Įkraunama...
Įkraunama...

* Epilepsiukai *

QUOTE(JulieTa @ 2010 01 10, 15:15)

zinai, uz tave nenuspresiu, bet tikrai manau neverta rizikuot  unsure.gif aisku, tavo pasirinkimas, bet... zinom ne viena atveji, kaip baigesi...  verysad.gif

kaip baigesi? noriu suzinot kuo daugiau info,kad sudeciau visus + ir - g.gif ir nezinau kuo pasikliauti, gi neurologai turetu patar neskiepyt, jie gi turetu zinot apie galimas pasekmes, tai kodel jie taip laisvai leidzia g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraB @ 2010 01 10, 14:03)
Sveikos mergaites ir vaikiukai,

Jungiames ir mes i Jusu buri, nors ir kaip skaudu tai bebutu. Mano maziukui jau 5 metai. Pirmas priepuolis buvo daugiau nei pries metus. Tyrimai nepatvirtino epi. Gydymo neskyre. Po daugiau nei metu miego metu apturejom antra, o po menesio - dar viena. Tyremes Klaipedoje, tik penktadieni vyras grizo is Kauno kliniku nuo prof. Endzinienes. Tyrimai vel nerodo nieko blogo. Bet, kadangi priepuolis jau trecias - israse mums vaistukus Convulex 50mg/ml. Taciau musu provincijoje vaistininke vietoj situ, idave Depakine. Ziuriu, kad jo koncentracija didesne 57,64mg/ml. Bijau pradeti vaikui duoti ..... aprasymas lyg ir toks pat, kaip ir Convulex. Galbut kazkas daugiau zino apie juos, ar jie analogiski?

aciu.

sveiki, jo ir mano žiniomis jie yra vienodi, nes mes pradžioje gėrėme convulex lašiukus, nes mažė nemokėjo praryti tabletyčių, o paskui, jau kokie 2 metai geriame depaciną
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2010 01 10, 15:47)
kaip baigesi? noriu suzinot kuo daugiau info,kad sudeciau visus + ir -  g.gif  ir nezinau kuo pasikliauti, gi neurologai turetu patar neskiepyt, jie gi turetu zinot apie galimas pasekmes, tai kodel jie taip laisvai leidzia  g.gif  g.gif  g.gif

todel, kad lt sistema tokia unsure.gif deja. uzsienyje zmones ramiai renkasi, susideda visus uz ir pries ir tik maza dalis skiepyje. pas mus mat kaip ir visada - viskas atvirksciai, taigi...
matai, mum ne nuo skiepo liga, nes neskiepitos mano merginos (mamos sirdis turbut jaute), jei Atene buviau paskiepijus, ji is kart butu mirus. taip sako medikai. nes jos organizmas labai labai jautrus tokiem dalykam... deja.
o neurologai lt, nenori kisti savo nuomones, bet jei pasakai, kad neskiepysi, tai nieko nesako blogo. neuprantu, kodel bijai neskiepyt. kad visi skiepyje, tai ir tau reikia? g.gif pasiskaityk daug literaturos yra internete mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

QUOTE(SandraB @ 2010 01 10, 13:03)
Taciau musu provincijoje vaistininke vietoj situ, idave Depakine. Ziuriu, kad jo koncentracija didesne 57,64mg/ml. Bijau pradeti vaikui duoti ..... aprasymas lyg ir toks pat, kaip ir Convulex. Galbut kazkas daugiau zino apie juos, ar jie analogiski?


As visgi bandyciau pasiskambint gyd, kad pasitikslint bent jau del dozes 4u.gif 4u.gif

QUOTE(ciku_caku @ 2010 01 10, 14:47)
kaip baigesi? noriu suzinot kuo daugiau info,kad sudeciau visus + ir -  g.gif  ir nezinau kuo pasikliauti, gi neurologai turetu patar neskiepyt, jie gi turetu zinot apie galimas pasekmes, tai kodel jie taip laisvai


As skaiciau keleta straipsniu (berods "tavo vaikas" ar "Mamos zurnalas"), tai ten gyd kategoriskai neigia, kad skiepai gli sukelt epi. Nors siaip as esu girdejus nemazai istoriju, kad po skiepu prasidejo epi ir p...Spresti tau paciai, beje internete gali susirast kiekvienos vakcinos aprasyma su - ir + mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(SandraB @ 2010 01 10, 13:03)
Sveikos mergaites ir vaikiukai,

