Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybės

Apklausa: Kaip manote kokia priklausomybės forma labiausiai paplitusi Lietuvoje? (74 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labas vakaras 4u.gif
Kokios jūsų manymu priklausomybės labiausiai paplitusios Lietuvoje? O gal manote, kad yra kokia kita priklausomybė labiausiai būdinga lietuviams? biggrin.gif
Atsakyti
Nu taigis nuo mobiliuju...ka ne? bigsmile.gif atimkit kam nors mobilu dienai biggrin.gif as pvz isproteciau lotuliukas.gif ir internetas bigsmile.gif .. ir SM bigsmile.gif ... va mano priklausomybes... smile.gif
Atsakyti
kur priklausomybe nuo valgymo? essen.gif
Atsakyti
turiu priklausomybes:knygoms,cigaretems,juodai stipriai kavai.be situ 3 dalyku neisgyvenciau paros brunette.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu atsikratyti priklausomybės ledams.
Atsakyti
Priklausomybe nuo kompo/interneto,manau daugeliui tongue.gif
Atsakyti
kaskaip , manau, liertuviams dar nemaza priklausomybe nuo alkoholio.
O as kol kas be sm negaliu gyvent lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasiziurejau apklausos rezultatus: na, priklausomybe nuo alkoholio labiausiai palitusi... Zinote, kokia mintis kilo? Kad kito pobudzio priklausomybem mes tiesiog neturime lesu....

As su mielu noru susirgciau priklausomybe nuo apsipirkinejimo....
Papildyta:
QUOTE(due drops @ 2009 11 12, 22:39)
turiu priklausomybes:knygoms,cigaretems,juodai stipriai kavai.be situ 3 dalyku neisgyvenciau paros brunette.gif

jo. as irgi tuo sergu. dabar priedo susirgau priklausomybe FarmVille is facebook`o...
Atsakyti
sutinku su ta dalyve kur sake kad daugeliui yra priklausomybe nuo mobiliuju telefonu doh.gif lotuliukas.gif ...man asmeniskai priklausomybe nuo SM lotuliukas.gif ir nuo kavos,be kavos tai jau nei dienos cool.gif
Atsakyti
Nuo saldumynų. Vienintelė belikusi.
Be telefono jaučiuosi labai fain, kaip kokiam žvalgybiniame filme, tipo nesusekama lotuliukas.gif
Rūkyt mečiau, dėkui Die, šnapso niekad negėriau rimtai, SM- valdoma,.............kas čia dar, TV irgi jau nebe, kavos geriu saikingai, nu tai viskas.
Ką su tais saldumynais daryt? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Žaltvykslė: 13 lapkričio 2009 - 15:32
QUOTE(***Žaltvykslė @ 2009 11 13, 16:32)


Na jau, nenorėkite būti visai nuo nieko nepriklausoma biggrin.gif . Ir taip jau gerai.

Aš galėčiau išgyventi beveik be visko. Mano priklausomybės labai paprastos - maistas, vanduo ir oras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2009 11 13, 02:19)
Priklausomybe nuo kompo/interneto,manau daugeliui  tongue.gif

drinks_cheers.gif Neisivaizduoju gyvenimo be kompo/neto smile.gif Dar turiu priklausomybe-saldumynams smile.gif
Atsakyti