Įkraunama...
Įkraunama...

~~~Snaigių nėrimo schemutės~~~

Kas suprantat, gal galit man paaiskinti kaip antros snaigutes ketvirta eilute nerti? NUo ko pradeti? As ir taip, ir taip bandau, bet nesigauna man kazkodel g.gif

user posted image
Atsakyti
4 eilutė, virš širdelės, ten paprasta - tik žemi jungiamieji stulpeliai ir pynutės kilpos. Ar tau nesigauna širdutė? Ji neriasi 3-ioj eilėj, apnėrinėjant tą a la žvaigždutę..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2009 11 12, 09:54)
4 eilutė, virš širdelės,  ten paprasta - tik žemi jungiamieji stulpeliai ir pynutės kilpos. Ar tau nesigauna širdutė? Ji neriasi 3-ioj eilėj, apnėrinėjant tą a la žvaigždutę..



Taip, sirdute nesigauna. Trecioj eilej? Galvojau, kad ketvirtoj g.gif Reiks isardyti truputi snaiges ir bandysiu trecioj eilej sirdutes nerti. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, širdutės centriukas (iš 6 kilpų) padaromas neriant 2 eilę, nuo žvaigždutės viršūnės, o 3 eilėj nuo tos viršūnėlės jau kylam ir darom širdutę.
Atsakyti
Aš čia skaitinėju, kaip visos neriate, klausinėjate, dalinatės patarimais ir taip smagu širdelėje, net pradėjau įsivaizduoti, kad reikia kaip per filmus rodo, pasidaryti darbščiųjų būrelių vakarus. Smagu būtų jei turėtume galimybę visos kur nors kartą per savaitę susirinkti, tuomet begerdamos arbatėlę nertume, pliurptume visokiom temom ir dalintumėmės patirtimi.
išsisvajojau ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Gal ir nieko butu, bet visi is skirtingu miestu, tai jauciu sunku butu susitikti visoms vienoje vietoje ax.gif

P.S. Vargais negalais nuneriau ta snaige su sirdelem, bet sleivoka gavosi... Per sudetinga man ta schemute. Kai krakmolinsiu antra snaigiu paertija, ikelsiu parodyti.
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2009 11 13, 00:42)
Aš čia skaitinėju, kaip visos neriate, klausinėjate, dalinatės patarimais ir taip smagu širdelėje, net pradėjau įsivaizduoti, kad reikia kaip per filmus rodo, pasidaryti darbščiųjų būrelių vakarus. Smagu būtų jei turėtume galimybę visos kur nors kartą per savaitę susirinkti, tuomet begerdamos arbatėlę nertume,  pliurptume visokiom temom ir dalintumėmės patirtimi.
išsisvajojau ar ne? blush2.gif


o as manau, kad tai labai gera mintis. tikrai, smagu butu ir gyvai kitu darbelius pamatyti, pasikonsultuoti, ir maloniai kelias valandeles panerti:)

aquilatel, na na ir kas kad is skirtingu. manau bendraminciu atsirastu tiek vienam, tiek kitam mieste. kas nori ir gali atvaziuoja i kita miesta wink.gif svarbiausia noras. o vietos susitikimam tikrai yra. siai dienai yra visokiu klubeliu, kur uz simbolini mokesti galima susibegti prie stalo wink.gif kalbu apie Vilniu.

Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2009 11 12, 23:42)
Aš čia skaitinėju, kaip visos neriate, klausinėjate, dalinatės patarimais ir taip smagu širdelėje, net pradėjau įsivaizduoti, kad reikia kaip per filmus rodo, pasidaryti darbščiųjų būrelių vakarus. Smagu būtų jei turėtume galimybę visos kur nors kartą per savaitę susirinkti, tuomet begerdamos arbatėlę nertume,  pliurptume visokiom temom ir dalintumėmės patirtimi.
išsisvajojau ar ne? blush2.gif

pas mus kaimuky yra toks kaip burelis smile.gif mokino riešines gaminti,apvelti muila,dabar karpysim karpinius kaledinems atvirutems,enrsim snaiges ir sages is karoliuku gaminsim.va tokie planai iki kaledu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 11 13, 14:54)
pas mus kaimuky yra toks kaip burelis smile.gif mokino riešines gaminti,apvelti muila,dabar karpysim karpinius kaledinems atvirutems,enrsim snaiges ir sages is karoliuku gaminsim.va tokie planai iki kaledu smile.gif



noriu ir aš tokiam kaimuky gyventi ax.gif
Atsakyti
sveikos auksarankes ! perverciau visas temas kur tik radau kazka panasaus i angeliukus radau 2 fantastisko grozio angelus, bet be schemu ir net nezinau nuo kurio galo juos pradeti megzti gal kuri turit schema ar galit paaiskinti kaip juos megzti blush2.gif
tik va beda nemoku ideti nuotrauku blush2.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Olaiva, apie koki cia kaimuka sneki? Kartais ne apie agurku miesteli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivosh @ 2009 11 13, 21:28)
sveikos auksarankes ! perverciau visas temas kur tik radau kazka panasaus i angeliukus radau 2 fantastisko grozio angelus, bet be schemu  ir net nezinau nuo kurio  galo juos pradeti megzti  gal kuri turit schema ar galit paaiskinti kaip juos megzti blush2.gif
tik va beda nemoku ideti nuotrauku  blush2.gif  blush2.gif  doh.gif



Angeliuku ir as nemoku ax.gif
Atsakyti