Jungiames ir mes i Jusu buri, nors ir kaip skaudu tai bebutu. Mano maziukui jau 5 metai. Pirmas priepuolis buvo daugiau nei pries metus. Tyrimai nepatvirtino epi. Gydymo neskyre. Po daugiau nei metu miego metu apturejom antra, o po menesio - dar viena. Tyremes Klaipedoje, tik penktadieni vyras grizo is Kauno kliniku nuo prof. Endzinienes. Tyrimai vel nerodo nieko blogo. Bet, kadangi priepuolis jau trecias - israse mums vaistukus Convulex 50mg/ml. Taciau musu provincijoje vaistininke vietoj situ, idave Depakine. Ziuriu, kad jo koncentracija didesne 57,64mg/ml. Bijau pradeti vaikui duoti ..... aprasymas lyg ir toks pat, kaip ir Convulex. Galbut kazkas daugiau zino apie juos, ar jie analogiski?

aciu.

Sveika prisijungus console.gif
mes geriam konvulex bet KMUK skyriuje visada duoda depakine 4u.gif

QUOTE(geleta @ 2010 01 10, 15:08)
sveiki, jo ir mano žiniomis jie yra vienodi, nes mes pradžioje gėrėme convulex lašiukus, nes mažė nemokėjo praryti tabletyčių, o paskui, jau kokie 2 metai geriame depaciną


va va, atsakei į mano klausimą biggrin.gif jau su tuo sirupu, neimanoma prisiprašyti kad išgertų, sakiau prašysiu kad į tabletes keistų blush2.gif

mes jau beveik pasveikom, bet dar savaitėlę namie teks pasėdėti kol visiškai bus sveika.
Vilkra ne koki nauji žiuriu, bet gal visi metai bus geri, mes tikk po naujų lėkėm į priėmimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2010 01 09, 20:51)
vos neapalpau, atsiuntė pusbrolis nuorodą, rusijoj moteris pagimdė 10 sveikų vaikiukų iš karto svoris nuo 2,5 kg iki 3,2 visi išnešioti, 5 berniukai 5 mergytės, ta moteris niekad į genekologą nesikreipus, dėl to visiems buvo šokas, o vyras nualpo kai sužinojo ir pabėgo nuo tokios gausios šeimos, iki šiol jo niekas nematė lotuliukas.gif
Papildyta:

http://www.yapfiles....051378.flv.html
Papildyta:

galit pažiūrėti va lotuliukas.gif


oho čia tai geras blink.gif ir keista, kad tiek daug vaikų ir jie gimė tokie dideli blink.gif kaip spėt visus pamaitinti? doh.gif
Atsakyti
Aciu, mamytes, uz issakyta nuomone del Depakine ir Convulex vaistuku. Siandien susisiekiau su gydytoja, tai sake, kad jie analogiski, tik depakine skonis ne visiems vaikams tinka smile.gif del koncentracijos - paziurejau, kad dezuteje dozatorius yra ne ml, o mg. Tai mes ir gersime mg, kaip priskirta smile.gif Tai siandien vakare bandysim mazyte pirmaja doze.

Gal yra kokia mamyte, kuri augina vaikiuka, kai priepuoliai pasireiskia tik miego metu?

Stiprybes Jums visoms 4u.gif , nes man kazkaip sunku susitaikyti su ta ligele ....
Atsakyti
Labutis 4u.gif

doh.gif kaip vis didėja tas būrys mūsų ir mažai tokių vaikučių kuriuos galim sveikinti su pasveikimu verysad.gif


QUOTE(SandraB @ 2010 01 11, 09:27)

Gal yra kokia mamyte, kuri augina vaikiuka, kai priepuoliai pasireiskia tik miego metu?

Stiprybes Jums visoms  4u.gif , nes man kazkaip sunku susitaikyti su ta ligele ....


Mūsų merginai, tik miego metu ir per beveik keturiolika metų viso keturi priepuoliai doh.gif bet su savom pasekmėm, linkiu, kad jums išaugtų tos bėdos mirksiukas.gif

