Įkraunama...
Įkraunama...

Kai mamai baigiasi kantrybė..

QUOTE(ispanija650 @ 2009 05 18, 16:49)
ir tada as jai iskart dejau i uzpakali uz tokius darbus.o ka jus butumet dariusios?nejaugi aiskintumet ramia forma kai pats vaikas tau ragus atstato kurie duria...

Bet juk vadinasi tas dejimas i uzpakali nieko nekeicia, nes vaikas vis tiek kartas nuo karto kazka daro tai, uz ka jus jai duodate i uzpakali...........
....o kitu metodu nenusiteikusi isbandyti, ar cia tik vienas priimtinas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 18 gegužės 2009 - 16:23
QUOTE(ispanija650 @ 2009 05 18, 14:16)
aisku kad ir musti nepatogu prie kitu zmoniu ten tik pliaukstelejimas per uzpakali  seip vadinasi nes su dirzu nemusu vaiko tik su ranka uzduodu bet kai ji vaiksto su pampersu tai nemanau kad jai ir skauda tik verkia nes zino kad tai darau jei ji blogai padare o blogiausiai tada kai uzduodu per uzpakali o ji tada neaprimsta o dar daugiau isisisiauteja ir pradeda mest ant zemes viska man i ranka kasti ir pan.jus galvojat kad as musu ir man negaila nesu be jausme kazkokia bet jau nebematau kaip kitaip elgtis... verysad.gif


Juk matot, mušimas, net jei tai būtų "tik" plekštelėjimas, NEPADEDA.
Toks mažas vaikas, kaip jūsų, tikrai nezyzia, neverkia ir blogai nesieigia BE PRIEŽASTIES.
Štai jums auksine taisyklė - atraskit PRIEŽASTĮ ir ją pašalinkit.. viskas.
Su meile. Kaskart... Taip, kantrybės reikės daug daug daugiau, bet ir pati pasijusit tikrai geriau. Kiekvienai mamai skaudu bausti savo vaiką, tai auginkim juos taip, kad to neprireiktų.
Atsakyti
Jus minejot, kad pliaukstelik per uzpakaliuka, o ji tada daugiau isisisiauteja ir pradeda mest viska ant zemes ir pan.,bet taip gali buti pasaka begalo,kiek Jus subarsti tiek ji taip atkersys metydama daigtus unsure.gif
tai pabandykit nereguoti, numete pirma karta jei imanoma atsistokit ir nueikit, bent jau as taip darau, kai dukryte supykus nukrenta ant pilvo ir verkia, as nusisuku ar nueinu, ji tik strykt ant koju ir jau viskas baigta, kartais ir ilgiau paguli viena, pagalvoja, o paskui ziurek ir uziszaidzia su kuom nors, man kolkas toks budas padeda
Atsakyti
Bet juk vadinasi tas dejimas i uzpakali nieko nekeicia, nes vaikas vis tiek kartas nuo karto kazka daro tai, uz ka jus jai duodate i uzpakali...........


