Įkraunama...
Įkraunama...

Apklausa

Apklausa: ar mūsų vienišumą įtakojo tai kokioje šeimoje užaugome? (161 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Neseniai teko girdeti, kad isaugusiu nepilnose seimuose mergaiciu likimai nvisada gerai susiklosto, kad jos daznai suprojektuoja seimos, kurioje uzaugo pacios, modeli savo gyvenimui. Butu labai idomu suzinoti, ar tikrai taip yra g.gif

As asmeniskai pagimdziau nesantokoje ir uzaugau seimoje, kur tevai issiskyre, kai man buvo 5-ri sad.gif
Atsakyti
aš irgi augau su patėviu, kurio po šiai dienai nekenčiu bash.gif ir pagimdžiau nesantuokoje sad.gif
Atsakyti
Mano tevai issiskyre, kai buvau paaugle.Iki siol jie oficialiai skyrybu neiformino...
Pagimdziau seimoje.Manau, turejo mano skyryboms itakos ir tai, kad mano tevai issiskyre verysad.gif .Ir taip pat tempiu guma su oficialiom savo skyrybom.Kodel? Nezinau....Vis kazko laukiu, nors ir nera ko, blaiviai mastant...Gal nesamoningai kopijuoju tevus?... g.gif
Atsakyti
As uzaugau seimoje, kur tevai ir dziaugsme ir varge kartu, va...
Nezinau, kiek tai itakoja, bet as rinkausi vyra, visiskai nepanasu i savo teva (jis labai seslus ir ramus), o issirinkau dideli aktyvista- visom prasmem doh.gif ir visai ne seimos zmogu...
Na, dabar jau pasimokiau...mano draugas dabartinis-tikra mano tevo kopija tongue.gif
Atsakyti
Aha, mano vyras irgi i mano teva panasus...
Tevas irgi lakste, ziliojo...A atrode ramutis, caca toks lyg ir...
Susitupejo jis, kai anukas gime-va dabar jis tikrai pavyzdingas senelis doh.gif
Tai gal ir mano vyras link 50 m.pataps toks, gal nesiskirti, palaukti? g.gif tongue.gif
Atsakyti
Pagimdžiau santuokoje, užaugau pilnoje šeimoje, užtat skyrybos man buvo visiškai nesuprantamas dalykas, man buvo natūralu mtyt, kad jų nėra. mano vaikams taip deja nebus sad.gif
Atsakyti
Sveikutes biggrin.gif

As gimdziau ne santuokoje sad.gif mano teveliai dar gyvena kartu, taciau niekada gerai nesutare...del vaiku gyveno blink.gif tad kazkaip ir as galvojau (o gal ir nusiteikiau), kad man negali is kart pasisegti susirasti super vyro, su kuriuo gyvenciau ilgai ir laimingai schmoll.gif nors beje ex buvo labai panasus i mano teti doh.gif
Atsakyti
Gimdžiau nesantuokoje, užaugau pilnoje šeimoje, kurioje tikrai buvo mylimi visi šeimos nariai. Tiesa, mano tėtis mirė, kai man buvo 16.
Visi mano draugai yra kažkiek panašūs į tėtį arba į brolį, bet iš tiesų nemanau, kad mano vaiko gimimas yra kažkokia pasąmonės pasekmė. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Die @ 2005 10 26, 12:52)
Aha, mano vyras irgi i mano teva panasus...
Tevas irgi lakste, ziliojo...A atrode ramutis, caca toks lyg ir...
Susitupejo jis, kai anukas gime-va dabar jis
tikrai pavyzdingas senelis  doh.gif
Tai gal ir mano vyras link 50 m.pataps toks, gal nesiskirti, palaukti? g.gif  tongue.gif


Tai turbut turi nebloga pagalbininka ir tavo vaikuciu drauga, t.y. seneli smile.gif
Kam lemta ivykti, tas ivyks, taciau kaip sako kinai reikia gyventi dabartimi, o ne ateitimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 10 26, 13:19)
Gimdžiau nesantuokoje, užaugau pilnoje šeimoje, kurioje tikrai buvo mylimi visi šeimos nariai. Tiesa, mano tėtis mirė, kai man buvo 16.
Visi mano draugai yra kažkiek panašūs į tėtį arba į brolį, bet iš tiesų nemanau, kad mano vaiko gimimas yra kažkokia pasąmonės pasekmė. schmoll.gif



tai kad pas tave jokios pasamones ir nera - tu uzaugai pilnoje seimoje, iki 16-kos metu (kai mire tavo tevas) jau buvai "uzaugusi" mergina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktute: 26 spalio 2005 - 13:30
QUOTE(katuka @ 2005 10 26, 13:19)
Gimdžiau nesantuokoje, užaugau pilnoje šeimoje, kurioje tikrai buvo mylimi visi šeimos nariai. Tiesa, mano tėtis mirė, kai man buvo 16.
Visi mano draugai yra kažkiek panašūs į tėtį arba į brolį, bet iš tiesų nemanau, kad mano vaiko gimimas yra kažkokia pasąmonės pasekmė. schmoll.gif



tai kad pas tave jokios pasamones ir nera - tu uzaugai pilnoje seimoje, iki 16-kos metu (kai mire tavo tevas) jau buvai "uzaugusi" mergina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shiaushia @ 2005 10 26, 14:29)
Tai turbut turi nebloga pagalbininka ir tavo vaikuciu drauga, t.y. seneli smile.gif
Kam lemta ivykti, tas ivyks, taciau kaip sako kinai reikia gyventi dabartimi, o ne ateitimi  biggrin.gif

Taip, tikrai taip, dabar senelis labai stengiasi ir myli anuka, rupinasi juo(ir manim ax.gif ),dziaugiuosi tuo.
Atsakyti