O susitaikyti nėra lengva, momentais būna susitaikau, momentais vėl šiaušiuosi kaip jūra per audrą doh.gif
Ir dabar jaučiu vėl reikia psihologo pagalbos man pačiai doh.gif , pastoviai pikta ant Ievos , pyktis ima , kad tokia didelė merga o protelis kaip penkiamečio, jokios atskomybės, jokios motyvacijos....... verysad.gif
Atsakyti
sveika sandra...mano mergaitei budavo priepuoliai tik miego metu ir labai tiksliai po valandos kai uzmiega ar sakykim i mokykla keldavos 7 ryto, tai visada valanda pries kelimasi.Jinai kazkokiu budu jausdavo priepuolio artejima visada pabusdavo ir spedavo mane pasaukti,budavo samoninga viska girdedavo matydavo ir atsimindavo,tik kalbeti negaledavo....jeigu turit kokiu klausimu klauskit,atsakysiu,gal kas pravers is musu patirties
Atsakyti
QUOTE(SandraB @ 2010 01 11, 10:27)
Aciu, mamytes, uz issakyta nuomone del Depakine ir Convulex vaistuku. Siandien susisiekiau su gydytoja, tai sake, kad jie analogiski, tik depakine skonis ne visiems vaikams tinka smile.gif del koncentracijos - paziurejau, kad dezuteje dozatorius yra ne ml, o mg. Tai mes ir gersime mg, kaip priskirta  smile.gif Tai siandien vakare bandysim mazyte pirmaja doze.

Gal yra kokia mamyte, kuri augina vaikiuka, kai priepuoliai pasireiskia tik miego metu?

Stiprybes Jums visoms  4u.gif , nes man kazkaip sunku susitaikyti su ta ligele ....

pas mus galima sakyt beveik visada miego metu būna, nuper kokius 2 mėn vienas kitas ir ne miego metu pasirodo bet pagrinde miego, o pas jus irgi miego metu?
Papildyta:
QUOTE(wiliuxe @ 2010 01 11, 15:13)
sveika sandra...mano mergaitei budavo priepuoliai tik miego metu ir labai tiksliai po valandos kai uzmiega ar sakykim i mokykla keldavos 7 ryto, tai visada valanda pries kelimasi.Jinai kazkokiu budu jausdavo priepuolio artejima visada pabusdavo ir spedavo mane pasaukti,budavo samoninga viska girdedavo matydavo ir atsimindavo,tik kalbeti negaledavo....jeigu turit kokiu klausimu klauskit,atsakysiu,gal kas pravers is musu patirties

o pas mus kai būna priep. vienas kitas nemiego metu, tai ji pašaukia mama greičiau man bloga, o kai miego metu tai nejaučia
Atsakyti
Sveikutės mamytės. Aš po atostogų 1 diena darbe tai nesidirba juodai blush2.gif .
Mums priepoliai irgi tik miego metu būdavo ir paryčiais (Rolando forma pripažinta),geriame ospalot, bet kadangi priepoliai nesibaigė padidino dozę. Tai dabar dienos metu tirpsta burna, ateina pas mus ir sako kad tirpsta o po to kuri laika nekalba nes negali pakalbeti. Greitai viskas praeina ir kaip niekur nieko. Nesuprantame ar čia tipo dabar tokia priepolių forma ar kažkas šalutinio prisidėjo. Iš tikro irgi galvojam ką daryti, reikės eiti pas gydytoja, turbūt jau skirs depakiną, nes toks pasiūlymas Endzinienės buvo jei kartosis priepoliai keisti vaistus.
Kuriuos dabar geriam, tai jie mažiausiai turi šalutinių pažymių, bet turbūt mums netinka verysad.gif . gal kas ergantis tokia forma irgi geria ospolot ar kokius kitokisu vaistus? O depakinas labai kenkia organizmui, jie jau stipresni skaitosi??
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2010 01 11, 16:11)
Sveikutės mamytės. Aš po atostogų 1 diena darbe tai nesidirba juodai  blush2.gif .
Mums priepoliai irgi tik miego metu būdavo ir paryčiais (Rolando forma pripažinta),geriame ospalot, bet kadangi priepoliai nesibaigė padidino dozę. Tai dabar dienos metu tirpsta burna, ateina pas mus ir sako kad tirpsta o po to kuri laika nekalba nes negali pakalbeti. Greitai viskas praeina ir kaip niekur nieko. Nesuprantame ar čia tipo dabar tokia priepolių forma ar kažkas šalutinio prisidėjo. Iš tikro irgi galvojam ką daryti, reikės eiti pas gydytoja, turbūt jau skirs depakiną, nes toks pasiūlymas Endzinienės buvo jei kartosis priepoliai keisti vaistus.
Kuriuos dabar geriam, tai jie mažiausiai turi šalutinių pažymių, bet  turbūt mums netinka  verysad.gif . gal kas ergantis tokia forma irgi geria ospolot ar kokius kitokisu vaistus? O depakinas labai kenkia organizmui, jie jau stipresni skaitosi??

mes gėrėme ospolot, bet jie mums netiko, o depaciną mes jau 4 metai geriam, bet lyg nekenkia, jokių šalutinių požymių nėrauser posted image
Atsakyti