ji galoma sakyti uz visus blogus darbelius savo gauna i uzpakali arba lieka aprekta nes jau man nebera kantrybes su ja zinokit jus pamatytumet kas pas mane per dukryte tai nemanau ar susitvarkytumet.draskosi kandziojasi,bet nesimusa smile.gif isdykauja,ima ko negalima,as zinau kad tokia gal ir ne pas mane viena,bet man sunkulabai su ja as per diena taip isvargstu jog atrodo dirbus buciau kiaura diena fizini ir protini darba. doh.gif jus turbut galvojat kad as tik ja musu ir nieko daugiau jog esu bloga mama bet taip nera as su ja ir kalbu mes ir zaidziam kartu ir valgyt darom ir rubus dziaunam,bet ir pasipykstam daznai.as teisybe pasakius matau ir savyje problema nes nemoku tvardytis.is tikro buna dienu kai ji padaro kazka blogo o as nieko nebesakau jai tik iseinu ir apsiverkiu nes galvoju kokia as esu beviltiska mama.. verysad.gif
Atsakyti
nesat Jus tokia bloga, beviltiska kaip sakot, ir niekas nesmerkia, cia tik nuomones, patarimai smile.gif
Atsakyti
o jūs nenorėtumėt nueit pas psichologą ar į kokius kursus?
Atsakyti
Mielos mamos, ka darote kai jums baigesi kantrybe, o jusu dvimetis pyplys inirtingai jus erzina ir surengia Oskaro verta pasirodyma? g.gif Viena karta emiausi dirzo...
Atsakyti
Diržo ėmimasis nieko gero neduoda. Jo ėmėtės ne vardan auklėjimo, o tik dėl kantrybės netekimo.
Jeigu jau išveda iš kantrybės, išeinu į kitą kambarį/vonią/laukan. Kartais užsidarau balkone (labai gerai vėsina, ypač žiemą) biggrin.gif
Svarbiausia nenuleisti garo ant vaiko. Kai abu nusiraminsit, tada jam suprantama kalba galima aiškinti, kas ne taip. Tik nesitikėkit, kad pavyks iš pirmo karto.
Atsakyti
Kai idykauja ir neklauso,einam i kita kamabari ir pasakau kad busi cia tol kol elgsies graziai ir uzdarau duris,tai labai nenori ten but viena todel greitai atlekia pas mane ir buna gera,kuri laika biggrin.gif seip visko buna isnervuoja tiek,kad ir uzrekiu,nors zinau kad negerai doh.gif bet tiesiog negaliu,nes turi mada pastovei nusimaut pedkelnes su triusikais ir laksto nuoga rura doh.gif
bet must tai ne schmoll.gif nors mano mama sako kai kazka blogo daro,neklauso kepstelt,bet as nesutinku schmoll.gif jau geriau einam parekiam kambary kelias minutes,kol nervai praeina,o dar buna kad kai neklauso,tiesiog stengiuosi nukreipt nuo tos blogos veiklos,i kazka kita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliamamyte @ 2009 11 12, 18:15)
Kai idykauja ir neklauso,einam i kita kamabari ir pasakau kad busi cia tol kol elgsies graziai ir uzdarau duris,tai labai nenori ten but viena todel greitai atlekia pas mane ir buna gera,kuri laika biggrin.gif seip visko buna isnervuoja tiek,kad ir uzrekiu,nors zinau kad negerai doh.gif bet tiesiog negaliu,nes turi mada pastovei nusimaut pedkelnes su triusikais ir laksto nuoga rura doh.gif
bet must tai ne schmoll.gif nors mano mama sako kai kazka blogo daro,neklauso kepstelt,bet as nesutinku schmoll.gif jau geriau einam parekiam kambary kelias minutes,kol nervai praeina,o dar buna kad kai neklauso,tiesiog stengiuosi nukreipt nuo tos blogos veiklos,i kazka kita mirksiukas.gif


Labai pažįstama problema doh.gif Ne tiek dėl nuogumo, kiek dėl to, kad sušals jaudinuosi, nes pas mus vėsoka g.gif

Geras būdas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, kalbama ne apie tai, ką daryti su vaiku, o kaip mamai nurimti? Geras būdas - išeiti į kitą kambarį trumpam, atvėsti, tada jau galima pagalvoti, ką daryti su vaiku. Jei nėra kur išeiti (tarkim, parduotuvėje, kur vyksta spektaklis su gulėjimu ant žemės) - bent suskaičiuoti iki 10.

Visada labai pravartu prisiminti (kai spektaklis vyksta viešoje erdvėje, su žiūrovais), kad panašaus amžiaus vaikai elgiasi panašiai. Tai dažniausiai žmonės, kurie žiūri, arba patys turi/turėjo vaikų ir yra tai patyrę, arba, jei neturi vaikų, tai nieko apie tai nesupranta ir neverta imti į galvą to, ką jie komentuoja smile.gif . Galvojant, kad esi ne vienas toks, kurio neklauso vaikas, kažkiek lengviau atlaikyti aplinkinių dėmesį...
Atsakyti
na tokioje situacijoje man labai padėjo suvokimas, kad VISI VAIKAI TAIP ELGIASI IR TAI YRA NATŪRALUS RAIDOS ETAPAS, todėl kai vaikas pradeda kelti scenas pvz. parduotuvėje nedarau nieko, kelis kartus giliai įkvepiu, dar kartą sau mintyse pakartoju, kad tai visiškai natūralu ir visi vaikai taip daro, stoviu ir laukiu kol jis klykia ir raičiojasi ant grindų, patikėkit, spektaklio trukmė priklauso nuo to kiek nekreipsit į tai dėmesio...vienintelis minusas- dažnai kokia nors bobulytė bando vaikutį paguosti, o to rezultatas- " dar ilgesnis klykimas", bet kadangi nesu labai jauna ir žalia, tai leidžiu sau mandagiai bet griežtai pasakyti- " dėkoju už jūsų pastangas, bet sugebėsiu šią problemą išspręsti pati..." ir aišku nesileisti į jokias diskusijas apie vaikų auklėjimą ir etc. mirksiukas.gif , nes galo nebus....
o baimintis kad peršals, na nežinau aš kažkaip nesibaiminu....
Atsakyti