Įkraunama...
Įkraunama...

Kepam pačios skanią duonelę

QUOTE(Taurė @ 2009 12 09, 16:45)
Panos, kepam mes visos duonelę, o ką ant duonelės tepam ? Man užėjo stiprus noras pasigaminti sviestą pačiai. Jau sužinojau kokios grietinėlės reikia, tik sunku rasti ne per daug pasterizuotos, bet rasiu.
Dabar toks klausimas, gal žinote kokioje sviesto gaminimo stadijoje galima dadėti prieskonių ( česnakas ar krapai, ar šiaip prieskoninės žolelės). ?


Manau, kad paskutinėj stadijoj - kai jau formuoji gražų sviesto gabaliuką. Nes pamenu, kai vaikystėj pas močiutę mušdavom sviestą, tai gale dar jį reikia pamaišyt, paspaudyt, kad "vandens" pertreklius pasišalintų. O tada manau jau galima maišyt su prieskoniais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2009 12 09, 17:51)
Manau, kad paskutinėj stadijoj - kai jau formuoji gražų sviesto gabaliuką. Nes pamenu, kai vaikystėj pas močiutę mušdavom sviestą, tai gale dar jį reikia pamaišyt, paspaudyt, kad "vandens" pertreklius pasišalintų. O tada manau jau galima maišyt su prieskoniais cool.gif



Mano mama dar šaltu vandeniu keletą kartų praplaudavo, kol skaidrus vanduo pasidaro.
Atsakyti
perplauti butinai reik, nes paskui tas sviestas smirda karve ax.gif mano skoniui tai retas, kuris naminis sviestas buna skanus ir be to specifinio kvapo. as turbut miescione uzkietejus doh.gif

man pakanka pasidaryti prieskonini sviesta is paprasto parduotuvinio ax.gif
Atsakyti
Aš dar darau lydytą sūrelį. Labai greit suvalgomas jis pas mus.
http://forellesrecep...varskes-surelis
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 09, 18:38)
Aš dar darau lydytą sūrelį. Labai greit suvalgomas jis pas mus.
http://forellesrecep...varskes-surelis

Oho, koks įdomus ir skanus receptas. Rytoj pirksiu varškė ir išbandysiu su lašišą bigsmile.gif
Atsakyti
Radau youtube kaip daryti sviestą. Ten irgi plauna ilgai jį, o naminį labai mėgstu, priedo su skoniais visokiais.

Bandysiu ir aš tepamą sūrelį daryti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 09, 18:38)
Aš dar darau lydytą sūrelį. Labai greit suvalgomas jis pas mus.
http://forellesrecep...varskes-surelis

Aciu labai uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
o as darau toki tepini ant duoneles:
pakelis varskes,idedu grietines,3 skilteles cesnako,truputi druskytes,naminiu prieskoniniu zoleliu dziovintu(bazilikas,mairunas...).viska su blenderiu sutrinu,ir tada tepames ant duoneles thumbup.gif

pradzioj ant namines duoneles nusipirkau tepamo surelio su lasisa,kumpiu,tai taip susigadinom apetita schmoll.gif neskanu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2009 12 09, 19:38)
Aš dar darau lydytą sūrelį. Labai greit suvalgomas jis pas mus.
http://forellesrecep...varskes-surelis


Ačiū už receptą, aš jau dabar darau ir ryt ryte skanausim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2009 12 09, 21:18)
o as darau toki tepini ant duoneles:
pakelis varskes,idedu grietines,3 skilteles cesnako,truputi druskytes,naminiu prieskoniniu zoleliu dziovintu(bazilikas,mairunas...).viska su blenderiu sutrinu,ir tada tepames ant duoneles thumbup.gif

pradzioj ant namines duoneles nusipirkau tepamo surelio su lasisa,kumpiu,tai taip susigadinom apetita schmoll.gif neskanu schmoll.gif

Nieko, duona čia tik pradžia, po to atsisakysite sausainių, pyragų, jogurtų, dešrų...viską darysit patįs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 12 09, 17:46)
perplauti butinai reik, nes paskui tas sviestas smirda karve  ax.gif mano skoniui tai retas, kuris naminis sviestas buna skanus ir be to specifinio kvapo. as turbut miescione uzkietejus doh.gif

man pakanka pasidaryti prieskonini sviesta is paprasto parduotuvinio  ax.gif

drinks_cheers.gif Ir man taip pat - naminis retai patinka, o parduotuvinis su prieskoniukais thumbup.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2009 12 09, 23:35)
Nieko, duona čia tik pradžia, po to atsisakysite sausainių, pyragų, jogurtų, dešrų...viską darysit patįs  thumbup.gif

biggrin.gif biggrin.gif

Šiandien kepėm keksą ir aptepliojom va tokia glazūra. Nuotraukos neturiu - nespėjau fotiko į rankas paimt - gražuolis keksas dingo biggrin.gif Ryt vėl kepsiu, fotiką pasiruošiu iš anksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 12 09, 17:46)
perplauti butinai reik, nes paskui tas sviestas smirda karve  ax.gif mano skoniui tai retas, kuris naminis sviestas buna skanus ir be to specifinio kvapo. as turbut miescione uzkietejus doh.gif

s kaimiska dar dar, o va mano vyrija anei per kur... net jei i bulviu kose ideta naminio sviesto viskas nevalgo doh.gif pyraguose tik nesuseka hihihi.gif tai kai turiu (tetute mano pasistengia del musu wub.gif ) dazniausiai pyraguose suslepiu doh.gif doh.gif

LUNG pas tave koks pagausejimas prekyvietej, ana kart vaziavau 2 mergeles naujas radau 4u.gif
Atsakyti