Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Didele uzuojauta seimai 4u.gif
ir Amzinaji Atilsi mazajam angeliukui wub.gif
Atsakyti
Stiprybes Ruteles seimai verysad.gif kodel gi tokious mazus atimi is musu angel_sadangel.gif
Atsakyti
Labai užjaučiu... stiprybės...
Atsakyti
Zinau, kad zodziai cia jau nieko nepades.....bet vistiek labai labai uzjauciu......linkiu kuo didziausios stiprybes ir kuo greiciau atsitiesti...Juk turi del ko gyventi....del savo kitu dvieju stebukliuku...
Atsakyti
nuosirdi uzuojauta visai Jusu seimai.. laikykites.. liudim kartu su Jumis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelli: 17 lapkričio 2009 - 16:22
Baisu, kai šį pasaulį palieka mažieji, jokios užuojautos nesumažins tėvelių skausmo... verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Rutele,kad ir trumpai,bet mane padarei pacia laimingiausia kriksto mamyte pasaulyje wub.gif

Mazyte,mes tik ir toliau bendrausim,susimatysim mudvi sapnuose wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritule @ 2009 11 17, 18:10)
Rutele,kad ir trumpai,bet mane padarei pacia laimingiausia kriksto mamyte pasaulyje  wub.gif

Mazyte,mes tik ir toliau bendrausim,susimatysim mudvi sapnuose  wub.gif  wub.gif



cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
atrodo taip neseniai kalbėjom su Lina apie krikštynas ir krikšto tėvelius... cray.gif
Atsakyti
Ji niekur neišėjo, apsidairykite, pajauskite, ji čia, šalia Jūsų gretimame kambaryje...
Mirtis - tai niekis. Aš tik išėjau į gretimą kambarį.
Aš tebesu aš, o Tu tebesi Tu. Kuo mes vienas kitam buvome tuo ir likome. Vadink mane senu, įprastu Tau vardu, kalbėkis su manim taip pat nesrūpestingai kaip visada. Nėra reikalo keisti toną ar dirbtinai gedėti ir liūdėti. Juokis, kaip mes įpratome juoktis iš tik mudviem suprantamų juokelių, - pameni, kaip jie mus džiugino?
Melskis, šypsokis, galvok apie mane - tegu mano vardas skamba namuose kaip iki šiol, tardama jo nesureikšmink nei pritemdyk gedulo šešėliu. Gyvenimas reiškia tą patį, ką ir iki šiol. Jis toks pat kaip anksčiau - tęsesi, nenutrūksta. Negi turėtum išmesti mane is galvos vien dėl to, kad nerandi akimis?
Aš laukiu Tavęs, laukiu kažkur labai arti, kažkur šalia...Viskas tvarkoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritule: 17 lapkričio 2009 - 19:45
Žinau, kad jokie žodžiai nenumalšins skausmo mamos ir tėvelio širdyse... Visą dieną šiandien darbe mąsčiau, ką parašyti ir kaip paguosti, kai netektis atrodo tokia begalinė.... ir nerandu tam žodžių, tiesiog stipriai apkabinu ir liūdžiu kartu su Jumis verysad.gif cray.gif
Atsakyti


Rytoj, lapkričio 18 d., 14 val. Palaimintojo Jurgio Matulaičio salėje Kaune (Žukausko g. 3b) bus pašarvota Rūtelė . Laidotuvės vyks lapkričio 19 d., ketvirtadienį 13 val.
Atsakyti
Užuojauta Jūsų šeimai sad.gif
Liūdžiu kartu, laikykitės 4u.gif
Atsakyti