Įkraunama...
Įkraunama...

*** Jeruzalės pleputės ***

QUOTE(Solemi @ 2009 11 26, 09:43)
Atsiprasau, kad taip isiterpiu i Jusu saunu buri... blush2.gif

Jei nesunku, pabalsuokite uz mano dukryte


a kas mums už tai biggrin.gif
nu niekaip nesuprantu tokių mamų norinčių mirtinai laimėt doh.gif

Sveikos mamūškos 4u.gif jetus kada baigsis tas lietus, vėjas ir šiltas oras...greičiau pašaltų, laikytųsi bent -5 tai aprimtų tos bacilos ir ramiau laukan išeitumėm.


Atsakyti
Sveikos 4u.gif p o mes pabuvom laukuty siandien blush2.gif

QUOTE(doma_ @ 2009 11 26, 20:31)


Sveikos mamūškos  4u.gif jetus kada baigsis tas lietus, vėjas ir šiltas oras...greičiau pašaltų, laikytųsi bent -5 tai aprimtų tos bacilos ir ramiau laukan išeitumėm.

***** tikrai, bet pagal prognozes dar tas toli unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos kaiminkos, neseniai izengiau i vezimeliu stumdytoju chebra, sakau, gal yra palinkui dar panasiu mamyciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2009 12 01, 20:04)
Sveikos kaiminkos, neseniai izengiau i vezimeliu stumdytoju chebra, sakau, gal yra palinkui dar panasiu mamyciu? smile.gif

Turbut yra. Mano spaliukui jau metukai wub.gif
O tu kurioj vietoj- tikrai cia is visu kampeliu yra mamuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2009 12 01, 21:46)
Turbut yra. Mano spaliukui jau metukai  wub.gif
O tu kurioj vietoj- tikrai cia is visu kampeliu yra mamuku thumbup.gif


as prie Rimi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurslan @ 2009 12 01, 20:04)
Sveikos kaiminkos, neseniai izengiau i vezimeliu stumdytoju chebra, sakau, gal yra palinkui dar panasiu mamyciu? smile.gif

Sveika prisijungus 4u.gif yra yra su vezimaiciais blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, taip pat sveikos naujai prisijungusios 4u.gif
kaip laikotes? nesergat?
niekaip ilgiau neprisedu prie kompo, vos speju suktis, darzely karantinas, tai sedim visi namie. Mazaja nakties miegui nulauziu tik apie 2 val, o 9 val. jau vyresnelis keliasi, miego truksta.
Papildyta:
QUOTE(natina @ 2009 11 13, 12:10)
pas mus net nera skaniausio maisto, kuri bet kada isiulyciau. na, gal sausainius kelis per diena gali suvalgyt g.gif

O vaisiai ar uogos g.gif


QUOTE(natina @ 2009 11 17, 21:20)
jo, darem pilvuko echoskopija, viskas liux, nera jokiu blogybiu.Darem n kartu ismatu tyrimukus, daugiau maziau viskas tvarkoj.
jau ir to stafilokoko nebeturim, issigydem, nieks nepasikeite.
va siandien gal tik okie 350- 400 ml per diena maisto(dar plius duoniuku ir ryziu trapuciu).

Saunu, kad viskas tvarkosi ir 400 ml man atrodo labai normalus kiekis metinukui


QUOTE(jurslan @ 2009 12 01, 22:22)
as prie Rimi wink.gif

Sveika, mes irgi prie rimi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ebonie: 02 gruodžio 2009 - 01:21
QUOTE(Ebonie @ 2009 12 02, 03:26)
Sveikos, taip pat sveikos naujai prisijungusios  4u.gif
kaip laikotes? nesergat?
niekaip ilgiau neprisedu prie kompo, vos speju suktis, darzely karantinas, tai sedim visi namie. Mazaja nakties miegui nulauziu tik apie 2 val, o 9 val. jau vyresnelis keliasi, miego truksta.
Papildyta:

O vaisiai ar  uogos  g.gif
Saunu, kad viskas tvarkosi ir 400 ml man atrodo labai normalus kiekis metinukui
Sveika, mes irgi prie rimi smile.gif

