Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kas bandėt Tenderline pleistrus?

QUOTE(Shindila @ 2005 12 18, 15:13)
na kaip sakoma geras daiktas nera pigus.. O jei jau cia vaizduoja kaip kokia revoliucija tai tuo labiau.. biggrin.gif


Sveikos visos smile.gif,

Nagi uztikau as netycia reklama apie tuos pleistrus nagams... o nagai pas mane pastaruoju metu... nebeturiu ko griebtis. Na ir nusprendziau pabandyti sita priemone. Nusipirkau vakar (Karoliniskese Norfoje Farma vaistineje - 30.43 - brangiau kokiu litu, nei cia buvo rasyta).
Na, sakykit ka norit, bet poveikis yra (tik reikia labai ramiai ta laika leisti, kol pleistrai uzklijuoti, nes jie taip pusetinai prilimpa) - patys nagai sulygejo, ten kur buvo susisluoksniave, kazkaip labiau susiglaude sluoksniai. Manau, ne veltui pinigus isleidau, po dar keliu kartu, tikiuosi jau ir didesni rezultatai matysis smile.gif. Gal yra ir veiksmingesniu ar pigesniu priemoniu (gaila, as ju nezinau unsure.gif ), bet sita irgi ne prasta, nenusivyliau thumbup.gif

Parasysiu po dar keliu seansu, kaip mano naguciai laikosi smile.gif
Atsakyti
Na, kas bandot nuo striju, parasykit, kaip ten poveikis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, nagams ir as bandziau, labai patiko, tik dabar laukiuosi antro, tai nieko nenaudoju, bet labai domina nuo striju, po pirmo gimdymo ju turiu begales ir negano to, dabar naujos atsiranda. verysad.gif
gal kas ka patartu kaip su jomis kovoti, sako, kad tie pleistrai labai padeda
Atsakyti
nestuke.gif
Man tai labai padejo frei ol aliejukas, tepiau visa nestuma ir po to dar patepu, puikus efektas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgit @ 2006 01 05, 17:21)
nestuke.gif
Man tai labai padejo frei ol aliejukas, tepiau visa nestuma ir po to dar patepu, puikus efektas. bigsmile.gif


Jis taip ir vadinas ? Kokios firmos ir kiek kainuoja g.gif
Nes žiūriu strijų neišvengsiu doh.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Tai gal kas nors iš jūsų pabandė visą pleistrų procedūrą praeiti? Juk iš vieno pabandymo nieko negali spręsti. Kai aš pasiimu kokį kremą, tai man pirmas mėginimas taip pat būna liuks, o po to.... doh.gif Tai gal ir su pleistrais tas pats?
Atsakyti
QUOTE(jurgit @ 2006 01 05, 18:21)
nestuke.gif
Man tai labai padejo frei ol aliejukas, tepiau visa nestuma ir po to dar patepu, puikus efektas. bigsmile.gif

Man jis nelabai g.gif
Atsakyti
na as ilgai dvejojusi nusprendziau isbandyt pleistra nuo striju, siandien nusipirkau, tik nera aprasymo kaip tiksliai tuos pleistrus klijuoti... sad.gif
Atsakyti
Dar kazkur girdejau,kad padeda saltalankiu aliejus,gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 02 02, 16:11)
Dar kazkur girdejau,kad padeda saltalankiu aliejus,gal kas bandet?




nuo striju? o kur jo gauti?
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra @ 2006 02 03, 10:58)
nuo striju? o kur jo gauti?

Manu vaistinese yra ( bent jau anksciau budavo, nes mano mama del kazko pirkdavo, tik nepamenu, del ko)
Atsakyti
na del naguciu tai nezinau gal ir padeda,bet nebukit reklamos aukomis ir nepirkit nuo striju,nes yra didziausia nesamone,kad jas galima isnaikinti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti