Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kas bandėt Tenderline pleistrus?

QUOTE(gradelis @ 2005 11 15, 18:26)
laba, as bandziau Tenderline nuo celiulito, klijuoju jau praktiskai visa menesi, jega!!!!!! nors sako, kad vieno menesio neuztenka, tipo poveikis po keliu menesiu, bet man jau yra, tikrai gumbeliu sumazejo....rekomenduoju. Gal kas nuo rauksliu bandete, girdejau gana efektingai rauksles sumazina

O kainos, kaainos kokios??? blush2.gif
Atsakyti
o idomu, nuo tinginiavimo ar blogos nuotaikos pleistru dar negamina? labai noreciau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip, kiek gi kainuoja? Man nuo striju ziauriai reikia....
Atsakyti
klausiau vaistinese apie pleistrus, tai nuo 30 iki 40 lt. visai nieko.
Zinot tinginyste ne tik mazus aplanko, gerai butu kokia priemone nuo jos israsti...
Atsakyti
Mačiau reklamą supermamoj apie šiuos pleistrus. Truputį skaičiau. Labiausiai sudomino pleistras nuo strijų, nes visas mano užpakalis strijuotas nuo per greito svorio metimo. Dar įdomu nagų pleistras. Kiek jie kainuoja gal žinot? Ar veiksmingi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2005 12 04, 15:53)
Mačiau reklamą supermamoj apie šiuos pleistrus. Truputį skaičiau. Labiausiai sudomino pleistras nuo strijų, nes visas mano užpakalis strijuotas nuo per greito svorio metimo. Dar įdomu nagų pleistras. Kiek jie kainuoja gal žinot? Ar veiksmingi? g.gif


Jau kiek anksčiau teiravausi supermamų apie šiuos pleistrus http://www.supermama...opic=51564&st=0.
Gal kas bus naudinga 4u.gif
Atsakyti
Peržvelgiau pirmus 2 psl o toliau ir patingėjau, atsiprašau doh.gif
Atsakyti
Kad is keliu lapu tik paistees ir gradelio atsiliepimai yra, bet jeigu saziningai - man jie dirbtinai atrodo, paziurekite, kiek tie asmenys zinuciu parase: vienas - 1 , kitas - 4. Itariu, kad tie patys gamintojai registruojasi ir bando prastumt savo produkta taip rasydami user posted image

Kazkaip manau, kad ten daug daug reklamos, o veikimo - pšššššš... user posted image
Atsakyti
As nelabai linkusi tiketi tokiais dalykais.
Atsakyti
QUOTE(gradelis @ 2005 11 16, 18:48)
klausiau vaistinese apie pleistrus, tai nuo 30 iki 40 lt. visai nieko.
Zinot tinginyste ne tik mazus aplanko, gerai butu kokia priemone nuo jos israsti...


O tai cia koks kiekis? Cia uztenka visam tam ciklui, ar tik vienas tiek kainuoja?
Atsakyti
sveikos, na aš tikrai bandžiau pleistrus nagams stiprinti, man tikrai jie padejo, nes po pirmo vaiko gimdymo ir maitinimo, nagus turejau tragiškus. Dabar laukiuosi antro, tai nieko nenaudoju, nors domejausi apie pleistrus nuo strijų, net skambinau į ta firmą, kalba gražiai ir patikimai, tik va,nežinau kas bandė ar jie irgi tokie veiksmingi kaip ir nagams?????
Atsakyti
O kaip ten tie nagu pleistrai? Uzsiklijuoji ir laikai kiek? Kaip jie atrodo? Tik namie naudojami, ar ir i gatve nebaisu iseit? smile.gif
Kokia kaina?
Kuriam laikui uztenka?

Nemanai, kad nagai ir savaime po gimdymo susitvarke, o tie pleistrai - tera placebo smile.gif
Atsakyti