Sveikutės,
mums pilvukas toks pakietėjęs, tų kakų tiek nedaug padaro... bandžiau obuolį duit, net kivi, bet nieks mums neatleidžia viduriukų... Valgom MP pagrinde, truputį daržovienės ax.gif
mes maumedžių g., bet jei išeinam , tai su kengūra, nes su vežimu sunkoka- apačioj laiptukai statūs unsure.gif
mes vis vakare dabar visi išeinam mūsų ciuciko pavedžioti, taip faina kažkaip blush2.gif
bet būtų smagu ir kokią dienelę su mamytėm pasivaikščioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebonie @ 2009 12 02, 01:26)
O vaisiai ar  uogos  g.gif
Saunu, kad viskas tvarkosi ir 400 ml man atrodo labai normalus kiekis metinukui
Sveika, mes irgi prie rimi smile.gif

siek tiek valgo. buvo pradejes nebemegti, darem pertrauka, dabar vel po truputuka valgo. O 400 ml metinukui mazokai.... kiti vienu prisedimu tiek suvalgo. Dabar buna dienu- viena geriau, kita prasciau valgo. Svarbu nesusirgti ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglelis @ 2009 12 02, 15:25)
Sveikutės,
mums pilvukas toks pakietėjęs, tų kakų tiek nedaug padaro... bandžiau obuolį duit, net kivi, bet nieks mums neatleidžia viduriukų... Valgom MP pagrinde, truputį daržovienės ax.gif


Gal pabandykit probiotiku (geruju zarnyno bakteriju) kursa sugert, gal padetu, mums padejo, tik kad pas mus atvirksciai buvo - labai viduriavo.


QUOTE(natina @ 2009 12 02, 15:48)
siek tiek valgo. buvo pradejes nebemegti, darem pertrauka, dabar vel po truputuka valgo. O 400 ml metinukui mazokai.... kiti vienu prisedimu tiek suvalgo. Dabar buna dienu- viena geriau, kita prasciau valgo. Svarbu nesusirgti ir viskas bus  thumbup.gif


Maniskis ir dabar panasiai suvalgo, siand pvz, ryte 50 ml koses ir obuolys, pries pietus 3 blynukai, po pietu tikiuosi - mazas gab mesos+puse bulves, vakariene 100 ml sriubos, + bananas+obuolys, duoniukas 1 arba 2vnt.
Tiek maisto man atrodo mazokai, bet daugiau nevalgo, ir sita maista reikia sumaitinti.
Atsakyti
QUOTE(Ebonie @ 2009 12 02, 14:58)
Gal pabandykit probiotiku (geruju zarnyno bakteriju) kursa sugert, gal padetu, mums padejo, tik kad pas mus atvirksciai buvo - labai viduriavo.
Maniskis ir dabar panasiai suvalgo, siand pvz, ryte 50 ml koses ir obuolys, pries pietus 3 blynukai, po pietu tikiuosi - mazas gab mesos+puse bulves, vakariene 100 ml sriubos, + bananas+obuolys, duoniukas 1 arba 2vnt.
Tiek maisto man atrodo mazokai, bet daugiau nevalgo, ir sita maista reikia sumaitinti.

o kiek jam laiko? tingiu temoj ieskot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2009 12 02, 15:48)
siek tiek valgo. buvo pradejes nebemegti, darem pertrauka, dabar vel po truputuka valgo. O 400 ml metinukui mazokai.... kiti vienu prisedimu tiek suvalgo. Dabar buna dienu- viena geriau, kita prasciau valgo. Svarbu nesusirgti ir viskas bus  thumbup.gif


Sveikos,

kadangi pati domiuosi seniai subalansuota mityba, maisto derinimu ir pan.
esu kiek nustebinta poziuriu kad normalu jei vaikas vienu prisedimu suvalgytu 400 ml... visu pirma labai neskatinciau tokiu dalyku, nes suaugusiam zmogui rekomenduojama vieno valgymo porcijos dydis gera stikline maisto (o tai 200 - 250 ml). mirksiukas.gif
Atsakyti