Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 4-5 metų vaikams

ka butu galima padovanoti 4metu berniukui?pasidalinkit patirtim mamos nes teveliai jau issiseme blush2.gif
Atsakyti
g.gif žiūrint, ką tas vaikas mėgsta
Atsakyti
Ir mano krikštadūkrai 4metukai,nu net neįsivaizduoju ką nupirkt?Ir auksinius auskariukus dovanojom,ir lėlių,ir vežimėlį,ir virtuvėlę.........Net nežinau kas tokio amžiaus mergaites dar sudomintų.Gal mamos auginančios tokius pypliukus pasidalintų idėjomis,kas sukėlė džiaugsmą jų mažiams mirksiukas.gif
Atsakyti
manau, kad LEGO tiktų bet kuriam vaikui
Atsakyti
Tikrai nekiekvienam. Mano sūnui tuoj 5 metai. vieną kibirėlį pirkom,kitą gavom dovanų. Tai net jei ištraukia tuos kibirėlius, tai žaidžia tėvas, o ne vaikas. Beje jis daug mieliau žaidžia su lenkiškom kaldėlėm, nes jos lengviau susistato ir išsiardo. O lego išardyti sunku.
O 4 metų vaikui, jei dovanojat nepasitarę su tėvais, ir ne už 10 lt, tai tikrai nepamaišys knyga. arba kokio žurnaliuko "mikė pukuotuko" prenumerata(jei neturi). o gal reikia dviratuko, ar riedučių. jei berniukui pripučiama valtis.
Mano vaikas kliedi( jau metus laiko ) karibų piratų laivu. tai sudėjo visi naujiem metam pinigais, dabar gimtadieniui duoda pingais ir gausis laivas. tai tikrai žinau kad bus vaiko svajonės įgyvendinimas. nes tikrai ir žvakutes pūsdamas sugalvojo tokį norą.
Atsakyti
Mano vaikui keturi metai. Irgi berniukas. Nors aš jo mama ir mums ne už kalnų gimtadienis, bet niekaip pati net nesugalvoju, ko jam dar reiktų.
Atsakyti
tokius daiktus kaip dviračiai ar riedučiai tai turėtų pirkti tėvai, ir tai kartu su vaiku (visgi reik matyt koks dydis, ar tinka, ar patogu ir t.t.)
o ką svečiai gali atnešt, tai konstruktoriai, knygelės, gal minkšti žvėriukai (nors ne visiems vaikams jie įdomūs). be to, vaikams labai tinka kūrybos reikmenys -- pieštukai, flomasteriai, kreidelės, visokie blizgučiai ar trafaretai -- juk pilna tokio gero dabar visur.
Atsakyti
Mes jau nusprendėm savo vaikui, gal padės ir jums.
Metamės keturios šeimos, taip pat ir mes - tėveliai ir perkam gerą, didelį gražų džipą, su kuriuo lauke gali važinėt - su įkraunamu akumu ir tt. Įtariu pirksim ekskavatorinį PEG PEREGO. Ir bus viena didelė ir graži dovana, nes jau tų žaislų visi kampai apversti - kam dar reikia. Namie ir taip jau keli vaikų darželiai, o jau puzzle, knygų - gyvaas velnias. taip kad manau apsisprendėm teisingai
Atsakyti
Manau paspirtuka arba koki lauko zaisla, jug vasara arteja........ thumbup.gif
Atsakyti
sunku išrinkt, kai vaikas visko turi g.gif bet manau nebūtina pirkt brangias dovanas. Mūsų sūnui tuoj treji, žaislų kalnai... bet jis vistiek labai labai džiaugiasi, bet kokia nauja mašinyte, o jei dar gaisrinė ar policija... rolleyes.gif nors jis jų turi krūvas, tačiau vistiek gaves nauja labai džiaugiasi, nors ir 2lt kainuotų smile.gif
Atsakyti
Mūsiškės mergaitės taip pat žino, kad geidžiamas dovanas gali pirkti tėveliai, o su draugų tėvais esam aptarę, kad dovana kainuotų ne daugiau 30-40 litų. Pas visus kalnai žaislų, bet artėjant gimtadieniui, visad pasižvalgom kas yra parduotuvių lentynose, nusižiūrim ir konkrečiai pasakom ko reikia. O patys važiuojam su dukrom į parduotuves gimimo dieną ir vaikai renkasi. Nesvarbu, kad gal ir panašų žaislą turim, bet vaikui tą dieną šventė ir nevalia jos gadinti. Laimės būna savaitei, o kartais ir ilgiau. bigsmile.gif Seneliai kartais perka dovanas kartu, o kartais atskirai-priklauso nuo pageidavimų. smile.gif
Atsakyti
Na, keturmetis savo norus puikiai gali formuluoti pats. Labai aiškiai prisimenu savo vyresnėlio (tiesa, jam tada 5-eri suėjo) pernykštį pageidavimą: "Tiks bet koks žaislas, bet ne mašina. Gal koks šautuvas? g.gif ". O tėvelių dovaną gimimo dieną sūneliai nuo antrojo gimtadienio renkasi patys: kol maži ekspromtu, o va vyresnėlis jau gerus tris mėnesius žino, ką išsirinks...
Atsakyti