Įkraunama...
Įkraunama...

*** Jeruzalės pleputės ***

QUOTE(aiai @ 2015 02 04, 12:15)
Sveikos. Gyvenu Jeruzalėje, Braškių gatvėje. Auginu berniuką virš metukų dabar. Sakykit kur einate čia su vaikais pasivaikščioti? Nėra jokio parko.. Gal į mokyklą tą į stadioną? Ar tiesiog gatvėmis?


Sveikute! taigi pereini gatve jeruzalės - uz baznycios - tobulas miskas! smile.gif kryziaus keliai!
Atsakyti
Aha, aš irgi miške vežimą stumdau, super ten yra ir ką pamatyti. Tik kai buvo prisnigę tai nėjai, nežinau ar įmanoma su vežimu pravažiuoti. Ten ir šaltinį tą galima vaikui parodyti, ir tas koplytėles. Dar galima iki Trinapolio bažnyčios nusileisti, arba iki pušyno kelio nueiti.
Atsakyti
Taip esu ten buvusi už bažnyčios, vasarą, bet takai labai duobėti pasirodė, na ir nežinau kaip ten žiemą ar įmanoma su vežimu pravažiuoti. Nes lauke dar sūnus mieliau sėdi vežime, negu pats eina smile.gif Gal reiks vėl pabandyti ten..
Atsakyti
Sveikos meginos 4u.gif norėjau pasiklausti, gal kuri nors žino, kas Jeruzalėje namuose daro gelinį lakavimą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EsiMylima @ 2015 03 28, 22:25)
Sveikos meginos 4u.gif norėjau pasiklausti, gal kuri nors žino, kas Jeruzalėje namuose daro gelinį lakavimą? smile.gif


Aš žinau mergina kuri atvažiuoja į namus. Kainuoja gelinis manikiuras 6 eu, pedikiuras 10. Atvaziavimas 2 eur. Per facebooka Gela Nails
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2015 03 29, 12:55)
Aš žinau mergina kuri atvažiuoja į namus. Kainuoja gelinis manikiuras 6 eu, pedikiuras 10. Atvaziavimas 2 eur. Per facebooka Gela Nails

Didelis ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kas gali parekomenduoti mergina, kuri padarytu makiaza namuose?
dekui
Atsakyti
Sveikos, o kur kerpates, tvarkotes antakius? gal galetumet ka parekomenduoti?
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2015 05 15, 10:48)
Sveikos, o kur kerpates, tvarkotes antakius? gal galetumet ka parekomenduoti?
Aciu smile.gif

man visai patinka Jeruzalės beuty zone ax.gif ten faina jauna kirpėja yra Eglė 4u.gif o antakius gražiai tvarko tokia blondinė, vardo nežinau biggrin.gif tvarko ir Liuda, bet ji nagus geriau daro nei antakius biggrin.gif tai kai registruojuos ,visada klausiu ar Liuda dirba ar kita biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(The_perfect_woman @ 2015 05 16, 09:57)
man visai patinka Jeruzalės beuty zone  ax.gif ten faina jauna kirpėja yra Eglė  4u.gif  o antakius gražiai tvarko tokia blondinė, vardo nežinau  biggrin.gif  tvarko ir Liuda, bet ji nagus geriau daro nei antakius  biggrin.gif tai kai registruojuos ,visada klausiu ar Liuda dirba ar kita  biggrin.gif


Ačiū 4u.gif o kokios apytikriai kainos?
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2015 05 16, 11:57)
Ačiū 4u.gif  o kokios apytikriai kainos?

dažniausiai viską kartu darau, tai tiksliai nepasakysiu, bet tikrai nėra didelės 4u.gif yra jų tinklapy kainos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(The_perfect_woman @ 2015 05 16, 21:04)
dažniausiai viską kartu darau, tai tiksliai nepasakysiu, bet tikrai nėra didelės  4u.gif  yra jų tinklapy kainos  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif eisiu pabandyt pasinaudot ju paslaugomis:)

Atsakyti