Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 4-5 metų vaikams

QUOTE(SuperDuper @ 2007 05 26, 00:30)
neisivaizduoju,kokiu zaislu galim pradziuginti keturmeti g.gif  mes siemet treciojo gimtadienio proga jau nutarem zaislu nebedovanoti - dovanojom pramogas - karuseles, atrakcionaiu, kavine ir pan.  smile.gif kazkai pgavosi,kad ir zaislu keleta gavo,bet jais ne itin dziaugesi,gal kad per tris metus zaisliuku sociai prikaupta smile.gif



Pradziuginkit mazaji pasijodinejimu su poni arkliuku: www.civinskuzirgai.lt
Atsakyti
dviratuku
Atsakyti
QUOTE(zveriuke @ 2007 04 01, 16:54)
ka butu galima padovanoti 4metu berniukui?pasidalinkit patirtim mamos nes teveliai jau issiseme  blush2.gif

Lietuviai gamina labai nuostabius medinius zaislus jie ir lavina vaiko mastima g.gif
Atsakyti
Mano keturmetis,bet jam geriausia dovana kopiuterinis zaidimas blink.gif Dziaugiasi ir masinom,nesvarbu kokio dydzio jos butu.Noru daug,visu neispidysiu,bet kaledom nupirksiu kokia smulkmenele,nes ir taip visko daug gaus.Bet va,vaikis turi keleta masineliu,kurios ir be ratu ir suluzusios bet su jomis daugiausia ir zaidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Toys makete maciau trimates deliones deliojasi kai puzzle, bet vaizdas trimatis
manau cia musu kaledu senelio dovana
Atsakyti
mano krikštasūnis panašaus amžiaus - tai jam dovanų galvoti nereikia smile.gif yra BOBO bilderio fanas, kareivis, ūkininkas - jam tinka viskas ir traukiniai, mašinos, traktoriai, kariniai daliniai, lago tipo kaldėlės - knstruoja nuo šautuvų iki pilių ir t.,t.
Atsakyti
Va mano Radminukui greit bus treji, o ka dovanu gimtadienio proga dovanot net nzn frusty.gif motocikla su akumu turi, dzipa turi zaislu ivairiausiu, knygy ir pilna visokiausiu doh.gif zodziu visko daug daug, bet pastebejau jam pats paprasciausias zaislas suteikia daugiau dziaugsmo , nei koks labai mandras lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet siemet pirksim triratuka juk jis visas vyras jau pas mane clap.gif clap_1.gif ir jo labai nori bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2007 12 29, 19:00)
mano krikštasūnis panašaus amžiaus - tai jam dovanų galvoti nereikia smile.gif yra BOBO bilderio fanas, kareivis, ūkininkas - jam tinka viskas ir traukiniai, mašinos, traktoriai, kariniai daliniai, lago tipo kaldėlės - knstruoja nuo šautuvų iki pilių ir t.,t.

biggrin.gif mano sunus toks pats smile.gif ir kareivis tapo dabar, ukininkas nuo mazens, visa zemes ukio technika surinkta namie stovi (zaislai lotuliukas.gif ) tai jau nebezinau ka ir dovanoti teks per gimtadieni g.gif
Atsakyti
manajam tuoj 4, jam mašinų gali nešt, nepabos niekad. nors mėgsta ir muzikos instrumentus. dėlionės jam dzin. vat dabar paskutiniu metu baisiai pirštą atstatęs šaudo, jaučiu šautuvas irgi tiktų, bet man tai nemielas žaislas g.gif
Atsakyti
va galiu pasiulyti. pries tris dienas nupirkom knyga, maziuj tuoj bus keturi metukai. vadinasi ji MAGNETUKAI, KELIAUKIM. kadangi pamises vaikas nuo tu masinu tai emem tokia, ten reikia kiekvienam puslapi sudelioti magnetukus kokia masina kur priklauso, laivus lektuvus...... maziui patiko nerealiai, ji tokia nemaza ir tu magnetuku keturiasdesimt. galvojau padelios ir numes kaip visada, ale sita jau trecia diena dirba, net miegoti nesasi kartu, zodziu esant tokiai situaCIJAI kai jau zaislu ir masinu kalnai, si knyga delione mums jau trecia diena gelbsti, kaskaip itiko ji vaikui ir kaip susidomejas dirba...... thumbup.gif
Atsakyti
o koks autorius? sudominai
Atsakyti
Ten Alma Litera isleidus, o autoriu nera parasyta, oi radau gale bet ten ju kalnas...... manau pagal pavadinima tikrai pardavejos ras.
Atsakyti