Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

G.Jurgita kokia tesla naudojai siuniukams sausainiukams? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdielaite @ 2009 11 25, 09:04)
G.Jurgita kokia tesla naudojai siuniukams sausainiukams? 4u.gif

Nėra tikslaus recepto, nes visko dėjau iš akies. Kokių 100g minkšto sviesto, cukraus, kiaušinį, vanilino, miltų, kad gautųsi minkoma tešla. Spėju, niekuo nepadėjau ax.gif
Atsakyti
Aciu , padejai 4u.gif Reikes pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif
Labai noriu paprasyti jusu 4u.gif Gal kas turite recepta is sluoksniuotos bemieles teslos, kur yra susukama tokia sraige, idaras joje razinos ir kazkoks kremas. Visa problema ta, kad niekaip nerandu recepto su tuo kremu. Gal kas turite ax.gif
Dekoju:4u:
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 11 23, 22:57)
Turiu toki receptuka issisaugojus

Sveikata" recepto, pas mane jie tokie:

250g. margarino
250g. avižinių dribsnių
200g. sezamo sėklų
200g. saulėgrąžų
2kiaušiniai
1stiklinė cukraus
Sauja razinų

Aukštam puode ištirpinam margariną, suilam avižinius dribsnius,išmaišom, tada supilam saulėgrąžas, sezamus, truputį pakaitinam ir nukeliam nuo ugnies. Kai atvėsta supilam išplaktus kiaušinius su cukrum. Kepam 30 min. 160temperaturoj.
Formuojam sausainukus ir kepam

Bet jauciu, cia ne tas kurio ieskai doh.gif


Aš irgi kepu pagal šitą receptuką, o nerytė jį biški buvo pakoregavus mirksiukas.gif
Tik dar dadedu pora šaukštų miltų, kad psichologiškai geriau jausčiausi, kad jie nepabirtų ax.gif ir dar, būtinai razinas reikia nuplikyt ar išmirkyt, kitu atveju jos sudega 4u.gif
Atsakyti
Radau labai skanaus pyrago receptuka,isbandziau ir kitiems rekomenduoju,o gaminimas gana paprastas.Taigi "PRANCUZISKAS VARSKES PYRAGAS"is Rimos blogo http://www.geramama.lt/node/415

Nezinau kodel,bet niekaip neikeliu foto verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selinga: 27 lapkričio 2009 - 00:16
user posted image
frusty.gif Niekaip nepavyksta mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selinga: 27 lapkričio 2009 - 00:49
user posted image
yess.gif Kol ikeliau foto,sugaisau tiek pat laiko,kiek kepe pyragas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selinga: 27 lapkričio 2009 - 01:02
QUOTE(bonza @ 2009 11 25, 00:13)
kadangi neturiu grybuku keptuves, o turim tokia spurgu keptuve
user posted image
tai joje ir kepiau pagal si grybuku recepta

Cia aš gal biški ne į temą, bet gundausi šį aparatą įsigyti, gal galėtumet mestelėti kokių skanių spurgyciu recepta sitam aparaciukui bigsmile.gif Nes logiskai mastant tesla skysta turetu but jau g.gif 4u.gif
Atsakyti
As taip pat kepiau toki tortuka,gal kas jau bandet BEZE TORTAS SU BRASKEMIS.Su vyriskiu sukapojom is kart puse torto blush2.gif
user posted image

man buvo be galo skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 11 27, 22:06)
As taip pat kepiau toki tortuka,gal kas jau bandet BEZE TORTAS SU BRASKEMIS.Su vyriskiu sukapojom is kart puse torto  blush2.gif
user posted image

man buvo be galo skanus  thumbup.gif

Labai sudomino bigsmile.gif O kur receptas? ploja.gif
Atsakyti
Sveikos ! smile.gif

Parnesu be galo skanu pyraga is Kalediniu kepiniu temos biggrin.gif
Japoniskas aguonu - obuoliu pyragas
user posted image
user posted image

Iskepiau is puses normos, pabandymui pries Kaledas, kad zinociau ko tiketis. Nerealiai patiko blink.gif ziauriai skanus, buvau isgirta kaip niekad blink.gif

Na ir meduoliukai Is Tasty Art Labai skanus irgi ! thumbup.gif
Maza dalis to ka iskepiau biggrin.gif
user posted image

Beje, jie buvo kepti su kita ideja - nevalgymui biggrin.gif Siais metais kaskaip sumasciau puost egle visokiais meduoliais, saldainiais ir panasiai, ziuresiu, kas cia gausis g.gif ( kazi ar neliks man egle plika iki Kaledu lotuliukas.gif )
Atsakyti