ir siaip pabut, jei norisi, be to ten visokie darbovieciu vakareliai... O jeigu jau man vyras sakytu svenciam atskirai, manau, susimatyciau, kad kazkas jau negerai.
QUOTE(blondinas Nr.192 @ 2009 12 22, 15:26)
visu pirma mano zmona ne boba, o mazule.
O antra- nauji metai is tikruju turi buti gruodzio 25 diena, kai zeme isvaziuoja is tolimiausio nuo saules tasko...Atgimsta taip sakant.
Taip kad svenciat, patys nezinot ka.

Matau, kad jus viska labai zinot. Tai sveskit ka jus norit, o kiti tegu svencia ka jie nori... Ar jums nuo to blogiau?...
Atsakyti