Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Ledum @ 2009 12 02, 20:29)
Upe, o gal pasidalinsit iš kur kanapių sėklas perkat ?  4u.gif


Mačiau Delonoje, dar mačiau ūkininkų turguje (Ukmergės g.).

Ar kas nors bandėt kepti duonelę iš IKI Gurmanų pilno grūdo miltų duonai? Koks rezultatas? Nusipirkau šiandien ir galvoju, kas čia gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 01, 08:43)
jungiuosi ir aš prie jūsų kepėjėlių blush2.gif
mūsų duonkepė moulinex ow5003 xxl tuoj turėtų atkeliauti.kol kas skaitau temas apie duonos kepimą,pasižymiu kas svarbiau.o jau kai pradėsiu eksperimentuoti,tai turbūt n klausimų dar kils  doh.gif na bet niekas negimė mokėdamas...

mano Tokia

QUOTE(geneira @ 2009 12 02, 05:08)
Sweikutės
Kur visos?  g.gif nejaugi nebekepat duonelės? g.gif gal kas kokią skanią galėtų pasiūlyti?  ax.gif kepiau mamytės duonelę, paprastą batoną, majonezinę (su improvizacijom...), vaisinę... Vis galvoju raugą pasigaminti, tada gal didesnis duonelių pasirinkimas būtų  g.gif

Kepam kepam, tik per darbus neturiu kada prisijungti. Kaip tik dabar kepu itališką duonytę su parmažano sūriu kolkas mūsų mėgstamiausia 4u.gif

Labai noriu pamėginti lenkišką duonytę, gal savaitgalį paeksperimentuosiu.

Man ta duonkepė kaip stebūklas, negaliu atsidžiaugti, o vyras vis zyzia jei jau kepalas baigiasi, daarrrr blink.gif duonos nepirkau nuo tada kai turiu duonkepę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 02, 20:04)
Aš tai kasdien, net du kart dienon kepu, dar užsiciklinau ant avižinės, tai dvigubą porciją padarau ir pirmyn  blush2.gif
Aš kepiau bulvinė duona, skanumėlis  thumbup.gif

Sutinku, kad tikras skanumėlis!
Man kaime viena močiutė pasakojo, kas kepdami duoną, visada dėdavo ir bulvių košės. Taip ir aš dažnai kepu taip. Tiesa, bandžiau dėti ir iš pokelių, bet ne tas gaunasi. Jaučiasi sintetika.
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2009 12 02, 23:50)
čia  4u.gif

user posted image
būtent, pačioje parduotuvėje tų kanapių ir yra, tiek skrudintų, tiek ne. Gėris, ne parduotuvė. Daug ką tik iš ten perkuosi.


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Aš jau išsigandau prekių sąraše neradus. Bet tokio dalyko gal į sąrašus ir neįtraukia. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Junda @ 2009 12 03, 01:29)
Mačiau Delonoje, dar mačiau ūkininkų turguje (Ukmergės g.).

Ar kas nors bandėt kepti duonelę iš IKI Gurmanų pilno grūdo miltų duonai? Koks rezultatas? Nusipirkau šiandien ir galvoju, kas čia gausis smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Ačiū, Junda.
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2009 12 03, 08:49)
Sutinku, kad tikras skanumėlis!
Man kaime viena močiutė pasakojo, kas kepdami duoną, visada dėdavo ir bulvių košės. Taip ir aš dažnai kepu taip. Tiesa, bandžiau dėti ir iš pokelių, bet ne tas gaunasi. Jaučiasi sintetika.

Sveikutes biggrin.gif
o del ko dedama bulviu kose? gal del to kad nebutu labai trupanti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 12 02, 20:15)
būtum buvusi pas mane namuose liepos mėn, kai parsivežiau 50kg tik ką pagaminto šviežio salyklo, visi namai gira gira gira kvepėjo  lotuliukas.gif  kol merginos neatsiėmė jo

Tai jau tikiu ax.gif
Na, duonele skani gavos. Tik man ji tokia tvirta gavos. Foto tai ji tokia puresne atrodo... Kita karta reiks bandyt tesla skystesne biskeli padaryt... Bet salyklas yra geris thumbup.gif Gaila, kad musu saloj jo niekur ner pirkt... O kai uzklausa daviau i rusu kepykla, atsake, kad recepturos neisduoda biggrin.gif
Atsakyti
o tai kiek tu bulviu reikideti? 1 kokia? g.gif
Atsakyti
esu kepusi porą kartų duoną su bulve, tačiau kepiau orkaitėje, paskitinį kartą, tai pridėjau dar rūkytos dešrikės riekelių, tai vo sne tokia pica gavosi
thumbup.gif
vaizdinė medžiaga

receptuką radau "itališki valgiai" temoje,

Parasysiu focaccios (liet. gal fokacia ) recepta pagal kuri man labai skani ji gaunasi. Kiek bandziau pati geriausia
Teslai:
600g miltu (as naudoju specialius, bet tikriausiai ir su paprastais gautusi)
1 virta bulve
1 saukstas cukraus
1 saukstas stambios druskos
1 kubelis (24g) svieziu mieliu (as dedu 7g sausu)
60g alyvuogiu aliejaus
apie 1/5 litro silto vandens
Sumaisyti tesla ( ji nebus minkoma, skystesne) ir supilti i bleka, kuria reikia istepti tuo paciu alyvuogiu aliejumi. Virsu aptepti aliejumi, ir palikti valanda pakilti. Po to apibarstyti stambia druska, raudonelio prieskoniais, galima prideti alyvuogiu ar maziuku pomidoru prie tai isemus seklas ir iskepti.

Atsakyti
Vakarykstis mano sedevras,gal vaizdialias nekoks, bet skani
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2009 12 03, 13:48)
Vakarykstis mano sedevras,gal vaizdialias nekoks, bet skani


vaizdelis super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panterele35 @ 2009 12 03, 11:48)
Vakarykstis mano sedevras,gal vaizdialias nekoks, bet skani


o kame cia cinkelis tos teslos suraitymo? g.gif ko tai priduoda duonai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 12 03, 12:03)
o tai kiek tu bulviu reikideti? 1 kokia?  g.gif

Na, aš specialiai neverdu bulvių tam reikalui. Paprastai naudoju bulvių košę kai nebesusivalgo ir lieka nuo kokio nors pietų gaminimo. Ir dedu apie 2-3gerus v.š. Tik tada reikia apie 10ml sumažinti skysčius ir mažiau dėti druskos. Su bulvių košė duonelė gaunasi minkšta, visiškai netrupa ir malonaus skonio. Duonos skonį pagerina ir bet koks nuoviras nuo daržovių (pvz. bulvių, kopūstų)
Papildyta:
QUOTE(panterele35 @ 2009 12 03, 12:48)
Vakarykstis mano sedevras,gal vaizdialias nekoks, bet skani

Čia kaip supratau, jau pakilusi tešla yra padalijama į 4 dalis ir į kiekvieną įdėta įdaro, ar ne? Tik nesupratau ar čia duona ar keksas? Klok receptą!
Atsakyti