Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškas fotoaparatas

QUOTE(Kriiste @ 2009 11 13, 23:40)
o tai jums neduoda siaip kelt, bent jau musu kompas atpazysta - mes neinstaliavom - bet sukelt leidzia g.gif

neleidzia,ir kompa perinstaliavom,bet vistiek neleidzia. o gal jus turite kokia programele tam skirta?
Atsakyti
Gal kokiu atsiliepimų ar nuomonių būtų apie tokius fotoaparatus? ax.gif Kokia nuotraukų kokybė ir ar ekranas peržiūrėt nuotraukas yra? Sūnui labai jau norisi fotografuoti thumbup.gif Tai būtų įdomi Jūsų nuomonė!

http://www.disneysto...p/19756/300110/
Atsakyti
Aš taip pat ieškau bet kokios informacijos apie vaikiškus fotoaparatus, nes Kalėdų Senelis turės atnešt šį daikčiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(druaura @ 2009 11 15, 10:24)
Gal kokiu atsiliepimų ar nuomonių būtų apie tokius fotoaparatus?  ax.gif Kokia nuotraukų  kokybė ir ar ekranas peržiūrėt nuotraukas yra? Sūnui labai jau norisi fotografuoti  thumbup.gif  Tai būtų įdomi Jūsų  nuomonė!

http://www.disneysto...p/19756/300110/


turim mes toki fotoaparata. pamaciau parduotuvej ir man patiko, kad maziukas toks , galvojau patiks musu mergytei gimimo dienos proga. 15 euru sumokejom, man pasirode gana pigu, bet tik iskarto ji griebe ir fotografavo, bet greit atsoko nes nera ekrano paziureti ka nufotografavai. vyresniems viakams tai nieko, nes jie gali patys i koma susimesti ir paziureti, o mano ji dar per maza. noretu kad tai perleisciau su visom programom.......
o siaip tai mes ieskom to tokio didesnio neduztamo ir vandeniui atparaus. girdejau kai kuriuose web parduotuvese nuolaidos. jei kas turit gera web sopa nusiziureje, tai parasykit. jei imanoma bus parsisiusti tai galima butu zupirkti nemazai
Papildyta:
QUOTE(simsi @ 2008 05 04, 19:59)
Ar turit kas nors FISHER PRICE skaitmeninį fotoaparatą?
Apsaugoti nuo smugiu ir dregmes. Komplekte instrukcija ir usb laidas.
user posted image
user posted image
user posted image

Dukrytė vis prašo mūsų skaitmeninio fotoaparato pafotografuoti, bet baisu duot kad nesudaužytų. Būtų įdomu išgirsti keletą atsiliepimų apie šį žaislą.


sitas tai labai geras, bet jus man parodikit webshopa kur galima nusipirkti ju pigiau. tuoj pat leksiu ir keleta uzsakysiu. nu kiek uzsakyti?????smile.gif
Atsakyti
Mes irgi neseniai isigijom FP vaikiska foto aparata, bet nuotrauku kokybe, deja, ir mane nuvyle... Kita vertus, gal nereik det per dideliu vilciu i vaikiska zaisliuka tongue.gif o vaikui tai labai patinka, kai tik kur einam visada nesasi, viska bando nufotografuot, dar ir mamai liepia papozuot kartais tongue.gif
Atsakyti
as irgi nupirkau dovanu savo dukrai fp fotoaparata, kiek telpa nzn (skelbia iki 500) nuotraukos fotike atrodo neryskios, fotografuoja su blicu, bet kartais jo ir nebuna. i kompiuteri isikelia be jokiu problemu (usb laidu) nereikejo nieko instaliuoti.
jeigu kam aktualu, galesiu ikelti pora nuotrauku, nors kompe atrodo siek kitaip
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

Atsakyti
QUOTE(loretasb @ 2010 09 01, 10:13)
as irgi nupirkau dovanu savo dukrai fp fotoaparata, kiek telpa nzn (skelbia iki 500) nuotraukos fotike atrodo neryskios, fotografuoja su blicu, bet kartais jo ir nebuna. i kompiuteri isikelia be jokiu problemu (usb laidu) nereikejo nieko instaliuoti.
jeigu kam aktualu, galesiu ikelti pora nuotrauku, nors kompe atrodo siek kitaip


Loreta, įkelkite foto.. galvoju dukrytei dovanot FP fotoaparatą, bet jei nuotraukos nekokios, gal neišlaidaut?
Atsakyti
mes irgi norime sunui nupirkti FP fotoaparata, bet idomu kaip ten su nuotraukyciu kokybe g.gif
gal kas galetu ikelti kaip pavyzduka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2010 10 17, 12:15)
mes irgi norime sunui nupirkti FP fotoaparata, bet idomu kaip ten su nuotraukyciu kokybe g.gif
gal kas galetu ikelti kaip pavyzduka 4u.gif

ir man butu idomu kaip tu nuotrauku kokybe 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(sandrixxx @ 2010 10 17, 12:15)
mes irgi norime sunui nupirkti FP fotoaparata, bet idomu kaip ten su nuotraukyciu kokybe g.gif
gal kas galetu ikelti kaip pavyzduka 4u.gif

nupirkau aš šį fotiką, tačiau dar stovi spintoj, laukiam progos biggrin.gif bet pati išbandžiau smile.gif na, stebuklingų foto nesitikėjau,tai ir nenusivyliau smile.gif įkeliu kelias, na, bet šiaip pats fotikas turi daug pliusų: man visai patiko tai kad gali peržiūrėt foto ekranėlyje, jas galima iškart ir ištrynt, telpa daug foto, ir aišku super kad atsparus smūgiams. vaikui pažaist bus super wub.gif o rimtesnėms foto juk kiekvienas turim normalų fotiką 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Na bet mamytes, juk cia zaislas, o jus norit kokybisko fotoparato uz vaikiska kaina ax.gif turim mes ju gal trys ... turim FP turim BARBE ir Hanos Montanos, taip pat turim kamera vaikiska, tai is visu siu labiausiai patinka videokamera..ji ir filmuoja ir fotografuoja, idedi sd kortele tai vietos daugiau ir pafilmuot laiko daugiau, ir per TV paziuret ... na as jei pirkciau vel..tai tik kamera thumbup.gif o kokybes ir nenoriu nerealios, nes kaip ne kaip cia vaikiski daiktai, o vaikui svarbu procesas
Atsakyti