Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

QUOTE(Diana22 @ 2006 11 17, 20:12)
verysad.gif mes irgi susirgom,jau antra karta.bet keista,neturi temperaturos,daktare israse kamistada,ir viskas...kaip dar padeti vaikui,vieni cia raso kad doktarinas padeda,kiti atvirksiai..?i burna nieko neima,net skalauti nenori cray.gif

STOMATITAS BŪNA GRYBELINĖS IR VIRUSINĖS KILMĖS. TIKSLIAI NEATSIMENU AR ESANT VIRUSINEI AR GRYBELINEI KILMEI DAKTARINAS NEPADEDA.. BIJAU SUMAIŠYT, BET MAN REGIS GRYBELINEI KILMEI JIS TINKA.. NORS NEGARANTUOJU... 4u.gif
Atsakyti
mes pirma kartą susirgom pavasarį, tuomet prireikė ligoninės, nes išbėrė visa kūnelį ir nedaug trūko kad pažeistų vidaus organus. taigi svarbu neuždelst, nes laukia sunkus gydymas su lašalinėm. dabar liga kartojasi kiekviena kartą peršalus. ka tik vėl baigėm sirgt. naudojom vitamino c lašiukus "cevikap" propolio skystą ekstraktą ir tepėm šaltalankio aliejum.nuo skausmo tepiau "kamistado", kas nealergiškas gerai tept medum su citrina ir česnaku. svarbu gydykit iš karto, nes vaikučiui labai skauda, o kartais (retai) liga išplinta visam organizme, taip buvo mum. ir stiprykit imunitetą, nes ši liga labai sekina organizmą. sėkmės visoms smile.gif
Atsakyti
Na stomatitu ir mes esme sirgę ir ne vieną kartą ax.gif . Mūsų daktarė, tai patarė stiprint imunitetą, nes ši liga atsiranda ne vien nuo nešvarumų, bet gali būt ir peršalimo priežastis, ji kaip ir pūslelinė. Turite gert daug vitaminų, stiprinančių imunitetą g.gif .
Atsakyti
sveikos mamytės, mes dabar sergam stomatitu cray.gif siaubas kažkoks, jau tiek ilgai ir temperatūra beveik savaitę buvo, na šiandien tikimės nebekils.
Sakykit kieno vaikučai sirgo kiek taip tęsėsi? aš jau puolu į neviltį verysad.gif vaikas beveik nevalgo jau penkta diena. ir su kuom tik netepam dar negerėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florida: 07 gruodžio 2006 - 11:47
mes irgi sirgom stomatitu, bet aciu Die lengva forma .tik buvo auksta temp pora dienu paskui atsirado baltos demeles ant liezuvio krasto iki vakaro jau isplito po visa burnyte nakti patepus vaistukais ryte vaikas atsikele jau beveik sveikia thumbup.gif
Atsakyti
as tai gydziau savo vaika kai sirgo ta zaraza, hexsoral pursaku.jis skiriamas dar ir nuo gerkles.bet tinka ir nuo stomatito. jis man tai veiksmingas buvo, pries tai tepiau ir doktarinu ir visokiais kitais bet nebuvo taip veiksimnga, gal dar ir todel kad ne nelabai leisdavosi tepti. o purskala labai lengav naudoti.
Atsakyti
QUOTE(laukime @ 2006 12 07, 12:28)
as tai gydziau savo vaika kai sirgo ta zaraza, hexsoral pursaku.jis skiriamas dar ir nuo gerkles.bet tinka ir nuo stomatito. jis man tai veiksmingas buvo, pries tai tepiau ir doktarinu ir visokiais kitais bet nebuvo taip veiksimnga, gal dar ir todel kad ne nelabai leisdavosi tepti. o purskala labai lengav naudoti.

O Doktariną mums buvo išrašę nuo pienligės mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau, kaip su daktarinu nuo stomatito, nes maniskiam tai buvo antibiotikai israsyti..jokio rugstaus, salto,karsto jis negalejo i burna paimti, o daktarinas rugstus verysad.gif kai prisimenu, kaip vakas kankinosi, tai siaubas ima...o pienligei labai padedavo daktarinas....as is viso labai nustebau, nes kai maziukui pienlige, viska so.k. o kai didesniam stomatitas, tai skauda ir verkia, valgyt negali, gert negali, liezuvi skauda..kazkokia "pazengusi" pienlige
Atsakyti
Mes jau 4 diena sergam sita zaraza verysad.gif Siaip gydomes kamistadu, eferelganu ir ibufeinu, hexalyse dar liepe gert daug skysciu, ypac morku sulciu g.gif
Atsakyti
O jei ant dantenu matosi baltos demeles cia stomatitas?
Atsakyti
Nu mes jau sita zaraza esam tureja nat du kartus doh.gif Pirma karta tai labai sunki stadija buvo, tai gydemes net dvisavaites, kol pagerejo doh.gif o antra karta, tai ne taip smarkiai, tai kazkur savaite gydemes. Labai slyksti liga!!! Tepem saltalankiu aliejum, valem burna peroksido tirpalu skiestu per puse su vandeniu, dar heksoral purskem, vitamina C gerem, kamistadu tepem..... zinau apie sia sudina liga (sorry uz zodyna, bet manu, visos supras mane, kad tokia liga kartais is pusiausvyros isveda) Dar gerai su sodos tirpalu skalaut, ramuneles gert arba skalaut. Jauciu ir mum vel atsinaujino, nes kazkokia zaizdele burnoj radau, kai dantis vale sake kad skauda. tai jai tikrai stomatitas, tai tik pradzia, tikiuosi, kad greitai sisikapsysim, nes man nuo sitos ligos stogas ciuoze ir nuo ko ji mum atsiranda g.gif doh.gif
sekmes ir stiprybes visoms!!! Iki kaledu pasveikit!!! wub.gif
Atsakyti
oi mamytės baisu baisu... mes pirmą kartą savaitę ligoninėj gulėjom, prireikė ir lašalinių... po to ši liga dažnai kartojasi... laikykitės visos... SVEIKIT 4u.gif
Atsakyti