Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kas bandėt Tenderline pleistrus?

Ar kas jau bandėt dabar taip reklamuojamus Tenderline pleistrus nuo strijų, celiulito, raukšlių, nagus stiprinantį? Ar tikrai jie, kaip reklamuojama, daugeliu atveju pranašesni ir efektyvesni už kremus? Ir kokia jų kaina?
Atsakyti
as apie tokius negirdejau schmoll.gif ir kur gi jie reklamuojami ax.gif
Atsakyti
As vienam zurnale irgi maciau tos pleistrus,bet manau kad tai nesamone ar bent jau nereikia tiketis akivaizdaus poveikio ax.gif
Atsakyti
Jei išbandysite, tai butinai parašykite poveiki.
Atsakyti
QUOTE(RuBy^ @ 2005 11 06, 22:15)
Jei išbandysite, tai butinai parašykite poveiki.


Aha, man taip pat labai smalsu ax.gif Bet, atsižvelgiant į tai, kad tema užvesta senokai, o rašo mažai kas, tai, tikriausiai, arba jie nieko verti, arba dar niekas nespėjo išbandyti g.gif
Atsakyti
O kokios tu pleistriuku kainos? 4u.gif
Visai idomu butu pasikaityt apie poveiki naguciams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2005 11 07, 23:08)
O kokios tu pleistriuku kainos?  4u.gif
Visai idomu butu pasikaityt apie poveiki naguciams  ax.gif

O man nuo striju reikia. Davai darom zygi i vaistines ir klausiam, kokia kaina. Reklamuoja tai kaip stebuklingus smile.gif smile.gif
Atsakyti
o cia apskrutai kas? nesu susidurusi su ta reklama?
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 11 08, 10:42)
o cia apskrutai kas? nesu susidurusi su ta reklama?

Per TV laidas visokias reklamuoja. Ten tipo užsilipini ant nagų, kol išgeri rytinę arbatą palaikai ir nuimi. Ir taip kasdien ar pan. Ir tipo tada nagai pasidaro stiprūs gražūs ir žinot kaip ten reklamuoja biggrin.gif Tas pats su celiulito ir strijų pleistrais - aceit užsilipini kasdien ir ten po mėnesio ar kada rezultatų reikėtų tikėtis. Į tą pleistrą sako prikrovę visokių veiksmingų medžiagų ir jos veikia (po kontraceptinių pleistrų visai tikiu).
Įdomu ar anticeliulitiniai veikia.. blush2.gif
Atsakyti
Reklauoja tai kaip stebuklingus... As uzklausiau kazkurioj temoj ( cia forume ), tai man atsake, kad tai tik reklama, nors isbandziusiu nebuvo. Bet as tai noreciau pabandyti, idomu, kaip ten kaina....
Atsakyti
sveikos, zinot nusipirkau pleistrus nagams, na, man tai jie patiko, visai nieko, poveikis jau yra, beje, as dabar laukiuosi antro vaiko, labai noreciau isbandyti pleistra nuo striju, nes kaip buvau nescia su pirmu, labai dau striju atsirado, bet dabar negaliu vartoti, perskaiciau, kad nescioms negalima. Mano sesuo bando klijuoti, naudoja jau antra menesi, sako, kad jai padeda.
Gal dar kas isbandete tuos pleistrus nuo striju????????
sako, efektyvu, tikrai noresiu issinaikinti strijas
Atsakyti
laba, as bandziau Tenderline nuo celiulito, klijuoju jau praktiskai visa menesi, jega!!!!!! nors sako, kad vieno menesio neuztenka, tipo poveikis po keliu menesiu, bet man jau yra, tikrai gumbeliu sumazejo....rekomenduoju. Gal kas nuo rauksliu bandete, girdejau gana efektingai rauksles sumazina
Atsakyti