Įkraunama...
Įkraunama...

* Epilepsiukai *

Pas mus buna sekundiniai,miego metu nebuna.Na tokia jau liga,anksciau istysai budavo.Tai vaikas istysai verke nuo epi,dabar juokias.
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2009 11 29, 15:19)
Pas mus buna sekundiniai,miego metu nebuna.Na tokia jau liga,anksciau istysai budavo.Tai vaikas istysai verke nuo epi,dabar juokias.

O dieve kiek daug, juk smegenukai dega, ar dažnai keičia vaistus?

Merginos noriu paklaust, ar nė vienai nėra taip buvę, kad vaikas nevalingai pasituštintų? Man kažkodėl atrodo, kad tai dėl epi, bet medikai nesutinka g.gif atseit taip nebūna, bet va po pastarojo priepuolio kai padidino vaistų dozę, vėl dingo tie tuštinimosi priepuoliai, jau va beveik mėnuo kaip nėra, o anksčiau būdavo nuo 4-5 iki 12-16 per mėn. Nu kiek jo kas negydo nuo to niekas nepadeda, tik trileptalis g.gif , kodėl jie nesutinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 11 27, 20:02)
nu jums gerai, o mes už 60 kw butą 2 kambarių mokam 600 lt tik už šildymą žiemą, labai brangus šildymas kažkodėl pas mus unsure.gif
Papildyta:

miega Arminas kas dieną pietų miegą?mano Gabrielytė tai kas dieną miega, pati prašosi mirksiukas.gif

Labas rytas, iškilo klausimas, ar čia už vieną mėnesį be gyvatuko tik už šildymą 600 lt.??? Ir kokiam mieste tokie kosminiai mokesčiai?
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 11 30, 12:04)
Labas rytas, iškilo klausimas, ar čia už vieną mėnesį be gyvatuko tik už šildymą 600 lt.??? Ir kokiam mieste tokie kosminiai mokesčiai?

Noriu paklausti. Pildome prašymą dėl vaiko neįgalumo, prašyme klausia ar norite dalyvauti nustatant neįgalumą. Ar kuri dalyvavote ar tik pridavėte dokumentus ir viskas.
Atsakyti
Jei nedalyvausi, tada reikės visus dokumentus tvirtint pas notarą
Atsakyti
As visada dalyvauju ir nebuvo klausimo noryt, nenoryt. 4u.gif Tik aisku be vaiko,jie sake nereik jo uztenka kad tik as bunu.
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2009 11 29, 21:47)
O dieve kiek daug, juk smegenukai dega, ar dažnai keičia vaistus?

Merginos noriu paklaust, ar nė vienai nėra taip buvę, kad vaikas nevalingai pasituštintų? Man kažkodėl atrodo, kad tai dėl epi, bet medikai nesutinka g.gif  atseit taip nebūna, bet va po pastarojo priepuolio kai padidino vaistų dozę, vėl dingo tie tuštinimosi priepuoliai, jau va beveik mėnuo kaip nėra, o anksčiau būdavo nuo 4-5 iki 12-16 per mėn. Nu kiek jo kas negydo nuo to niekas nepadeda, tik trileptalis g.gif , kodėl jie nesutinka g.gif

Na mums padidina doze ir viskas filepsino,o lamiktalis jau ribose geriam.O vigabatrina reiktu bet Ligoniu kasos nesutinka,nes ir taip daug gaunam[jiems per brangiai kainuoja]mano nuomone.Nezinom kaip bus po nauju metu,kai tokia krize.Ar finansuos? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2009 11 30, 13:37)
As visada dalyvauju ir nebuvo klausimo noryt, nenoryt. 4u.gif Tik aisku be vaiko,jie sake nereik jo uztenka kad tik as bunu.

Pildant prašymą yra ten toks klausimėlis, gal neatkreipei dėmesio, aš buvau susigundžius dovanai nelakstyt, o išsiūst paštu, bet kai pasakė, kad turi patvirtint notaras kiekvieną lapą, tai kažkaip atšoko tas noras
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 11 30, 11:04)
Labas rytas, iškilo klausimas, ar čia už vieną mėnesį be gyvatuko tik už šildymą 600 lt.??? Ir kokiam mieste tokie kosminiai mokesčiai?

taip be gyvatuko ir be vandens vien šildymas 600 unsure.gif , už gyvatuką buvo dar 48, bet atsisakėm gyvatuko ir pasistatėm elektrinį, už jį mokam 10 lt per mėnesį, jei visą mėn. įjungtą laikom thumbup.gif Vievyje čia taip brangu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 11 30, 16:28)
taip be gyvatuko ir be vandens vien šildymas 600 unsure.gif , už gyvatuką buvo dar 48, bet atsisakėm gyvatuko ir pasistatėm elektrinį, už jį mokam 10 lt per mėnesį, jei visą mėn. įjungtą laikom thumbup.gif Vievyje čia taip brangu unsure.gif

kažkoks siaubiakas. Tai kieK už spalį atėjo, jei nešildė pilno mėnesio. kažkaiP neįtikėtina tokios kainos, SIAUBAS doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(geleta @ 2009 11 30, 14:28)
taip be gyvatuko ir be vandens vien šildymas 600 unsure.gif , už gyvatuką buvo dar 48, bet atsisakėm gyvatuko ir pasistatėm elektrinį, už jį mokam 10 lt per mėnesį, jei visą mėn. įjungtą laikom thumbup.gif Vievyje čia taip brangu unsure.gif

blink.gif blink.gif
aš už 3 kambarių butą nesumoku tiek, su elektra, šildymu, vandeniu ir kitais patarnavimais. Nuprotėti galima šildymo sezonu jums umn.gif:
Atsakyti
Jooo, kažkokia katastrofa.........
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 11 30, 16:40)
kažkoks siaubiakas. Tai kieK už spalį atėjo, jei nešildė pilno mėnesio. kažkaiP neįtikėtina  tokios kainos, SIAUBAS  doh.gif

spalį nepilną mėnesį šildė ir tik trup.šilti radiatoriai tai 250 tik už šildymą
Papildyta:
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 11 30, 16:43)
Sveikos,

blink.gif  blink.gif
aš už 3 kambarių butą nesumoku tiek, su elektra, šildymu, vandeniu ir kitais patarnavimais. Nuprotėti galima šildymo sezonu jums umn.gif:

su elektra dujom ir vandeniu netoli 1000 mum į mėnesį žiemą išeina unsure.gif
Atsakyti