Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

QUOTE(ŠiaurėsPašvaistė @ 2011 05 10, 11:05)
Greičiausiai dėl to paties dėl ko ir bandelių su varške negalima.... doh.gif
O šiaip tai reikėtu vadovautis sveikos mitybos principais ir valgyti įvairų, pilną vitaminų, mikroelementų, nesočiųjų rūgščių, lastelienos, baltymų, angliavandenių, riebalų maistą smile.gif)) 4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
manau,kad viska galima valgyti,tik nepadauginti ir ziureti,ar vaikucio neisbere. 4u.gif
Atsakyti
Nei viena mamyte neparase ar galima valgyti kiausinius? jei kartais suvalgyciau putpeliu kiausiniu, idomu ar isbertu? gal kas turi patirties? nesinori ekperimentuoti su dvieju savaiciu kudikeliu...
Atsakyti
QUOTE(zivilea @ 2011 06 02, 18:03)
Nei viena mamyte neparase ar galima valgyti  kiausinius? jei kartais suvalgyciau putpeliu kiausiniu, idomu ar isbertu? gal kas turi patirties? nesinori ekperimentuoti su dvieju savaiciu kudikeliu...

Bet kitaip jus nesuzinosite ar galima valgyti kiausinius ar kita jums norima bet koki maista,ar jisa jums suvalgius,nepakenks jusu dukrytei g.gif .Nes tikriausiai pasiskaitete kad vienos mamytes viska gali valgyti ir ju lialiukams nieko,o kitos laaabai riboja maista,nes alergizuoja vaikucius verysad.gif .Bandykite po truputi ir stebekite 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(zivilea @ 2011 06 02, 17:03)
Nei viena mamyte neparase ar galima valgyti  kiausinius? jei kartais suvalgyciau putpeliu kiausiniu, idomu ar isbertu? gal kas turi patirties? nesinori ekperimentuoti su dvieju savaiciu kudikeliu...

na mano atveju, tai mums net ligonineje atnese valgyt po gimdymo, kaip pusrycius, ir namie karta i savaite valgiau, lyg ir nieko...
Atsakyti
QUOTE(zivilea @ 2011 06 02, 18:03)
Nei viena mamyte neparase ar galima valgyti  kiausinius? jei kartais suvalgyciau putpeliu kiausiniu, idomu ar isbertu? gal kas turi patirties? nesinori ekperimentuoti su dvieju savaiciu kudikeliu...


Valgau ir vistu ir putpeliu kiausinius. Vistu kiausinius po 2-3 virtus arba keptus is karto. Mano vaikucio neisbere.
Atsakyti
o as valgau paprastus vistu kiausinius. valgau pusryciams du vistu kiausinius bent karta i savaite . pabandziau karteli-neisbere, tad valgau sekmingai toliau... smile.gif
Papildyta:
mano lelytei 2.5 men. Pirma menesiuka prisiziurejau maista, o po to vis po truputi pleciau raciona...dabar valgau viska, ir sv kopustu sriubytes lekste, ir kepta kepsniuka viena, ir obuoli sugriauziu, ana savaite valgiau pica Caprio, sia savaite jau ir keturis gabalelius saslyku.... jei lelytes neberia, pilvuko neskauda, manau netgi ir reikia viska valgyti.O nepabandziusi vienokio ar kitokio patiekalo nesuzinosi ar gali valgyti ar ne. Tik kai pradejau ivairesni maista valgyti, siek tiek pasikeite leliuko kakis-jis kartais buna zalsvos spalvos. Klausiau gydytoju-sake tai normalu, svarbu, kad nebutu gleiviu ir putu. sekmes visoms zindant leliukus!!!
Atsakyti
Mamos kaip manote ar galima vartoti acai uogu kapsules zindant ant pakuotes parasyta kad visi ingridientai naturalus tik yra kofieno tiek kiek viename kavos puodelyje g.gif kokia jusu nuomone ax.gif
Atsakyti
Vlagau viska, isskyrus labai astrius produktus.
Atsakyti
idomu o vaisine arbata gerti galima...?kokias arbateles galima gerti?As geriu zalia juoda ir ramuneliu,jau pabodo,sen geriu misko uogu,gal nieko,nors kamuojames su diegliukais,atleiskit jai jau buvo rasyta,neturiu laiko net akimis permest:(
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 06 26, 17:29)
idomu o vaisine arbata gerti galima...?kokias arbateles galima gerti?As geriu zalia juoda ir ramuneliu,jau pabodo,sen geriu misko uogu,gal nieko,nors kamuojames su diegliukais,atleiskit jai jau buvo rasyta,neturiu laiko net akimis permest:(


Kazkur skaiciau kad diegliukai su mamos maistu neturi nieko bendra. Kaip yra is tiesu nezinau, mano maziaus diegliukai nekamuoja. Taciau pastebejau kad jei uzvalgau ko nors nuo ko bent kiek sutrinka mano zarnynas, tai mazius is karto sureaguoja. Tampa neramus.
Atsakyti
Sakykit, gal kas zino ar galima gerti metu arbata? man ji tokia skani, bet yra sakanciu, kad ji kenkia pienuko gamybai g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2011 07 03, 17:13)
Sakykit, gal kas zino ar galima gerti metu arbata? man ji tokia skani, bet yra sakanciu, kad ji kenkia pienuko gamybai g.gif

Ir man ji labai patink, bent po puodeli isgeriu kas diena ir pieno turiu wink.gif
Atsakyti